Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ono

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ono

  1. http://www.autosalon-singen.de/_virtueller_Rundgang/tourdaten_fuer_website/tour_en.html
  2. Temat jest o b6 który czujnik posiada .
  3. Odnośnie czujnika oświetlenia , mialem z nim ciekawa akcje zaraz po kupnie bryki zauważyłem ze jak wjezdzam w nocy do miejscowości to zegary szaleją , migaja raz ciemno raz jasno , strasznie mnie to wkurwialo wiec zgłosiłem problem na gwarancji , oczywiscie nic nie znaleźli , byłem w paru ASO i nic . Po jakimś czasie okazało sie ze jak palę fajke to czujnik widzi żar i robi jaśniej zegary ,
  4. Qwa , podpielem sie dzisiaj pod prowizoryczny kompresor , nie dość ze piszczy mi w uszach , to chyba od wibracji powietrza spalilo mi postojowki A było 4 atm , gdzie do 12 ? Hyhy
  5. Tak , ale masakra żeby to wszystko upchać , 4 tuby , zawór , kable ,rury , najebałem sie strasznie ale oki , jeszcze butla , kompresor i lokomotywa rusza na miasto
  6. Coś sie biednego Piotrka czepił . My tu gadu/gadu , a gdzie ziom AndyN ? Jakoś tak nudno
  7. Była kiedyś na spocie .
  8. Z lotu ptaka
  9. Buba , to ściema , we wszystkich pornosach na świecie goście piją przecier pomidorowy !
  10. Ja mam 20 cm i jest git , bardzo ważne jest szczelne pokrycie paroizolacją ! Bo jeśli bedą szpary to nawet pól metra izolacji nic ci nie da
  11. Hehe , no oki , ja poprostu nic nie słyszę , pamietam ze jak był nowy to mi coś w zegarach czasem skrzypnelo , ale popsikalem wd40 i od tej pory cisza
  12. Mi tez nic nie skrzypi a mam 210 tys po pl na 18 i zawiasie -35 2 tyg temu wymienilem jeden wahacz , górny najmniejszy i tyle
  13. Vahu coś ogólnie nieźle pier....li farmazony Gdzieś ty człowieku widział kopcące na czarno Q7 ? Mam w rodzinie Q7 4.2 TDi , bardzo fajny silniczek , jak na taką krowe spalanie stosunkowo niskie , dzwięk silnika super , zero wibracji , idealny silnik do Q7 . Mówicie że różnica Q7 w Pb a ON to 5 litrów ? Chyba sobie jaja robicie :gwizdanie: Pare tyś km zrobiłem Q7 i X6 Pb ( podobna masa itd ) X6 pali mi 30 , Q7 połowę tego . Pomijam już kwestie finansowe , ale strasznie wq jak trzeba tankować co godzine
  14. Tu patrzyles ? http://www.wyjatkowyprezent.pl Czasem coś ciekawego można znaleść
  15. Nie ma sie co dziwić , jak większość chce 3 dni z żarciem i atrakcjami za 200 zł , nie rozumiem czemu nie można ustalić standardu , np Piła , atrakcje takie i takie , koszt 500 zł weekend , nie stać kogoś kto jeździ Audi na 500 zł raz na pół roku ? Więc powinien jeździć Dacią Logan , a nie lansuje się w Audi . Ja rozumiem że zloty są dla ludzi , ale ku*** bez przesady .
  16. E tam I właśnie o to chodziło
  17. Będziemy straszyć dupale Ja wsadzam do Bulla , naszczescie miejsca mam w uj
  18. Jechałem na Hel 2 tyg temu i było oko , niektóre fotoradary działają wiec trzeba uważać , jakiś szczególnych robót drogowych nie zaobserwowalem bądź nie były uciążliwe
  19. Często latam w te okolice i tez polecam Toruń / autostrada W tym tyg przykombinowalem i pojechałem droga nr 7 , nigdy już tamtędy nie pojadę , syf na maxa .
  20. Już sie tak nie chwal że w trasie byłeś
  21. Podmień palniki miejscami , zobaczysz czy to wina żarnika .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.