Treść opublikowana przez ono
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.autosalon-singen.de/_virtueller_Rundgang/tourdaten_fuer_website/tour_en.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ni h*ja !
-
[ALL] Czerwone indeksy na prędkościomierzu?
Temat jest o b6 który czujnik posiada .
-
[ALL] Czerwone indeksy na prędkościomierzu?
Odnośnie czujnika oświetlenia , mialem z nim ciekawa akcje zaraz po kupnie bryki zauważyłem ze jak wjezdzam w nocy do miejscowości to zegary szaleją , migaja raz ciemno raz jasno , strasznie mnie to wkurwialo wiec zgłosiłem problem na gwarancji , oczywiscie nic nie znaleźli , byłem w paru ASO i nic . Po jakimś czasie okazało sie ze jak palę fajke to czujnik widzi żar i robi jaśniej zegary ,
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Qwa , podpielem sie dzisiaj pod prowizoryczny kompresor , nie dość ze piszczy mi w uszach , to chyba od wibracji powietrza spalilo mi postojowki A było 4 atm , gdzie do 12 ? Hyhy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak , ale masakra żeby to wszystko upchać , 4 tuby , zawór , kable ,rury , najebałem sie strasznie ale oki , jeszcze butla , kompresor i lokomotywa rusza na miasto- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś sie biednego Piotrka czepił . My tu gadu/gadu , a gdzie ziom AndyN ? Jakoś tak nudno- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Była kiedyś na spocie .- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z lotu ptaka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba , to ściema , we wszystkich pornosach na świecie goście piją przecier pomidorowy !- Budowa poddasza i ocieplenie? Jakie?
Ja mam 20 cm i jest git , bardzo ważne jest szczelne pokrycie paroizolacją ! Bo jeśli bedą szpary to nawet pól metra izolacji nic ci nie da- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie .- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Hehe , no oki , ja poprostu nic nie słyszę , pamietam ze jak był nowy to mi coś w zegarach czasem skrzypnelo , ale popsikalem wd40 i od tej pory cisza- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Mi tez nic nie skrzypi a mam 210 tys po pl na 18 i zawiasie -35 2 tyg temu wymienilem jeden wahacz , górny najmniejszy i tyle- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Vahu coś ogólnie nieźle pier....li farmazony Gdzieś ty człowieku widział kopcące na czarno Q7 ? Mam w rodzinie Q7 4.2 TDi , bardzo fajny silniczek , jak na taką krowe spalanie stosunkowo niskie , dzwięk silnika super , zero wibracji , idealny silnik do Q7 . Mówicie że różnica Q7 w Pb a ON to 5 litrów ? Chyba sobie jaja robicie :gwizdanie: Pare tyś km zrobiłem Q7 i X6 Pb ( podobna masa itd ) X6 pali mi 30 , Q7 połowę tego . Pomijam już kwestie finansowe , ale strasznie wq jak trzeba tankować co godzine- [ALL] Co podarować na 60 urodziny
Tu patrzyles ? http://www.wyjatkowyprezent.pl Czasem coś ciekawego można znaleść- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma sie co dziwić , jak większość chce 3 dni z żarciem i atrakcjami za 200 zł , nie rozumiem czemu nie można ustalić standardu , np Piła , atrakcje takie i takie , koszt 500 zł weekend , nie stać kogoś kto jeździ Audi na 500 zł raz na pół roku ? Więc powinien jeździć Dacią Logan , a nie lansuje się w Audi . Ja rozumiem że zloty są dla ludzi , ale ku*** bez przesady .- [B6 AWX] RS4 diesel edition
E tam I właśnie o to chodziło- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Będziemy straszyć dupale Ja wsadzam do Bulla , naszczescie miejsca mam w uj- Trasa Warszawa-władysławoo
Jechałem na Hel 2 tyg temu i było oko , niektóre fotoradary działają wiec trzeba uważać , jakiś szczególnych robót drogowych nie zaobserwowalem bądź nie były uciążliwe- Trasa Warszawa-władysławoo
Często latam w te okolice i tez polecam Toruń / autostrada W tym tyg przykombinowalem i pojechałem droga nr 7 , nigdy już tamtędy nie pojadę , syf na maxa .- [B6 AWX] RS4 diesel edition
Już sie tak nie chwal że w trasie byłeś- [ALL] Problem z xenonem
Podmień palniki miejscami , zobaczysz czy to wina żarnika . - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.