Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] B8 ALLROAD - Wrocław

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:kox: Polatał by taką po polu :decayed:
Opublikowano

no bardzo ladnie wyglada stylizacja :cool1:

Idealne Audi jezeli chodzi o polskie drogi :confused4::decayed:

Opublikowano

Audi to całkiem poszalało z felgami do allroada. Jest tylko jeden model i innego o tych parametrach nie kupisz nawet u nich (8Jx17 i ET 26)

Opublikowano

nie no sa przecież 2 rodzaje 18stek jeszcze

Opublikowano

nie no sa przecież 2 rodzaje 18stek jeszcze

zgadza się ale kwestia gdzie chcesz go używać. Poza "asfaltem" to na 18 raczej ciężko

Opublikowano

nie no sa przecież 2 rodzaje 18stek jeszcze

zgadza się ale kwestia gdzie chcesz go używać. Poza "asfaltem" to na 18 raczej ciężko

oj tam oj tam :polew:

Opublikowano

Też bardzo podoba mi sie Allroad , super :good:

Tylko jedno pytanko , w A4 Allroad nie ma sterowania zawieszeniem nawet w opcji prawda ?

Opublikowano

Też bardzo podoba mi sie Allroad , super :good:

Tylko jedno pytanko , w A4 Allroad nie ma sterowania zawieszeniem nawet w opcji prawda ?

nie ma? :blink:

Opublikowano
  • Autor

Też bardzo podoba mi sie Allroad , super :good:

Tylko jedno pytanko , w A4 Allroad nie ma sterowania zawieszeniem nawet w opcji prawda ?

nie ma? :blink:

Nie ma :angry:

nawet za dopłatą, za to w A6 jest to standard. Taka polityka firmy.

[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:01_________________________________________________

ale z jednym w tej B8 audi dalo d*py - jasna tapicerka, a pasy czarne :shocked:

Raczej osoba ktora zamawiala auto.. Kolor pasow nie ma nic wspolnego z kolorem tapicerki. Zalezy od koloru deski i plastikow.

_Makki_; nie wiem jak jest w Norwegi, natomiast w Polsce i Niemczech jak konfigurujesz auto to nie masz możliwości dobierania koloru pasów. Jedyne o czym decydujesz to kolor tapicerki - wybór 1 z 7 możliwości zarówno w PL jak i DE. Dodatkowo możesz zamówić sobie podsufitkę w kolorze czarnym i dywaniki welur albo guma. Cała reszta jest związana z w/w wyborem. Pasy w kolorze jasnym możesz dostać tylko w zestawie ze skórą Valcona-koszt 10.800 lub Milano odpowiednio 8600 (oficjalny cennik). W tym przypadku nawet jak dopłacasz tyle kasy to i tak nie możesz wybrać sobie np pasów czarnych. Strategi firmy.[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 21:20_________________________________________________

Piekne autko na wrocławskich drogach, zapraszamy na spoty :good:

dzięki za zaproszenie.

może uda mi się podjechać pod orbitę

pzdr

Opublikowano

Pokaż ją nam!!

Zapraszamy w każdą niedzielę o 18:00 pod Mostem Milenijnym (Koło Hali Orbita)

:hi: :hi: :hi:

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna,gratulacje,bardzo mi się podoba ale skoro nie ma pneumatyki i zawiasu się nie da regulować to wziąż myślę o A6 Allroad.

Opublikowano

Proof ale to akurat w tym konkretnym modelu się nie da bo właściciel nie wybrał tej opcji przy konfiguracji nowego auta :wink4:

Opublikowano

Proof ale to akurat w tym konkretnym modelu się nie da bo właściciel nie wybrał tej opcji przy konfiguracji nowego auta :wink4:

nie ma w A4 Allroad pneumatyki i nie ma takiej opcji w PL.

Opublikowano

to lipa..co to za allroad :confused4:

Opublikowano

to ja taką "lipę" poproszę, nawet dwa razy.Bardzo ładne autko.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Proof ale to akurat w tym konkretnym modelu się nie da bo właściciel nie wybrał tej opcji przy konfiguracji nowego auta :wink4:

alvaro :no: - najpierw sprawdź zanim coś napiszesz.

Tam jak odpowiedział mgtan ( :hi:) nie ma takiej opcji w A4; i nie chodzi tylko o PL ale o cały świat. Oczywiście w USA możesz sobie załatwić regulowany zawias nawet na pilota i osobno na każde z kół. Natomiast w orginale z fabryki - przynajmniej dotychczas - jest to niemożliwe. Prosta strategia-skoro A4 Allroad jest w cenie A6 to aby móc oferować A6 Allroad w wyższej cenie, firma musi zaoferować coś więcej niż tylko przestrzeń wewnątrz auta. Dlatego zawieszenie regulowane jest standardem w A6 Allroad a w takiej samej odmianie A4 nie jest dostępne w fabryce nawet za dopłatą.

pozdrawiam[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 21:53_________________________________________________

to ja taką "lipę" poproszę, nawet dwa razy.Bardzo ładne autko.

thx

Opublikowano

dobra usuwam konto z forum :decayed:

Opublikowano

dobra usuwam konto z forum :decayed:

i bardzo dobrze - nie masz pojecia o samochodach i modach

:polew:

Opublikowano

Rosemeyer :decayed:

EOT bo znowu opierdol dostane :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.