Treść opublikowana przez malik
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Negocjowałem z kolesiem miesiąc. W końcu pękł Na takie coś teraz poluję: Standardowa konsolka MMI za smutna do listew węglowych.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić. Wiekszych tarcz niz 350mm te zaciski nie przelkna z tego co wiem. No i to chyba nie sa zaciski z Lambo... Jakie miales ori hamulce? Bo takie zaciski wystepowaly seryjnie w Q7/Cayenne/Touaregu. Nie istnieje coś takiego jak "zaciski Lambo". To są po prostu 6-cio tłoczkowe Brembo, które różni producenci aut zamawiają w swoich kolorkach i logo. Dokładnie takie same zaciski montowane są w Porsche (Cayenne i Carrera), Lambo, Ferrari, WV Touareg i niektórych RS-ach (TTRS, RS5, itd). 6-cio tłoczkowe Brembo to taki już powoli standard przemysłowy. Co do rozmiarów tarczy oczywiście znowu się mylisz. Dokładnie te same zaciski ma znajomy w Porsche Carrera z tarczami i klockami ceramicznym. Precyzyjnych wymiarów nie podam ale jak auta stały obok siebie to jego ceramiczna tarcza była na oko większa o 2-3cm. ---------- Post dopisany 17-08-2012 at 15:18 ---------- Poprzedni post napisany 16-08-2012 at 14:27 ---------- Dzisiaj przyszła paczuszka: Zestaw oryginalnych dekorów węglowych z V12 6.0l. Montaż wkrótce
-
szyber solar? panorama?
Mam taki dach u siebie w Q7. Bajer niezły. Córka uwielbia patrzeć na chmurki i gwiazdki Pięknie doświetla też wnętrze pojazdu. Niestety montaż do B6 raczej niewykonalny. To jest na prawdę potężna konstrukcja. W Q7 dach jest odpowiednio grubszy i wytrzymalszy. Poza tym nie zgadzałaby Ci się krzywizna.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
350mm chyba. Można dać większe ale musiałbym wtedy zestaw kół zimowych (18") wymienić.
-
Zniszczony lakier i dużo rys - tanie odświeżenie... da się ?
- Demontaż obudowy lusterka
DIY wklejałem chyba z 5 lat temu. Wystarczy poszukać.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Carbon robi robotę, zachorowałem Paweł, ogarnąłeś już Kessy? Czytałem, że masakra z tym jest. Nudze się ostatnio i coś bym porezał- Zniszczony lakier i dużo rys - tanie odświeżenie... da się ?
Śmiało! Maluj! Będzie kox!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, to pucowac sie kto bedzie jutro- Lancer EVO X
Nie tylko Haldex. Samo wnętrze A3,S3,RS3 jest nudne jak flaki z olejem. W usportowionych wersjach dodają oczywiście lepsze fotele i kierownicę ale na prawdę szału nie ma. Reszta to nudne połacie taniego plastiku. Ze wszystkich aut, które miałem A3 Sportback oceniam najgorzej. Jeśli liczy się dla Ciebie estetyka to nie idź tą drogą. Nawet po A4 B7 będziesz mocno zawiedziony jakością wykonania wnętrza RS3.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Założymy się?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę... serio- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik jak autko się sprawuje ? za***iście- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cholera... a już miałem jechać.- Lancer EVO X
bo tego roweru nie da się*przymocować standardowym uchwytem za ramę* Poza tym Velo-Vise Pro z uchwytem za widelec to najlepszy system przewozu rowerów. Swego czasu dużo maratonów śmiagałem po Polsce i długo dobierałem odpowiednie bagażniki. Jedyny minus to problem z przechowywaniem przedniego koła. Lago di Garda to piękne miejsce na rower. Jako następne polecam Moab w Utah. No ale tam ciężko Ci będzie dojechać Evo ^ malik ~10kg lżejszy ^- A6 C6 2,7 Q Pełny s-line. Koło 20"
Ja za swoje dałem około 30EUR z przesyłką na ebay.de.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uu..- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żyjemy... nawet chciałem dzisiaj na spota jechać- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Przyzwyczaisz sie- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
X6 nie ma wogole bagaznika. Powoli zęby ostrze na A7, ale to przynajmniej rok jeszcze jak nie dluzej.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pospolite auto się robi. Wszędzie je widzę- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Te mają indeks wagowy po 800kg na koło więc na pewno nie strzelą. Nasze ori fele Audi też są robione we włoszech Odkryłem jak oddałem stare do regeneracji. Wybity numer fabryczny Audi a obok "Made in Italy" Więcej niż 20" boję się instalować na aucie. Mam 18" na zimę. Szału nie robią ale dają radę.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nowe fele, heble i tarcze. Nic więcej na razie nie rezałem. Foty robione telefonem ale mniej więcej widać efekt. Robiłem też ostatnio trochę detailingu. Postaram się cyknąć trochę lepszych fotek w mojej standardowej miejscówce bo pogoda sprzyja a i autko prezentuje się zacnie z nowymi modami.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak jest zawsze i jak zwykle chętny do pomocy.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyrobiłeś statystyki na 10 lat do przodu. Teraz już na pewno nie złapiesz kapcia. - Demontaż obudowy lusterka