Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Serwis i akcesoria > Audi , hahha
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro piątunio , może by się najebać ?
-
ograniczone obroty na sprzęgle
Moze tak ma być ? Jakieś zabezpieczenie .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proste !
-
Mustang Bullitt
W robocie byłem cycu , na parę godzin
-
Mustang Bullitt
Kolega tam lata identycznym , więc raczej to nie ja , chodź ostatnio byłem Bullem w Gdańsku , ale na jeden dzień
-
Mustang Bullitt
Mustang Race - prawie jak w USA • Wydarzenia • AutoCentrum.pl Było git , spaliłem opony i tonę paliwa Teraz w ciszy i spokoju oczekuje na foty z radarów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś mi z dołu nie jedzie qrwaaa ! Możliwe że przez stożek ?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
maile, prezentacje.. poza tym "warszawka" patrzy dziwnie jak masz coś słabego na niektórych spotkaniach O rzesz qr** jego mać , hahahahahh
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Urodziłem się gotowy !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
My tu gadu gadu , a tu piątunio !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oglądałem kiedyś w tv ze tam sie ścigają , tak jak w Tokio drift .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bliżej nie mogłeś auta zostawić Rozrząd mi znowu przeskoczył (na szczęście bez rozpierduchy w silniku) a tam jest na gwarancji i tam są spece Ja pitole ... coraz bardziej 3,0 tdi mnie zniechęca do siebie , no chyba że te w B8 CR są mniej awaryjne . Taaa , ostatnio na Audi forum czytałem , że w tych nowych 3.0 jest o wiele więcej plastiku w osprzęcie silnika , k**wa niedługo z rigipsu będą bryki robić i będą jednorazówki , 200 tyś km i złom.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie mów tak o MC !
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde , jechałem na spota , ale zgłodniałem i pojechałem na Maca , ehh
- Mustang Bullitt
-
Mustang Bullitt
Kolejna edycja MustangRace 2012. W tym roku udział bierze 50 załóg z tego 5 z Czech , a jedziemy tak : Kudowa-Zdrój do Kołobrzeg - Mapy Google , start w ten czwartek w Kudowie Zdroju , jak sie komuś nudzi to zapraszam na start/meta kolejnych etapów Życzcie mi mniej mandatów niż w tamtym roku Ide do garażu picować ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zobacz: Ekstremalnie dokładne mycie auta - Wykop.pl
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam Fly , nigdy wp***dol nie dostałeś czy co ? Po miesiącu, no góra dwóch, śladu nie będzie .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety elmo nie będzie mnie , jade na akcje pod wawe , pare bryk jest do zwagowania .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ragaa , w konkubinacie nie ma takich problemów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
k**wa jego mać , co mam pecha ostatnio to masakra , 2 tyg temu jadę z łodzi , jeb kapeć, oczywiście brak zapasu , laweta , rozjebana opona , wsiadam do bryki baby , jeb kapeć k**wa , kupiłem oponę do Audi , jadę do Łodzi pierwszy raz nowa autostradą , tempomat na 200 pełen luzik , nagle jeb rozjebało mi oponę , mało się w bandę nie wjebałem , znowu k**wa laweta , Wczoraj na kaca jadę na rowerku , kapeć k**wa . Jak żyć k**wa , jak żyć ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Musze sie najebać ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moskal , gdybyś się wziął do roboty zamiast robić głupie zdjęcia , było by na pewno szybciej .