Treść opublikowana przez malik
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
mam inny stosunek czarnych szyb odkąd byłem na Ukrainie niewiem czy wiesz o co chodzi No coz, tez tam musialem byc kilka razy. Moim zdaniem nie ma co porownywac. Oni tam przeginaja totalnie pale obklejajac kazda 20-sto letnia Lade
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
To nie Ty masz byc kozak tylko autko ma ladnie wygladac. No chyba ze kupiles to autko po to zeby sie dowartosciowac Prosze, nie odbieraj sugestii forumowiczow jako ataku na siebie czy swoj samochod tylko po prostu jako inny punkt widzenia. Czarnych szyb nie tolerujesz, OK. Twoja sprawa mam już lepsze navi [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________ Na razie to widze stara NAVI DX. Polecam RNS-E po prostu jako duzy krok do przodu w stosunku do starej navi DX. Posiada znacznie dokladniejsze mapy i mnostwo dodatkowych uzytecznych opcji. No chyba ze piszesz o jakims wynalazku typu TomTom czy Automapa, z mnostwem kabli szpecacych kokpit, przyssawkami na szybe i niestety brakiem odczytu pozycji np. w tunelach. Jechales kiedys przez Wieden? To znasz zapewne rozjazdy w centrum w tunelu. Tutaj TomTom czy inna nawigacja oparta tylko na odczycie satelitow juz Ci nie zadziala. A fabryczna owszem, bo poza satelitami czyta jeszcze sygnal z kół To moje trzy grosze. pozdro malik
-
[B6 AVF] Audi Avant S-Line
Czarne szybki, srebrne lusterka, RNS-E i będzie komplet. Ale foteli to Ci zazdroszcze
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
hehe.. co za pytanie wogóle. Jasne że przyciemniac. 60%, a boczne kierowcy 30% żeby sie pieski nie czepiały. I będzie malina.
-
[B6] Mega Rezacz
Nadal nie wiem o co kaman ale na pewno masz racje [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 20:27 _________________________________________________ Widze, ze sledzisz temat od jakiegos czasu. Kurde, tak sie zastanawiam ile on juz kasy wywalil na te przerobki. Wszystko chyba w ASO kupuje bo nawet rachunki i zamowienia sa zeskanowane i wysawione na stronie Na nowa bryke by pewnie wystarczylo Ehhhh... te fotele Recaro
-
[B6] Mega Rezacz
Ja ku**a nie wiem o czym Ty do mnie rozmawiasz teraz "pozycje ledowa na rezystorze".. hehe.. dobre.
-
[B6] Mega Rezacz
Moze po prostu napisac do kolesia jak to zrobil. Jesli sam tego nie rozkminiał to na pewno zna jakis tutorial na sieci gdzie to wymyslili.
-
[B6] Mega Rezacz
Znalazłem na sieci strone MEGA REZACZA! http://public.fotki.com/Avanteix/audi/my_avant/goodies/ Koleś jest na prawdę niesamowity. Standardową B6-tkę przerobił na wszystkie możliwe sposoby zmieniając w niej prawie każdy element wyposażenia. Wszystko jest pięknie obfotografowane. Polecam jako niezły odnośnik do tego co robimy z naszymi autami. malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Da radę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie ma sprawy, mogę zabrać ze sobą sprzęt.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spoko, nadrobimy w piątek u poźka na grillu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oooo.. Lukas, Ty tez tam byles? Dawaj linka do reszty fotek "z bliska". Ja wolalem zostac w bezpiecznej odleglosci i pozostal mi tylko moj teleobiektyw.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Parę fotek z dzisiejszego etapu Rajdu Polski, ktory przebiegał po polach mojego szwagra z Giżycka Na zawodach spotkałem Oniaka i Norbiego, ale gdzieś sie szybko ulotnili. Żałujcie chłopaki bo reszte dnia spędziłem śmigając motorówką po Niegocinie. A mogliście dołączyć http://picasaweb.google.pl/malinowy/RajdPolski
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Już powinno by ok, nie wiedziałem że taką małą pojemnośc skrzynek PW mamy. W sumie miałem tylko kilkanaście starych wiadomości.
