Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
  2. Temat zaczyna się ślimaczyć , co teraz zrobi Miron ? a. Odpuści . b. Jeszcze raz pierdolnie sobie brykę . c. Ukradną Mirona.
  3. Policja przebadała brykę , znaleźli włosy łonowe Scarlett Johansson
  4. Aaaaa to nie widziałem Zaraz poszukam Mam : Ford Mustang I kontra Mustang V: klub koni mechanicznych Ten niebieski z wawy pięknie brzmi , słychać na początku filmu
  5. Nie wiem które bo parę razy opisywali klubowe . Dzięki za głosy , może że się uda Już raz wygraliśmy , na najlepszy Klub Roku 2012 , ale wtedy głosy się nie liczyły .
  6. Vega-Tronik Kiedyś tam trafiłem niechcący po jakieś końcówki czy coś , ja pier**le pół godziny oglądałem , mają tam wszystko
  7. hehe , -20 ale pumka musi być
  8. Tu troche info o bryce Mustang Klub Polska ť Aktualności MRC
  9. Siema , walczymy o 100 tyś zł na naszego klubowego Race Cara w konkursie banku Milenium , nie trzeba się logować ani podawać danych , wystarczy zagłosować na 3 części filmu Bank Millennium - YouTube Z góry dzięki
  10. ono odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To fanta ? hehehehehe Radom - wigilia na deptaku 2012 - YouTube
  11. To żeś porównał , hahaha
  12. Tym starszy tym większa dusza RS2 to dopiero miał dusze Za 20 lat powiesz , o k**wa , B8 to była bryka , a nie te elektryczne gówno
  13. Możesz kupić napęd do PC i obudowie zewnętrzną USB.
  14. Malik to zdjęcie posklejał z 10 spotów .
  15. Jest też masa klientów która woli silniki wolnossące , bo nie ma laga , bo nie ma sie co zepsuć , w prawdziwym życiu , czyli na drodze ( bo na torze taki RS jeździć raczej nie będzie ) lag z dużych turbawek jest strasznie wk***iający . Osiągi S6 to chyba jakiś przypał , pokazują że ma niby Audi S6 - 3,7 sekundy do "setki" - Moto - WP.PL tyle samo co Ferrari FF Ja rozumiem że Audi sponsoruje dużo czasopism , ale k**wa bez przesady
  16. za***isty ten nowy RS Wandej , czemu silnik ma odstraszyć klientów ?
  17. W sprawie logów , JA stawiam 0.7 finki jak mi ktoś da vaga i bryke , hyhyhy
  18. O k**wa , sobota rano bez kaca ... życie nie ma sensu
  19. Trzeba zrobić stronę rozwalfotoradar.pl , będzie można zbierać punkty,wygrywać nagrody , np za rozjebanie 50 radarów wycieczka do Egiptu Jestem skłonny w to zainwestować , a wy ? hehehe
  20. Moze baterie padły w kluczyku i tak sygnalizuje ? Kiedyś miałem ciekawą historie z keyless go , pod sklepem były zakłócenia od alarmu jak powiedział właściciel nie pierwsza bryka nie chce tu odpalić , przepchnęliśmy autko 30 metrów i odpalił bez problemów
  21. A w instrukcji nic o tym nie ma ?
  22. Fajnie było polatac bokiem po autostradzie , Hyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.