Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po siedmiu miesiącach czekania już jest. A4 Allroad :quattro: - kolor ciemnoszary - LAVA

Wyposażenie zawiera:

1.) silnik 2,0 -diesel (trochę mało pod pedałem ale daje radę)

2.) skrzynia manualna

3.) alusy 17-tki (raczej zainwestuję w rozmiar większe)

4.) ksenony z funkcją automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania + światła dzienne LED

5.) system nawigacji MMI PLUS + system Audi Sound z Subwooferem

6.) lusteka składane elektrycznie i przyciemniane,

7.) kierownica trzyramienna-wielofunkcyjna - skóra pikowana,

8.) podgrzewane siedzenia

9.) tempomat

10.) klimatyzacja trójstrefowa (osobno kierowca i pasażer, osobno tył)

11.) automatycznie przyciemniane wewnetrze lusterko z czujnikiem swiatel i deszczu

12.) podłokietnik

13.) pakiet optyczny + pakiet schowek (ten drugi nie polecam :wink4:)

14.) alarm firmowy z czujnikiem przechyłu

15.) Audi Hold Assist

16.) System start/stop - z możliwościa dezaktywacji

17.) Czujnik ciśnienia w oponach

+ parę innych gadżetów

Zdjęcia robione na razie tylko telefonem komórkowym

Zdj_cie0160.jpg

Zdj_cie0158.jpg

Zdj_cie0157.jpg

no i na koniec na zimówkach

Zdj_cie0149.jpg

:good::hi:

zdjęcia wnętrza

Zdj_cie0166.jpg

Zdj_cie0168.jpg

Zdj_cie0164.jpg

Opublikowano

Gratulacje zakupu :good:

czekamy na fotki środka :kox:

Opublikowano

zapodasz jakiś poprawny program i masz 170 KM i po 350-380 Nm.

no i felunek - straszne te wzory obecnie są...

Opublikowano

śliczniutka :good:

Opublikowano

Gratulacje i przyjemnej jazdy ale to się samo rozumie :good:

Opublikowano

kozak autko :good:

Opublikowano

Noo galanta..;):good:

Opublikowano
  • Autor

dzięki koledzy za dobre słowo,

myślę nad rozwiązaniem o jakim pisze mgtan - ale chyba dopiero jak minie gwarancja, wcześniej jeździłem Octavią II 1.9 TDI i podkręciłem ją oprogramowaniem o 20%. Na początku było ok. ale później turbina zaczeła wariować.

no i :wallbash:

Opublikowano

dzięki koledzy za dobre słowo,

myślę nad rozwiązaniem o jakim pisze mgtan - ale chyba dopiero jak minie gwarancja, wcześniej jeździłem Octavią II 1.9 TDI i podkręciłem ją oprogramowaniem o 20%. Na początku było ok. ale później turbina zaczeła wariować.

no i :wallbash:

w AP w Poznaniu zrobią Ci na gwarancji program a że z Wrocka masz niedaleko to będziesz mógł śmigac na przeglądy...

Opublikowano

Witaj w rodzinie B8! Gratuluje komfortowej fury... Na tych stolkach, takich zimowkach i zawieszeniu allroada to pewnie super komfort.

Zestaw zimowek to 16"? STASZNIE jakos wysoko stoi, biedna ma lek wysokosci..

Taki setup cos dla Kuredu :)

MMI 3G jest widze.. Tam pod ta klapka Audi Multimedia masz czytniki kart SD?

Zeby sluzyla! :hi:

Opublikowano

bardzo mi się podobają te Allroadziki :kox:

Opublikowano

ale z jednym w tej B8 audi dalo d*py - jasna tapicerka, a pasy czarne :shocked:

Opublikowano

ale z jednym w tej B8 audi dalo d*py - jasna tapicerka, a pasy czarne :shocked:

Raczej osoba ktora zamawiala auto.. Kolor pasow nie ma nic wspolnego z kolorem tapicerki. Zalezy od koloru deski i plastikow.

Opublikowano

STASZNIE jakos wysoko stoi, biedna ma lek wysokosci..

Taki setup cos dla Kuredu :)

przyjedz makki do Lublina jak letnie 20 kupisz to przy znaku LUBLIN WITA zawr~ócisz do domu i wtedy pogadamy dlaczego tak przeklinam nasze drogi, do tego mam zawias -35mm także kolorowo nie jest

a co do allroada to ja bardzo chętnie pod warunkiem że będzie je~ździł jak zwykłe B8, pare razy się przymierzałem w myślach do takiego auta, albo x6 ale jakbym mial wybiera~ć między praktycznością a osiągami to stawiam na osiągi, oczywiście wiem że są wersje np x6 z takimi silnikami że łeb urywa ale m~ówię o takich na moją kieszeń i tu zamiany bym nie zrobił,

Opublikowano

Bardzo ładna furka, wyglądem miażdży. Gratulacje :):slina:

Opublikowano
  • Autor

Witaj w rodzinie B8! Gratuluje komfortowej fury... Na tych stolkach, takich zimowkach i zawieszeniu allroada to pewnie super komfort.

Zestaw zimowek to 16"? STASZNIE jakos wysoko stoi, biedna ma lek wysokosci..

Taki setup cos dla Kuredu :)

MMI 3G jest widze.. Tam pod ta klapka Audi Multimedia masz czytniki kart SD?

Zeby sluzyla! :hi:

Zimówki też 17tki, taka sama szerokość opony ale chyba felgi bez dystansów, dziwnie wyglądają, gdyż są trochę schowane pod nadkolem. Letnie na orginalnych audi - to inna liga. Wygląd znacznie lepszy.

Co do klapki to pod nią są dwa osobne gniazda na karty SD. Super rozwiązanie. Pakujesz na nie płyty z muzą i odpada konieczność wożenia "neseserów z CD-kami". Automapa EU+PL 2011 Audi - jestem pod wrażeniem. Spodziewałem się, że w Polsce nie będzie dawała rady, a jestem miło zaskoczony.

Jazda (komfort, przyjemność prowadzenia, napęd - super; nawet nie ma tragedi ze zbieraniem się na biegach 2, 3, 4 - piątka też daje radę). pzdr

Opublikowano

Piekne autko na wrocławskich drogach, zapraszamy na spoty :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.