Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam juz dobry vcds , ale teraz wywala ze nie podłączony do bryki , pewnie zjebalem kabel ? hyhy Jaaa pieerdole http://www.a6klub.pl/a6-all-vag-can-hex-usb-reaktywacja-vt16550.htm
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zdarłem , ale nie działa , kuuurwa co za gównooooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludziska skąd ściągnąć VCDS 912 ? Wjebało mi płyte .
-
[ALL B7] Mieliście kiedyś taki komunikat na FIS-ie?
To jest błąd wyświetlacza , nie ma co sie spuszczać
-
[ALL B7] Mrugające xenony
Zamien miejscami zarniki , dowiesz sie czy to zarnik czy przetwornica .
-
[ALL B6/B7] Pytanie o fis
W B6 chyba nie ma takiej opcji .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Andy , ty sie kuuurwa webasto zajmij a nie d*py w głowie .
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Adas webasto
-
Mustang Bullitt
Było , rok temu Nakręciliśmy już nowy , jest w produkcji , premiera 10.12.2011 Bank Club Wawa , zapraszam, jak kogoś to interesuje http://www.mustangrace.com.pl/movie/premiera-bank-club/
-
[ALL B7] Mrugające xenony
Na spocie bym ci w 10 minut wymienił , ale warto sie nauczyć
-
[ALL B7] Mrugające xenony
Ej , lampy nie tykasz , nic nie odkręcasz przy mocowaniu lampy i nie próbuj jej wyciągać bo i tak nic z tego bez zdjęcia zderzaka . Masz sie dostać do klapki gdzie jest żarnik .
-
[ALL B7] Mrugające xenony
Po lewej prosto bo demontujesz dolot powietrza i masz dobry dostęp do zarnika , gorzej po prawej , ja odkrecilem zbiorniczek płynu wspomagania i go odchylilem na maxa do tylu , przez co da sie jako tako dojść do zarnika .
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Nie wiadomo bo jeszcze dużo gazu nie dodał .
-
[ALL B7] Mrugające xenony
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44122.msg987453;highlight=miganie+xenon%F3w#msg987453
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Nad wszystkim czuwałem ja , co chwile powtarzając " h*j z tego bedzie " .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fly pewnie zajebał kase za licznik i spierdolił z polski , teraz siedzi pod palma i inwestuje w ropę .
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Czepiasz sie Boberek
-
Steve Jobs nie zyje...
Zawsze można zamiast iphona kupić ipada , wielkość do www idealna i dzwonić tez można , tylko trochę h*jowo sie wyglada z laptopem przy uchu
-
Steve Jobs nie zyje...
No poczekam moze sie przekonam , bo jak narazie te samsungi wyglądają jak podróbka iPhone http://myapple.pl/content/2160-oto-dlaczego-iphone-nie-zostal-wyposazony-w-wiekszy-wyswietlacz-comments5.html Jak ktos ma łapę jak łopata to i 17 cali jedna ręka ogarnie
-
Steve Jobs nie zyje...
Gdzies czytałem ze jeśli chodzi o wyświetlacz w iPhone , to nie robią większego bo ten można obsługiwać jedna ręka , większe już dużo trudniej . Czy Apple kupuje firmy , czy samo coś wymyśla , jeden h*j , ważne ze oni są góra , a reszta ich goni .
-
Steve Jobs nie zyje...
Wątpię żeby komp a w tej samej cenie chodził lepiej , trzeba sprawdzić A Samsung robi też dobre pralki , bo mam i jeszcze sie nie zj***ła , hyhy A wracając do tematu , szkoda gościa , miejmy nadzieje że Apple dalej będzie robiło tak wyglądające i działające rzeczy jak do tej pory
-
Steve Jobs nie zyje...
Ja akurat nie używam kompa do pracy , nie pisze stron internetowych itd , porównuje te dwa systemy w zastosowaniach amatorskich , domowych , i tu Mac zdecydowanie przewyższa windę .
-
Steve Jobs nie zyje...
Postaw dwa kompy o tych samych parametrach Apple i PC , odpalaj na nich te same aplikacje , foty , filmy itd , ja tak robiłem i byłem zaskoczony praca Apple , jeśli ktoś tego nie widzi to chyba tylko Bill Gates Ale rozumiem ze ktos lubi wina , znam takich co maja wina 95 i są szczęśliwi
-
Steve Jobs nie zyje...
Tez od jakiegoś czasu nie używam PC i nie wiem czemu tak długo meczylem sie z windows , dokładnie tak samo jest z telefonem , kiedyś tylko nokia i inne główna , teraz w życiu nie zmienię iPhone na co innego , a jeśli ktoś ma inne zdanie to oki , ale najprawdopodobniej nie miał wiele doczynienia z Apple .
-
Jaka wódka na wesele ?
Krupnik !!!