Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Nieźle Ci to wyszło jak na pierwszy raz. Ja czekam na ocieplenie i zabieram się za swoje Q7 Bedzie biały mat. Materiał + Bosch już czekają. Widząc jednak co się dzieje u Ciebie przy światłach zdecyduję się chyba na ich demontaż przed malowaniem. Szczególnie, że w Q7 to chwila moment. Czy możesz podpowiedzieć jakie ustawienia Boscha przyjąłeś w końcu za optymalne?
  2. GB a gb to zdecydowania różnica. Mniej więcej ośmiokrotna
  3. Fakt, V8 + dwie turbiny sprawiają, że nieźle buczy
  4. .... obsługuje 2x karty 32GB SDHC a nie tak jak w starszych 2x 2GB zwykłe SD, .... Małe sprostowanie. Stary RNS-E obsługuje karty do 4GB.
  5. odbierasz tym po prawej stronie przy rolce od Volume Nie prawda. Odbiera się i kończy połączenie za pomocą wciśnięcia lewej rolki. Dokładny opis działania wszystkich przycisków na kierownicy zamieszczony jest na końcu pierwszego posta w tym wątku.
  6. Na połczyńskiej to stała ekipa. Odpuszczają zawsze za 50PLN Chociaż od Makarona wzięli ostatnio stówę. Kiepsko negocjował.
  7. Taaa... wpadłem w połowie jak juz średnio kumaliście
  8. I dziś zasłyszałem w kuluarach, że powtarzamy? ni ni ni ni... mam Was k**wa dosyć na co najmniej 2 tygodnie
  9. Dokładnie. Wszelkie mieszanki supermarketowe typu Johny Walker czy Balantines odstaw na bok. Jesli kolega lubi rzeczywiście smakować whisky to zainwestuj w dobry Single Malt: Glendronach, Ardbeg , Glenfarclas, Brora , Highland Park, Talimburg , Inchgower. Jack Daniels to bourbon.
  10. Trzeba puścić mikrofon przez RNS-E czyli zrobić mod SDS http://a4-klub.pl/nawigacja-car-audio-cb-radio-17/b6-b7-sds-rns-e-57552/index15.html
  11. Mam taką zasadę, że na każdym komputerze (czy to swoim czy innym który mam ogarnąć) zawsze tworzę partycję podstawową na system © i osobną (D) na dane (dokumenty, archiwa, itd). Na C jest tylko system i programy użytkowe. W sytuacji gdy chcę zmienić system nic mnie nie trzyma. Można spokojnie zaorać C wiedząc, że nic nie zginie. Polecam też zaraz po zainstalowaniu świeżego systemu i wszystkich potrzebnych programów zrobić od razu zrzut obrazu partycji C na partycję D (np. programem typu Ghost). Później gdy system zacznie szwankować albo zamulać wystarczy odzyskać czyściutki system z obrazu na D. 10 minut roboty i mamy znowu czysty, niezamulony stan systemu sprzed kilku miesięcy. A dane nienaruszone siedzą sobie spokojnie na D.
  12. Ma z opcjonalnymi pleckami. Wklejałem linka wcześniej. W linku z allegro masz cały komplet hero2 + wifi
  13. Tu masz ładny komplecik. Wszystko co potrzebujesz. GoPro HD HERO2 Motosport + WIFI + PILOT - GW, WWA (2921142414) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  14. Hero 1 ma mozliwosc podpiecia "pleckow" z wifi ale funkcjonalnosc ograniczona jest do sterowania pilotem komendami "wlacz, wylacz". GoPro Wi-Fi BacPac & Remote Te same plecki zainstalowane na Hero 2 daja Ci pelna kontrole łącznie z podglądem obrazu na telefonie. Hero 3 ma wbudowana obsluge Wifi i nie potrzebuje zadnych rozszerzen.
  15. Już dawno jest Hero 3 które wnosi całkiem dużo zmian szczególnie jeśli chodzi o wersję Black. Ma dużo lepszą matrycę, jest lżejsza o ponad 20% od poprzedniczek i ma wbudowaną obsługę Wifi. Co do porównania Hero 1 i 2 to różnice są niewielkie. Hero 2 ma odrobinę jaśniejszą matrycę więc radzi sobie lepiej przy słabym oświetleniu. Dodatkowo ma lepszą obsługę Wifi backpacka. Jeśli planujesz zakup budżetowy to uderzaj w Hero 1. Jeśli budżet nie jest problemem to Hero 3 Black.
  16. Wszsytkie rozwiązania inne niż fabryczne Audi wiążą się z ograniczeniami. Nigdy nie zintegrują się w pełni z autem. RNS-E oprócz tego, że dostaje sygnał ze sterownika ABS (korekcja do sygnału z GPS np. wykorzystywana wtedy gdy jesteś w tunelu), korzysta z FIS (wyświetlacza między zegarami), ma pełną konfigurowalność parametrów i integracji z innymi komponentami przez szynę Can oraz posiada obsługę kierownicy multifunkcyjnej. Niektóre z rozwiązań firm trzecich można podpiąć w ograniczonym zakresie pod kierownice multi. I na tym ich integracja się kończy. Nie działa integracja z ABS, FIS, orygialne kompenenty Audi typpu BT czy Tuner TV. Jeśli już chcesz coś lepszego to polecam RNS-E z rocznika 2010 wzwyż (tzw. LED). Wyższa rozdzielczość, lepsze wsparcie multimediów (większe karty SD, iPod, itd). Niestety koszt wyższy niż zwykłe RNS-E.
  17. W bagażniku, za klapką po prawej stronie.
  18. Tak, moze byc laser do wymiany. To że czyta płyty CD to nie znaczy ze przeczyta DVD z mapa. Nagraj na plyte DVD trochę plików mp3 i zobacz czy pójdzie.
  19. Poszukajcie dokładnie na forum. Było o tym setki razy. Ktoś wklejał nawet tutoriale krok po kroku co rozkręcić i wymienić. Pamiętam, że chodziło o wyczyszczenie i wymianę oringa (uszczelki) w układzie regulacji pionowej.
  20. Gratulacje, musisz nam kiedyś zrobić "szkolenie" ze swoich niekonwencjonalnych sposobów
  21. Mogą być problemy z wyświetlaniem kontaktów (lista z SIM vs lista z telefonu) między zegarmi czy współpracą z RNS-E. Ale do samego łączenia się Androida z zestawem i obsługą połączeń moduł D w zupełności wystarczy.
  22. Zapraszam. Ale musisz podjechać do Ożarowa. 12km od centrum Wawy na zachód.
  23. 10PLN 14PLN 14PLN 31PLN + --------- 69PLN Odcinek z Wawy do Strykowa jest za darmo aż do 2014.
  24. Szczerze współczuję.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.