Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. Mam juz dobry vcds , ale teraz wywala ze nie podłączony do bryki , pewnie zjebalem kabel ? hyhy Jaaa pieerdole http://www.a6klub.pl/a6-all-vag-can-hex-usb-reaktywacja-vt16550.htm
  2. Zdarłem , ale nie działa , kuuurwa co za gównooooo
  3. Ludziska skąd ściągnąć VCDS 912 ? Wjebało mi płyte .
  4. To jest błąd wyświetlacza , nie ma co sie spuszczać
  5. Zamien miejscami zarniki , dowiesz sie czy to zarnik czy przetwornica .
  6. W B6 chyba nie ma takiej opcji .
  7. Andy , ty sie kuuurwa webasto zajmij a nie d*py w głowie .
  8. Adas webasto
  9. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Było , rok temu Nakręciliśmy już nowy , jest w produkcji , premiera 10.12.2011 Bank Club Wawa , zapraszam, jak kogoś to interesuje http://www.mustangrace.com.pl/movie/premiera-bank-club/
  10. Na spocie bym ci w 10 minut wymienił , ale warto sie nauczyć
  11. Ej , lampy nie tykasz , nic nie odkręcasz przy mocowaniu lampy i nie próbuj jej wyciągać bo i tak nic z tego bez zdjęcia zderzaka . Masz sie dostać do klapki gdzie jest żarnik .
  12. Po lewej prosto bo demontujesz dolot powietrza i masz dobry dostęp do zarnika , gorzej po prawej , ja odkrecilem zbiorniczek płynu wspomagania i go odchylilem na maxa do tylu , przez co da sie jako tako dojść do zarnika .
  13. Nie wiadomo bo jeszcze dużo gazu nie dodał .
  14. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=44122.msg987453;highlight=miganie+xenon%F3w#msg987453
  15. Nad wszystkim czuwałem ja , co chwile powtarzając " h*j z tego bedzie " .
  16. Fly pewnie zajebał kase za licznik i spierdolił z polski , teraz siedzi pod palma i inwestuje w ropę .
  17. Czepiasz sie Boberek
  18. Zawsze można zamiast iphona kupić ipada , wielkość do www idealna i dzwonić tez można , tylko trochę h*jowo sie wyglada z laptopem przy uchu
  19. No poczekam moze sie przekonam , bo jak narazie te samsungi wyglądają jak podróbka iPhone http://myapple.pl/content/2160-oto-dlaczego-iphone-nie-zostal-wyposazony-w-wiekszy-wyswietlacz-comments5.html Jak ktos ma łapę jak łopata to i 17 cali jedna ręka ogarnie
  20. Gdzies czytałem ze jeśli chodzi o wyświetlacz w iPhone , to nie robią większego bo ten można obsługiwać jedna ręka , większe już dużo trudniej . Czy Apple kupuje firmy , czy samo coś wymyśla , jeden h*j , ważne ze oni są góra , a reszta ich goni .
  21. Wątpię żeby komp a w tej samej cenie chodził lepiej , trzeba sprawdzić A Samsung robi też dobre pralki , bo mam i jeszcze sie nie zj***ła , hyhy A wracając do tematu , szkoda gościa , miejmy nadzieje że Apple dalej będzie robiło tak wyglądające i działające rzeczy jak do tej pory
  22. Ja akurat nie używam kompa do pracy , nie pisze stron internetowych itd , porównuje te dwa systemy w zastosowaniach amatorskich , domowych , i tu Mac zdecydowanie przewyższa windę .
  23. Postaw dwa kompy o tych samych parametrach Apple i PC , odpalaj na nich te same aplikacje , foty , filmy itd , ja tak robiłem i byłem zaskoczony praca Apple , jeśli ktoś tego nie widzi to chyba tylko Bill Gates Ale rozumiem ze ktos lubi wina , znam takich co maja wina 95 i są szczęśliwi
  24. Tez od jakiegoś czasu nie używam PC i nie wiem czemu tak długo meczylem sie z windows , dokładnie tak samo jest z telefonem , kiedyś tylko nokia i inne główna , teraz w życiu nie zmienię iPhone na co innego , a jeśli ktoś ma inne zdanie to oki , ale najprawdopodobniej nie miał wiele doczynienia z Apple .
  25. Krupnik !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.