-
[A4 B6] Parktronik
Wszystkie sa takie same i potrzebujesz dokladnie 4 sztuki. Spiesz sie bo kolesiowi zostalo tylko 5 szt. czarnych widze. Oczywiscie teraz musisz upolowac reszte instalacji, czyli kabelki i elektronike z bzyczkiem. Montuje sie to w boczku nad lewym tylnym nadkolem. Tam gdzie tuner TV. Ja kupilem od tego samego kolesia tez 4 sztuki ostatnio. Bo mi jeden debil lakiernik wydlubal parktronik myslac ze to zaslepki srub trzymajacych tylny zderzak. Niezlych "fachowcow" mamy w tym kraju.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi, Zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci goła baba tańczy malik
-
[A4 B6] Parktronik
Tu masz aukcje gdzie koles sprzedaje czujniki do Audi po 32PLN/szt. http://www.allegro.pl/item203144087_audi_oryginalne_czujniki_cofania.html To na prawde bardzo tanio! Normalnie na allegro czujniki chodza po 100PLN/szt. Cena w ASO 278PLN/szt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wgrane [br]Dopisany: 06 Czerwiec 2007, 01:42 _________________________________________________ Nie ma sprawy. Polecam sie na przyszlosc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Eleganckie! Nikon daje rade! Chociaz na fotkach z Promenady widac juz duze ziarno. Powinienes zmniejszyc ISO a zwiekszyc czas otwarcia migawki. Poza tym pomysl z randomizerem numerow rejestracyjnych super!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hornet, o kant d*py ten Wasz ftp! Nie wpuszcza mnie!!! Zaloz konto na picasa i tam wrzuc. Przynajmniej ludzie beda mogli hotlinkowac do forum i komentarze wstawiac Poziek, widze ze od razu wykorzystales fotke. Niezla zaslona z komarow. No myslalem ze mnie zjedza na zywca jak tam stalem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie "sie rozmazalo" tylko jak macie owsiki w tylku to tak wychodzi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
FOTKI ZE SPOTA! OK, Udalo mi sie w koncu sciagnac i obrobic wszystkie fotki (powycinac tablice, porawic kontrast, nasycenie barw, itd). A tak przy okazji zapytam, czemu mamy taka paronoje odnosnie talic rejestracyjnych? Moze na przyszlosc jednak ich nie wycinac? Oszczedzi to kupe czasu a poza tym wycinane czy zamazywane tablice na prawde szpeca fotki Z gory przepraszam za kiepska jakosc zdjec, ktore robilem "z reki" na Torwarze. Wyszly dosyc nieostro. Sorry Angela, ale dotyczy sie to tez fotek Twojej bryki. Niestety na malym ekranie Canona nie widac czy fotka jest ostra czy nie. Dopiero na kompie wychodza takie rzeczy. Mam nauczke na przyszlosc ze przy takim oswietleniu to trzeba juz koniecznie uzyc statyw. W Promenadzie wyszlo juz znacznie lepiej. Bryczki prezentuja sie juz ostro jak brzytwa. Jest tez kilka fotek Angeli bryki tym razem przy dobrej ostrosci. No wiec chyba wywiazalem sie z zadania. Angela, masz w koncu porfolio swojej furki do zamieszczania w sieci. Wprawdzie bez bikini ale zawsze Jest tez kilka fotek robionych teleobiektywem na TVNie. Wyszly obiecujaco. Mysle, ze jak sie przyloze to w przyszlosci moze sie udac znacznie lepiej Aha, i jak nastepnym razem krzycze zeby sie nie ruszac to sie ku**a nie ruszac! Przy takim oswietleniu klatke naswietla sie prawie pelna sekunde!!! Milego ogladania http://www.picasaweb.google.pl/malinowy/spocikwawa Ku stworzeniu pelniejszej dokumentacji zachecam do dodawania komentarzy pod zdjeciami. malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam statyw, EOSa i dwa obiektywy. Oswietlenie zapewni stado xenonow spotowiczow. Pelna profeska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angela - no chyba nie możesz pozostac obojętna wobec takich deklaracji
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie wiem jak dla innych ale JAK DLA MNIE BOMBA!