Treść opublikowana przez ono
-
Mustang Bullitt
- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Temat zaczyna się ślimaczyć , co teraz zrobi Miron ? a. Odpuści . b. Jeszcze raz pierdolnie sobie brykę . c. Ukradną Mirona.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Policja przebadała brykę , znaleźli włosy łonowe Scarlett Johansson- Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
Tak tak- Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
Aaaaa to nie widziałem Zaraz poszukam Mam : Ford Mustang I kontra Mustang V: klub koni mechanicznych Ten niebieski z wawy pięknie brzmi , słychać na początku filmu- Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
Nie wiem które bo parę razy opisywali klubowe . Dzięki za głosy , może że się uda Już raz wygraliśmy , na najlepszy Klub Roku 2012 , ale wtedy głosy się nie liczyły .- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Vega-Tronik Kiedyś tam trafiłem niechcący po jakieś końcówki czy coś , ja pier**le pół godziny oglądałem , mają tam wszystko- Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
hehe , -20 ale pumka musi być- Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
Buba , chyba tak- Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
Tu troche info o bryce Mustang Klub Polska ť Aktualności MRC- Mustang Klub Polska prosi o pomoc w głosowaniu :)
Siema , walczymy o 100 tyś zł na naszego klubowego Race Cara w konkursie banku Milenium , nie trzeba się logować ani podawać danych , wystarczy zagłosować na 3 części filmu Bank Millennium - YouTube Z góry dzięki- SPOTY RADOMSKIE
To fanta ? hehehehehe Radom - wigilia na deptaku 2012 - YouTube- Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
To żeś porównał , hahaha- Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
Tym starszy tym większa dusza RS2 to dopiero miał dusze Za 20 lat powiesz , o k**wa , B8 to była bryka , a nie te elektryczne gówno- mapy rns-e - slask
Możesz kupić napęd do PC i obudowie zewnętrzną USB.- mapy rns-e - slask
Nie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik to zdjęcie posklejał z 10 spotów .- Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
Jest też masa klientów która woli silniki wolnossące , bo nie ma laga , bo nie ma sie co zepsuć , w prawdziwym życiu , czyli na drodze ( bo na torze taki RS jeździć raczej nie będzie ) lag z dużych turbawek jest strasznie wk***iający . Osiągi S6 to chyba jakiś przypał , pokazują że ma niby Audi S6 - 3,7 sekundy do "setki" - Moto - WP.PL tyle samo co Ferrari FF Ja rozumiem że Audi sponsoruje dużo czasopism , ale k**wa bez przesady- Audi RS4 B8 w MOTO ON (Niedziela 11.55)
za***isty ten nowy RS Wandej , czemu silnik ma odstraszyć klientów ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sprawie logów , JA stawiam 0.7 finki jak mi ktoś da vaga i bryke , hyhyhy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O k**wa , sobota rano bez kaca ... życie nie ma sensu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba zrobić stronę rozwalfotoradar.pl , będzie można zbierać punkty,wygrywać nagrody , np za rozjebanie 50 radarów wycieczka do Egiptu Jestem skłonny w to zainwestować , a wy ? hehehe- przekreslony kluczyk
Moze baterie padły w kluczyku i tak sygnalizuje ? Kiedyś miałem ciekawą historie z keyless go , pod sklepem były zakłócenia od alarmu jak powiedział właściciel nie pierwsza bryka nie chce tu odpalić , przepchnęliśmy autko 30 metrów i odpalił bez problemów- przekreslony kluczyk
A w instrukcji nic o tym nie ma ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fajnie było polatac bokiem po autostradzie , Hyhy - [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d