Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę! Panowie ruszać dupska do Promki. za***ista pogoda!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty co tydzień w Promenadzie a nie w Arkadii. Specem od VAGa jest Oniak. Jak przyjedziesz to wystarczy, że zawołasz głośno "Oniak!" i będziesz wiedział który to- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czerwoną piłeczkę na skórzanym pasku wokół głowy.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:grin::grin: Oniak to zazdrośnik, nikt nie może być lepszy od niego, szuja Co Ty gadasz... Prędzej Malik e tam, w d*pie to mam- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pamiętam, że trzeba trochę więcej się namęczyć niż w A4 i w paru miejscach dokodować. Bartku, sprawdź kodowanie samych CANów. Instalowałem tak w TT, która ma identyczną elektronikę jak A3.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trochę rolek z tamtego okresu: https://picasaweb.google.com/116347604847840231277/RollingShots?authkey=Gv1sRgCPDswfKjltaXfA#- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoty są co tydzień, tylko frekwencja nie dopisuje Tylko HIDy dedykowane do halogenów. Celuj w zestawy pod Can-Bus bo w przeciwnym razie będziesz miał błędy spalonej żarówki.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hyhy... no to dawno mnie nie było. Pamiętam jak był zblokowany, odblokowaliśmy sobie wjazd i nas ochrona ganiała Z tego co pamiętam to foty miały być robione. Jeszcze jakieś pachołki przestawialiśmy czy cuś 17 lipca 2007, ja pier**lę ja to dawno temu było- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hyhy.. mięczak- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hyhy... no to dawno mnie nie było. Pamiętam jak był zblokowany, odblokowaliśmy sobie wjazd i nas ochrona ganiała- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I tak spocik jest na piętrze przedostatnim, czyli zadaszonym. Piętro ostatnie (odkryte) jest zablokowane z tego co pamiętam.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie ktoś dzisiaj? Może w końcu ruszę d*pę moim autobusem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ten Twój autobus nie zawadzi o belkę przy wjeździe na górę ?? z tego co pamiętam to tam takie coś kiedyś wisiało..... Włączam sobie na pneumatyce "Dynamic" i mi się zawiecha obniża o 10cm- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba czas zmienić spoty na Promkę. Nawet zacznę bywać- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ja to z takich rzeczy tylko się cieszę. Podłączasz VAGa i włączasz sobie różne dodatkowe opcje. Np. standardowo moje auto było niby bez Webasto. Przynajmniej poprzedni właściciel tak twierdził. Wystarczyło 5 minut pracy z VAGiem, na ekranie MMI pojawiły się odpowiednie opcje i timery do włączania i Webasto ożyło Oczywiście nadal nie mam centralki i pilota do zdalnego odpalania więc można kontrolować działanie Webasto tylko timerami ale chyba zamiast oryginalnego rozwiązania zdecyduję się na montaż modułu GSM do odpalania przez SMS. Kolega przetestował juz coś takiego u siebie.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Masakra!- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Ja zdecydowanie wolę ścierać wosk i zachwycać się efektem- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
no wlasne tego sie boje ze gdzie przedobrze Lakiery VAG na prawdę są twarde. Ciężko coś uszkodzić. Musiałbyś ostro zasuwać papierem wodnym (czasami konieczne BTW). Samą polerką na prawdę ciężko coś uszkodzić. Miałem Flexa DA i urywała ręce. Do tego wibracie nie obchodziły się zbyt dobrze z padami a komplecik Megsa to 200PLN. Weź na początek jakąś rotację Makity lub Hitachi do 1k. Zawsze możesz jechać na niskich obrotach i sprawdzać co jakiś czas dłonią czy się nie nagrzewa- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
No proszę Cię. Robiłeś polerkę ręcznie? Na nadwoziu Q7? Mi na TT by się nie chciało a co dopiero na takiej krowie. Ostatnio robiłem w mojej polerowanie maszynowe maski. 3h wyjęte z życiorysu. Ręcznie bym pewnie tydzień ślęczał. DA jest dobre dla początkujących. Niby chroni lakier ale tak na prawdę wibracje dają mocny wycisk nadgarstkom i łokciom. Idź od razu w jakąś dobrą rotację. Ciężko przypalić lakiery VAG.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Chodzi Ci o oklejanie carbonem listew? Na razie czekam na ofertę ale patrząc na to ile biorą za listwy do B6/B7 nie powinno przekroczyć 1k. Plus oczywiście koszt najtańszych listew (plastiki) które można znaleźć a ebay za 20-30EUR.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Polerkę muszę zrobić na bank. Niestety poprzedni właściciel nie specjalnie dbał o auto Przy dokładnej inspekcji widać zmasakrowanie myjnią automatyczną. Oczywiście przy takich gabarytach trzeba wziąć tydzien urlopu Na razie powolutku zacząłem maskę. Po wyglinkowaniu spędziłem pół nocy katując ją rotacją i UC megsa. Udało się zlikwidować większość drobnych zarysowań od szczotek myjni ale zostało jeszcze trochę głębszych rysek. Na szczęście to nadal uszkodzenia lakieru bezbarwnego i spokojnie da się je spolerować przy użyciu czegoś bardziej agresywnego. Na dniach powinien dojść zestawik Menzerny z SCS. Jeśli to nie pomoże to pozostaje papier wodny. Dzięki za deklarację pomocy. Na randez vous raczej nie ma co liczyć ze względu na odległość ale chętnie uszczknąłbym trochę Twojej wiedzy wirtualnie. Po lekturze Twojego tematu widzę, że siedzisz mocno w temacie detailingu. Zdecydowanie mocniej niż ja Do tej pory uzywałem tylko produktów Meguiars ale chętnie otworzę się na inne rozwiązania jeśli jesteś w stanie coś doradzić. Kiedys byly na allegro za 2,5k :-/ Troche pomylka, ale przy cenach nowych w ASO to i tak "okazja" Malik, super masz ta kiere ;-) Ja jeszcze na "grzałce" jeżdzę i w ten zimowy wielkanocny weekend bardzo to docenilem Ostatnio były wystawione na ebay.de za EUR1400. Chora cena więc zdecydowanie wolę podejść do tematu "chałupniczo". Po obejrzeniu dokonań lokalnych magików stwierdzam z satysfakcją, że nie będzie to odbiegać jakością od oryginału.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pytaj sie pytaj. Tylko musze upolowac jakies tansze listwy bo szczotkowanego alu nie dam do pokrycia. Ew. moze ze maja gotowy komplet. W hydrografikę + lakier dajesz czy zwykła folia ? Zadne tego typu bzdety. Prawdziwe wlokno weglowe, epoxy i polerka na wysoki polysk. Tak jak oryginal w V12.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
noooo to taka pospolita bryka, codziennie teraz w drodze do pracy widze kilka- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pytaj sie pytaj. Tylko musze upolowac jakies tansze listwy bo szczotkowanego alu nie dam do pokrycia. Ew. moze ze maja gotowy komplet. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.