Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Tak... gwint Teina w S4 już przechodziłem. Jak byłem młody i głupi
  2. Rotor za bardzo się już opatrzył wg. mnie. Oczywiście nadal może się podobać. To felgi z A7
  3. Mały wiosenny update. Miały być rotory ale upolowałem coś takiego. Fele 19" z A7. Moim zdaniem pasują idealnie do koloru auta.
  4. Doskonale rozumiem Twoja strategię. Teraz cofniesz licznik i sprzedasz auto jako rocznik 2014 A na poważnie gratuluję zapału i samozaparcia. Na prawdę kupa solidnej roboty.
  5. Sprawdziłem u mnie. Po dokładnym umyciu auta halogeny czyste jak łza. Zero śladów pary.
  6. Zawsze do usług A tak na serio to spojrzę przy okazji na moje halogeny czy nie paruja... bo w sumie nie zwracalem uwagi
  7. Nasyp ryżu albo wsadź taki woreczek
  8. Wszsytko jasne, auto popowodziowe
  9. To jak najbardziej auto do tego, żeby zapakować rodzinę, psa i mnóstwo bagaży i zasuwać krętą mazurską drogą. Zobacz sobie reklamy Q7 poprzedniej i obecnej generacji na YT. Same kręte, wąskie drogi Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. W momencie gdy zaczynają Cię wyprzedzać na tej drodze skody bo Ty nie jesteś w stanie pojechać szybciej to zaczynasz łapać lekki wkurw. Oczywiście na dobrej, równej autostradzie to już inna bajka. Ale odchodzimy od tematu. Q7 to przeszłość. W tym dziale piszemy o A5.
  10. Moje Q7 miało wycięte DPFy I program z RPerformance na 370PS/880Nm więc zbierało się bardzo dobrze. Chodzi o to, jak zachowywało się np. na krętej, wąskiej, mazurskiej drodze. I tutaj była już pełna porażka.
  11. Ogólnie SUVy czy konkretnie Q7 ? Za toporne do jazdy po mieście czy za duże koszty utrzymania ? Szczególnie V8 ? - zdecydowane za duże do miasta, a ja głównie dojeżdżałem nim do pracy z podwarszawskiej miejscowości do centrum - kiepskie prowadzenie, szczególnie na krętych drogach przy większych prędkościach, wysoko położony środek ciężkości i masa auta sprawiają, że jedzie się jak autobusem - gigantyczna utrata wartości, spotęgowana tym, że rynek bardzo popsuty jest przez allegro i wysyp przekręconych składaków
  12. Odczucia mam takie, że raczej siedzę w aucie I nie widzę jak mrugają kierunki. Ale przy okazji cyknę foty hehe
  13. Nie mam pojęcia. Nigdy nie miałem A4 przedlift
  14. wyczuwam nutkę sarkazmu
  15. czuję się lekko I zwinnie jak po porannej kupie
  16. Na początek małe porównanie. Paskudna oryginalna bańka versus nowoczesny LED! A tutaj link do filmu. W prawym reflektorze zwykła żarówka. W lewym LED. Widać różnicę po tym jak się zapalają i gasną. https://www.youtube.com/embed/WWLLRU9fVx8
  17. Przyszły dzisiaj kierunki czyli LEDy PWY24W w kolorze pomarańczowym. Wkleje później filmik jak świecą i mrugają.
  18. Masz kolejnego tipa, ledy w kierunki http://www.ebay.com/itm/181529607998Zamówilem tydzień temu.
  19. wywiad działa widzę
  20. Świecą bardzo dobrze i mocno. I dają prawdziwą biało/niebieską poświatę. Fotki w nocy i "en face" lepiej to pokażą zapewne. Panowie. Przestańcie wklejac fotki żarówek pomalowanych na niebiesko. Nie róbcie sobie jaj
  21. A co? Nie widać?
  22. proszzzz.... żaróweczki do halogenów: http://www.ebay.com/itm/161420273491 zamówiłem też kierunki LED, jeszcze nie doszły: http://www.ebay.com/itm/181529607998
  23. daj znać jak Ci przyjdą i założysz napisz do Malika, niech sieknie fotę i wstawi - on już to przerobił i mi polecał Jak nie zapomnę to dzisiaj cyknę fotę. Żaróweczki bardzo ładnie i mocno świecą. Na moje oko komponują się też ładnie z xenonami ale ja to stary i ślepy jestem Nie zwracają też żadnego błedu na FIS. Montaż banalny w 5 min.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.