Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może to samo piętro tylko bardziej w głębi, żeby tak nie wiało. Ja wpadnę dopiero po 20:00.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj znowu ma padac Umawiamy sie na Torwarze czy od razu w Promenadzie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehehe.. no tego akurat nie Zahaczyłem o skałke w wąwozie kilkaset metrów wyżej. W sumie nic poważnego ale bliznę mam do dzisiaj.
-
[B6 ALT] Problem z odkręceniem schowka.
Ostatnią śrubkę masz nad zmieniarką. Musisz ją wyjąć specjalnymi kluczami wyjmakami: http://allegro.pl/item208914858_4_x_klucze_wyjmaki_do_nawigacji_mfd_rns_e_rns2_itd.html Ewentualnie metalowy pilnik do paznokci pożyczony od żony/dziewczyny/mamy (niepotrzebne skreślić) powinien dać radę Ale trzeba mieć wyczucie i wiedzieć co i jak. Jednak kluczami łatwiej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podziwiam az takim zapalencem rowerowym nie jestem nastepnym razem na spota na bajku podjedz Idealnie by bylo pomykac do pracy na rowerze przez korki. Niestety nie mam w biurze prysznica dlatego rowerek tylko w weekendy i podczas urlopu. W zeszlym sezonie to bylo szalenstwo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Phi, ja dzisiaj trzasnałem prawie stówkę w terenie. W zeszłym sezonie parę razy udało mi się przekroczyć 150km jednego dnia. Ale dużo tłukłem na szosie
-
[B6] Game Over
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Finlandia Mango sie szroni w lodowce...tylko taki zapierdol, ze nie ma kiedy wypic No to cos z tym trzeba zrobic chlopaki bo ja tez zostaje w wawie na weekend. W takim razie moze jakiegos grillka? Pogoda ma byc ponoc ladna.- [B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
W środku wożę tylko malutki pędzelek do wymiatania kurzu z pomiędzy przełączników. Wyloty powietrza muszą być ustawione idealnie poziomo. Jak tylko ktoś je przekrzywi to bardzo mnie to irytuje- Zestaw głośnomówiący NOKIA
Pozbycie się tego uchwytu z mojej A4 było pierwszą rzeczą, o której wyrezaniu pomyślałem zaraz po zakupie. Niestety jedynym wyjściem jest wymiana całego tunelu środkowego. Na allegro do kupienia w cenach od 50PLN - 300PLN. Musisz uważać na odcień plastiku bo jest ich kilka i przy kiepskich zdjęciach na aukcjach można się pomylić. Tunel bez uchwytu, w stanie bardzo dobrym (kilka drobnych rysek po bokach) udało mi się kupić za 50PLN ale to była na prawdę okazja bo koleś nie orientował się w cenach. Oryginalny tunel z uchwytem sprzedałem po tygodniu za 99PLN Operacja wymiany jest dosyć skomplikowana ale mam dokładny tutorial co i jak rozkręcić. Kilka ładnych godzin roboty. Jakby co to uderzaj na priv po szczegóły.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o, ma takie listwy jak moje [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 12:58 _________________________________________________ mmmmmmm :drool: tak by wyglądały bixenony u mnie... co mi podsuwa pewien pomysł [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2007, 13:00 _________________________________________________Zobaczcie jaki prezent dostałem na imieniny. Jeśli jeszcze nigdy nie widzieliście zdjęcia z fotoradaru to właśnie tak wygląda. k**ew.. jeszcze żeby w moim A4 mnie dorwali, a nie w służbowym paździochu 200PLN, 6 punktów karnych I jeszcze jedna fotka z Komendy- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak, Angela przymierza się też do mojego felunku. Nawet zrobiłem jej wirtualny tuning na zachęte W kolejce chętnych czeka jeszcze LukaszR ale ten to na razie teoretyzuje bo nie ma bryki Felgi chcę zamienić na 18" ale na dokłanie taki sam wzór. Wymieniam tylko dlatego że dojrzałem do większych a nie dlatego, że mi się znudził wzór.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jasne, a co Ty myslales. Nie kazdy potrafi z gorki zasuwac drewnianymi jednosladami bez hamulcow Namiary juz wynalazl LukaszR. A co? Kupujesz takie fele jak moje? To moze ode mnie kupisz bo ja sie przymierzam do 18"- [ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Eeeeee.. hmmmmm... ten tego... nie ma to jak rozwiązania "fabryczne"- [B6 BGB] Gdzie znajduje sie sterownik bluetooth ?
Fabrycznie znajduje sie pod siedzeniem pasazera, tam gdzie montowane sa instalacje telefoniczne. Jesli nie byl zamontowany fabrycznie tylko "rezany" to najprawdopodobniej znajduje sie za schowkiem.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tam nie ma windy? trzeba wchodzic dziewuchy nie mazac sie ..jutro ma lac caly dzien k**ew.. a dzisiaj autko mylem No coz, proponuje w takim razie od razu umowic sie w Promenadzie. Dach nad glowa i piekny widok na "Manhattan". Co Wy na to?- [B7 BKN] 3.0 TDI Q Avant ........................No to wreszcie moja lala :)
Powiem tylko tyle: Dodam jeszcze, że miałem okazję przejechać się tą bryczką. Nieźle daje czadu :oklaski:- A4 B6 2.5 TDi Sedan :)
Ladna bryczka, fajny silnik, niezle wyposazenie. Felgi u mnie prawie takie same- [ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Tzn. rozumiem, że chciałbyś zobaczyć? Oniak zamawiał i płacił. Niech zeskanuje i wklei.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zadzwon do tych kolesi http://www.recovery.pl/kontakt_polska.php i zapytaj czy moga podjac sie takie operacji. W koncu w telefonie jest zwykly Flash. Ostatnio odzyskiwalem u nich dane z rozbitego dysku i widzialem ze technik kombinowal tez cos z telefonami.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. takie fotomontaże to ja w przedszkolu robilem. Tam nie byl wmontowany tunel od Skody tylko od Lambo. :th: A Oniak ostatnio wspominal cos, ze nastepna bryke to sobie Fabie kupi. Nawet naklejke juz wozi pod tylnym prawym reflektorem [br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 02:07 _________________________________________________ Lubie, nawet bardzo, ale się długo gotują- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe, masakra !- [ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Na początku Lukas sie przymierzał do zaślepki paluchem ale wymiękł. Więc młotek + meselek i jakoś poszło :> Hehe.. fachowcy ku*wa- [ALL] Klimatyzowany schowek - gdzie jest i jak go zamontować
Oniak, a gdzie fota "wieńcząca" dzieło z oszronioną butelką Siwuchy?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe.. nie tylko u Lukasa. Rezaliśmy trzy bryki dzisiaj u oniaka pod domem. Ania robiła foty tej kolejnej "operacji tuning" i może później gdzieś wrzuci. Na razie jedna, słaba fotka z mojego telefonu: BTW: ta płaskorzeźba składa się z odlewów prawdziwych "miejsc intymnych". Widziałem to już w jakimś artykule. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.