Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszę nic nie mów, bo się jeszcze rozmyślę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aaaa.. to nie zauważyłem aparatu. Też namawiam w takim razie do podzielenia się fotkami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to czekam na linka :th: Tak wyglada prawidlowy link: http://picasaweb.google.pl/malinowy/spocikwawa Ale to są fotki ze spota 2 tyg temu. O to Ci chodzi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To od czego ta cena zalezy? Od ilosci chetnych pewnie?[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 10:40 _________________________________________________ No to moze podzielisz sie ta wiadomoscią z kolegami?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No, przy takiej skuteczności to możemy teraz ustawiac sie do niej z listą życzeń Jak do złotej rybki :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolejne "ostatnie" spotkanie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No i wymodliłaś. Niebo w śródmieściu czyste jak łza :oklaski: Oby tak zostało do wieczora
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też bardzo chętnie podjadę na mycie :P A czy przebiera się do mycia bryki w biały T-shirt? http://www.videovat.com/videos/442/wet-t-shirt-ohio-state.aspx http://video.yahoo.com/video/play?vid=349963&fr=
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie walczyli o to samo miejsce parkingowe ale poldek był szybszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ładne fele. Ori czy replika?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 11:02 _________________________________________________A ja też mam fotki z weekendu. Skumajcie tą akcję z Giżycka. Nie mam pojęcia jak oni to zrobili. To jest wąska uliczka w centrum miasta
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak, na http://picasaweb.google.pl wrzuc bo inne serwery wpieprzaja reklamy, bannery i ciezko sie oglada.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. czyli najwcześniej w środę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to gdzie te foty?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też chciałem podziękować za fajną impre i przeprosić, że tak szybko się zmyłem. Następnym razem nadrobię Na uczelnię udało mi się dotrzeć rano, egzamin zdać, kaca nie mam więc wszystko OK
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
No i git. Będziemy rezać lodófkie W tym tutorialu napisali, że jak będziemy wozić w schowku butelki to może się zbierać na nich wilgoć. Zalecają podłożyć jakąś tackę albo wogóle kupić inny (specjalny) schowek. Jak w zwykłym będzie wiecznie wilgoć to może zacząć rosnąć jakaś pleśń czy grzybki "CAUTION: It was brought up that the proper glove box should be installed along with this. You can buy this expensive part (~$125) or use a small tray when keeping drinks in the glove box to prevent condensation from soaking the soft lining inside the box. Mold and other funky things could start growing if you don't do this."
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Hehehe.. Relacja LIVE! Juz podjechał! Już wchodzi do salonu! Już pyta o części!
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
O tak, zapewne chodzi Ci o poprzedni model 2.5TDI, montowany przed 2001 rokiem BTW: Z 6 cio cylindrowych TDI jeszcze jest 3.0. Polecam przejażdzkę autkiem ono. Wrażenia masakryczne! A ja myślałem, że mam mocny silnik hehe
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
8 stów? O w mordęcję To kompletu nie. Samom rurkie [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 13:48 _________________________________________________ Eee to etkę też mam. Elsy poszukuję.
-
[ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Dokladnie! Wystarczy sam przewód i wywiercenie dziury w schowku. Miałem tutorial jak koleś to rezał ale gdzies mi wcięło linka Googluje od rana ale nie moge znaleźć [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 13:30 _________________________________________________ Ono, skąd masz takie za***iste rysunki? Czyżbyś miał dostęp do działającej ELSY? Będziesz rezał te lodófkie?To kup i mi komplet
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
Hehe.. no chyba raczej nigdy to się nie skończy. Jak zrobisz tłumiki to rób od razu foty.
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Chociażby dla samego dźwięku. Jednak odgłos 6 cylindrów robi swoje Mogłbym wyłączyć radio i słuchać tylko tego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To jest po prostu stary terminal znajdujacy sie około 150m od obecnego. Pojedź po prostu trochę dalej. Nie sposób przegapić
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Spoko, będzie, wszystko w swoim czasie Wiesz, nie chcę tak z byle pierdułką wyskakiwać. Jak obniżę to zrobię wtedy duży update fotek.
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Te które ja mam rzeczywiście są od S4, natomiast s-line są podobne tylko trochę subtelniejsze. tak wyglądają s-line https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=15467119480283a/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0040_Exterior/0070_Door+flares+B6+=2B+B7/product_details.shopscript?article=0020_Ultrasport%2B%3D28S-Line%3D29%2BLower%2BDoor%2BTrims%2B%3D28ULTRAflares%3D29 a tak s4 https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=15467119480283a/shopdata/0010_Audi/0120_S4+2003+=3E+2005/0010_Exterior/0030_Door+Trims/product_details.shopscript?article=0010_S4%2BLower%2BDoor%2BTrims%2B=28S4LDT=29
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Hmm, piszesz caly czas o mapach DX czy miales moze okazje pobawic sie juz nowa RNS-E? Bo wg. mnie mapy do RNS-E nie ustepuja dokladnoscia rodzimym produkcjom. Znalazlem nawet piaskowe sciezki wokol mojego domku letniskowego kolo Gizycka. Bylem na prawde pod wrazeniem.