Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Jak tak poczytałem ten temat to podsumowując wypowiedzi doświadczonych : 2.0 TFSI ma lepszy dźwięk , pali tyle samo , koszty eksploatacji są mniejsze , jedzie tak samo , nie psuje sie jak 3.0 i kosztuje minimum 50 tyś mniej , a nawet 100 tyś mniej przy max opcji. Więc wybór jest oczywisty : 2.0 TFSI ! I na h*** tu dalej o tym pisać ? A ci co w ankiecie wybrali 3.0 to pewnie idioci Proponuje zamknąć temat .
  2. A bo w sumie mam to w duupie Malik fota kox
  3. W robocie w biurko
  4. Ale ty Moskal Goooopi jesteś Dawno nie słyszałem żeby policjant tak kogoś w h*ja zrobił
  5. A co to jest facebook ?
  6. Pisz do użytkownika AndyN , koleś ma Vaga i zawsze chętnie pomaga .
  7. Może jak będzie ładna pogoda to na dachu ? Tam jest koxik
  8. noo zrobie dzisiaj zrobie
  9. Podpowiedz im ,
  10. Przecież ja nie mam gg ,
  11. Na h*j ty piszesz w temacie o migaczach ? Gygy ni ma ?
  12. 6 lat to robię , myślicie że przyszedł czas ? hehe przemyśle
  13. To jest pomarańczowy klosz , nic nie da wymiana żarówki Trzeba zdjąć zderzak ,rozkleić lampe ,wywalić klosz i kupić srebrne żarówki.
  14. Cycu , idż lepiej sprawdź czy nie zamontowałeś drugiego czujnika deszczu . Sprawdzę potem sprawdzę
  15. Żółwik , idz sobie puść modern toking z kasety w swojej biemdablju i przestań krytykować Audi
  16. Jasne jasne wiem , ale czujnik deszczu jest za***isty , na uj ciągle zmieniać częstotliwość wycieraczek jak wszystko robi sie samo , super . Żółwik , w E46 czujnik trzeba zawsze aktywować po restarcie nie ? Jak dobrze pamiętam wkurwiało mnie to, bo jak był potrzebny to był off .
  17. Widzisz , dzięki forum możesz dowiedzieć sie takich niesamowitych rzeczy , Mi tak działa tylko podczas deszczu , ale możliwe że innym inaczej
  18. Jak można bez tego jeździć ? Ja rozumiem że w 2005 był to bajer , ale teraz to chyba norma.
  19. Jesteś pewien ? Przy tych zmianach klimatu ? Tomeks , czyli u ciebie czujnik zmierzchu odpala czasem same xenony , bez deszczu ? No karwa tego jeszcze u siebie nie widziałem Moze ty masz inny samochód ? Andy , jak znajdę kabel to sprawdze
  20. Dla wszystkich rezaczy : http://whitetrashrepairs.com/
  21. hyhyhy a jakoś mnie sie spać nie chciało A ten filtr nie jest bardziej narażony na wodę bez osłony ? Przepływka , woda te sprawy ?
  22. Nie , auto to automatyczne sterowanie świateł , włącza je albo czujnik zmierzchu gdy jest ciemno albo czujnik deszczu ( gdy pada w dzień ) wtedy czujnik zmierzchu nie odpala podswietlenia deski , nie zmienia koloru Navi itd , odpala tylko xenony , trybi ?
  23. A k**wa jak ? Na postojowki ? No jasne ze na auto . Maliku , pokasuj sobie potem ten syf

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.