Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. No jak to co , ganiał piratów Nie wiem co sie tak przyjebaliscie do tych fotoradarow , jakoś ja od 6 lat nie dostałem pkt , da sie ? Leszcze
  2. Jestem o 19
  3. Eee tam , nie ma to jak bok przy 200 k**wa , potem nie trzeba pić kawy przez tydzień .
  4. k**wa chyba stożek wytrzepie na tą okazje
  5. Duża różnica jest manual / tip , w moim od 6 lat jak nim latam nie przekroczyłem średniej 11 L , a tiptronem miałem średnio 13 .
  6. Jeśli cie zjadł to on , a jeśli nie , to nie on
  7. Pixi nie sciemniaj , poprostu masz w d*pie kolegów , hyhyhyhy
  8. Hornet , to twoje hasło powinno być odwrotnie chyba .
  9. Ja spokojnie ,drin i tv
  10. Ja na gopro nagrywałem , fajnie widać czas jak poprzycinasz .
  11. Bajk , ile masz , miałeś 100-200 ?
  12. Jestem zniesmaczony i rozczarowany wynikiem .
  13. Brzmi jak hmmm , evo X ze zjebanym tłumikiem
  14. Ale chodzi o PS3
  15. Nooooo ! I bedzie tak k**wa http://v4.sadistic.pl/flv/20121117/1353192131_f2d_123.mp4 UWAGA , za***iście DRASTYCZNE , NIE PRZY JEDZENIU !!!!!!!!!!
  16. To może i ja wpadnę , sprawdzę ośke wolnossaka
  17. Dzisiaj wpadam , więc jak ktoś chce logi to ...
  18. Twoim tak , ale ja wole przewijać programy w kierownicy .
  19. Jooo cyce , mam tv analog , a chce dvb-t , jest coś czym można sterować z RNS ? Bez pilotów itd ? Tak jak ori ?
  20. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    No gdzieś tyle trzeba może i więcej , ale są sponsorzy , składki , gadżety klubowe , wygrane z konkursów itd W takim projekcie równie ważne są same spotkania i wspólna praca nad qniem
  21. bu hahahahahha
  22. ono odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Budujemy zabytkowego Forda Mustanga na tor | NaTemat.pl
  23. Ja się raz ścigałem , ale już tego nie robię .
  24. Powinien być guzik : pomógł , hyhyhy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.