Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Proszę nic nie mów, bo się jeszcze rozmyślę
  2. Aaaa.. to nie zauważyłem aparatu. Też namawiam w takim razie do podzielenia się fotkami
  3. no to czekam na linka :th: Tak wyglada prawidlowy link: http://picasaweb.google.pl/malinowy/spocikwawa Ale to są fotki ze spota 2 tyg temu. O to Ci chodzi?
  4. To od czego ta cena zalezy? Od ilosci chetnych pewnie?[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2007, 10:40 _________________________________________________ No to moze podzielisz sie ta wiadomoscią z kolegami?
  5. No, przy takiej skuteczności to możemy teraz ustawiac sie do niej z listą życzeń Jak do złotej rybki :>
  6. kolejne "ostatnie" spotkanie?
  7. No i wymodliłaś. Niebo w śródmieściu czyste jak łza :oklaski: Oby tak zostało do wieczora
  8. Ja też bardzo chętnie podjadę na mycie :P A czy przebiera się do mycia bryki w biały T-shirt? http://www.videovat.com/videos/442/wet-t-shirt-ohio-state.aspx http://video.yahoo.com/video/play?vid=349963&fr=
  9. Pewnie walczyli o to samo miejsce parkingowe ale poldek był szybszy
  10. Ładne fele. Ori czy replika?[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2007, 11:02 _________________________________________________A ja też mam fotki z weekendu. Skumajcie tą akcję z Giżycka. Nie mam pojęcia jak oni to zrobili. To jest wąska uliczka w centrum miasta
  11. Oniak, na http://picasaweb.google.pl wrzuc bo inne serwery wpieprzaja reklamy, bannery i ciezko sie oglada.
  12. Hehe.. czyli najwcześniej w środę?
  13. No to gdzie te foty?
  14. Też chciałem podziękować za fajną impre i przeprosić, że tak szybko się zmyłem. Następnym razem nadrobię Na uczelnię udało mi się dotrzeć rano, egzamin zdać, kaca nie mam więc wszystko OK
  15. No i git. Będziemy rezać lodófkie W tym tutorialu napisali, że jak będziemy wozić w schowku butelki to może się zbierać na nich wilgoć. Zalecają podłożyć jakąś tackę albo wogóle kupić inny (specjalny) schowek. Jak w zwykłym będzie wiecznie wilgoć to może zacząć rosnąć jakaś pleśń czy grzybki "CAUTION: It was brought up that the proper glove box should be installed along with this. You can buy this expensive part (~$125) or use a small tray when keeping drinks in the glove box to prevent condensation from soaking the soft lining inside the box. Mold and other funky things could start growing if you don't do this."
  16. Hehehe.. Relacja LIVE! Juz podjechał! Już wchodzi do salonu! Już pyta o części!
  17. O tak, zapewne chodzi Ci o poprzedni model 2.5TDI, montowany przed 2001 rokiem BTW: Z 6 cio cylindrowych TDI jeszcze jest 3.0. Polecam przejażdzkę autkiem ono. Wrażenia masakryczne! A ja myślałem, że mam mocny silnik hehe
  18. 8 stów? O w mordęcję To kompletu nie. Samom rurkie [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 13:48 _________________________________________________ Eee to etkę też mam. Elsy poszukuję.
  19. Dokladnie! Wystarczy sam przewód i wywiercenie dziury w schowku. Miałem tutorial jak koleś to rezał ale gdzies mi wcięło linka Googluje od rana ale nie moge znaleźć [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2007, 13:30 _________________________________________________ Ono, skąd masz takie za***iste rysunki? Czyżbyś miał dostęp do działającej ELSY? Będziesz rezał te lodófkie?To kup i mi komplet
  20. Hehe.. no chyba raczej nigdy to się nie skończy. Jak zrobisz tłumiki to rób od razu foty.
  21. Chociażby dla samego dźwięku. Jednak odgłos 6 cylindrów robi swoje Mogłbym wyłączyć radio i słuchać tylko tego
  22. To jest po prostu stary terminal znajdujacy sie około 150m od obecnego. Pojedź po prostu trochę dalej. Nie sposób przegapić
  23. Spoko, będzie, wszystko w swoim czasie Wiesz, nie chcę tak z byle pierdułką wyskakiwać. Jak obniżę to zrobię wtedy duży update fotek.
  24. Te które ja mam rzeczywiście są od S4, natomiast s-line są podobne tylko trochę subtelniejsze. tak wyglądają s-line https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=15467119480283a/shopdata/0010_Audi/0050_A4+2002+=3E++B6+=2B+B7/0040_Exterior/0070_Door+flares+B6+=2B+B7/product_details.shopscript?article=0020_Ultrasport%2B%3D28S-Line%3D29%2BLower%2BDoor%2BTrims%2B%3D28ULTRAflares%3D29 a tak s4 https://sslrelay.com/s74326199.oneandoneshop.co.uk/sess/utn;jsessionid=15467119480283a/shopdata/0010_Audi/0120_S4+2003+=3E+2005/0010_Exterior/0030_Door+Trims/product_details.shopscript?article=0010_S4%2BLower%2BDoor%2BTrims%2B=28S4LDT=29
  25. Hmm, piszesz caly czas o mapach DX czy miales moze okazje pobawic sie juz nowa RNS-E? Bo wg. mnie mapy do RNS-E nie ustepuja dokladnoscia rodzimym produkcjom. Znalazlem nawet piaskowe sciezki wokol mojego domku letniskowego kolo Gizycka. Bylem na prawde pod wrazeniem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.