Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe... na razie to będzie grill i LEDy od V12
-
A8 D3 na 20" :)
bez problemu sie to w A8 doklada i nie kosztuje to majatku wiec no stress ;-) grill z radarem / manetka / zegary cos jeszcze ? ;> ale to i tak ewentualny mod na przyszlosc .... nie latam duzo po trasach wiec nie jest mi to niezbedny bardziej niz z samego distrona cieszylbym sie z tego ze mam wielki FIS miedzy zegarami http://audiforum.us/threads/adaptive-cruise-control-acc-retrofit.13441/ To właśnie raczej przydaje się bardziej w korkach. Można gazetę czytać
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nie mam haka ale obniżanie tyłu do załadunku jest. To chyba standard przy pneumatycznym zawieszeniu.
-
Wszystkim paniom z okazji Dnia Kobiet
- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nie mam pojęcia w jakim stopniu te rozwiązania są podobne mechanicznie. Zakres regulacji na pewno jest mniejszy w Allroad, A6 i A8.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Zakres regulacji to około 70mm. Przy trybach dynamic auto obniża prześwit z wyjściowej wysokości nawet o 30mm. Przy trybach off-road podnosi się nawet o 40mm. Dochodzi również zmiana sztywności. Wysokość wyjściową można oczywiście wyregulować VAGiem. Pewnie jak znajdę czas to pobawię się tym. Jest cała masa tutoriali na sieci.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Z racji tego, że idzie wiosna skoncentruję się na modach wizualnych. Mocy na razie wystarcza. Autko pięknie przyśpiesza. Hamuje również nieźle ale jednak masa robi swoje. To nie jest 1300kg jakie miałem w TT i pomimo gigantycznych hamulców droga hamowania jest odpowiednio dłuższa.- A8 D3 na 20" :)
Raz w życiu miałem auto z LPG i po akcjach, które mnie spotykały uznałem, że nigdy więcej. Mogę jednak zrozumieć ludzi, którzy ze względów ekonomicznych idą w takie rozwiązania. Widzę, że dotknąłem drażliwej kwestii. Nie będę w takim razie dalej ciągnął tematu. Peace!- A8 D3 na 20" :)
- A8 D3 na 20" :)
Różni się czymś ten silnik od tego co miałeś w S4 B7:eusathink: Wyglada identycznie. Tez nie FSI. ---------- Post added at 17:56 ---------- Previous post was at 17:54 ---------- Forget-rozstaw inny. A8 ma 5x112 a my 5x130 Tak, dzisiaj niestety odkrylem ze rozstaw inny jak zabralem sie za mycie letnich kol.- [INNE] A6 C7 3.0TFSI
Na pewno LED ma zupenie inne zuzycie energii oraz zywotnosc zarnikow.- [INNE] A6 C7 3.0TFSI
za***ista furka w super kolorku. Popieram też taką troskę o lakier. Na pewno dobra inwestycja- A8 D3 na 20" :)
LPG to profanacja takiego silnika i takiego auta. Jak to będzie wyglądać? ---------- Post added at 23:23 ---------- Previous post was at 23:21 ---------- Mam właśnie takie ori 20" w Q7. Myślę nad wymianą na inne. Zapraszam na PW.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Wynik na prawdę dobry jak na taki czołg:thumbup1: Tylko co teraz powiedzą te niedowiarki co mówią że A6 3.0 TDI nie może w mieście poniżej 10/100 palić Są miasta i miasta. Wiadomo, że dużo zależy od długości trasy, ilości skrzyżowań ze światłami, korków. Ja mieszkam na dalekich peryferiach Wawy. Mam z domu do roboty około 12km z czego dopiero przy ostatnich 3km wbijam się w korek. Dlatego napisałem, że takie spalanie jest w ruchu mieszanym. Dla kogoś kto jedzie z jednego końca wawy na drugi koniec przez centrum spalanie pewnie będzie większe.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pierwszy szybki detailing już był. Mycie, glinkowanie, wosk oraz dokładne czyszczenie środka (odkurzanie, czyszczenie plastików i skóry). Mimi, że "na szybko" to i tak zajęło mi to prawie 4 godziny. Ilość roboty przy takim nadwoziu w porównaniu do TT jest gigantyczna. Za dokładne polerowanie lakieru i usunięcie rysek wezmę się pewnie dopiero na wiosnę.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Mały update dot. spalania w ruchu mieszanym. Po paru dniach jeżdżenia do pracy i z powrotem widzę, że średnia utrzymuje się na poziomie 13l. TT paliło więcej!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bry- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Gra przepięknie. Zarówno na niskich jak i wyższych obrotach. Chyba nawet wolę na niższych bo wtedy wydaje taki niski bulgot jak wielkopojemnościowy musclecar. Jak się trochę ociepli to nakręcę filmiki kamerką GoPro zamontowaną wewnątrz i na zewnątrz.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Lubie to!- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tylne LED 2010 lampy są prawie pnp. Potrzebny jest jeszcze mały moduł. Waga auta słuszna - 2495kg Hehehe, ten tekst słyszę za każdym razem gdy zmieniam fury Cóż, upodobania są różne.- Nowe forum - wątek dla narzekaczy
Co do fotek to musicie wyedytować swoje posty i zamienić znaczniki zmienić na [/img]. Wiem, pojebane ale działa- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Jak się trochę ociepli to dokleję foty na 20"- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
5 osobówka.- Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Po prawie rocznej przygodzie z TT postanowiłem zmienić autko na coś "odrobinę" większego Na początku miało być A5 ale po dłuższych rozważaniach uznałem, że przeskoczę jeden stopień mojego długoterminowego planu i zakupię to co planowałem dopiero za rok/dwa. I tak oto dołączyłem do grona starych pierdzieli stając się posiadaczem Audi Q7 Aktualny wygląd auta: Lista wyposażenia - Silnik BTR 4.2TDI 326PS - Skrzynia Tiptronik - Kolor Moro Blue (głeboki granat wpadający w czerń, identyczny miałem w TT) - S-line x2 - zewnętrzny i wewnętrzny - Sportowe fotele elektrycznie regulowane z pamięcią dla fotela kierowcy - Kierownica wielofunkcyjna - Tapicerka skóra + alkantara - Boczki drzwi w alkantarze, uchwyty obszyte skórą - Podsufitka czarna S-line - Lusterka elektrycznie składane i przyciemniane z pamięcią - Czujnik deszczu i światła - Ogrzewanie postojowe - Klimatyzacja 2 strefowa - 4x podgrzewane fotele - Nawigacja MMI - Bluetooth - Zmieniarka CD/MP3 - Tempomat - Reflektory ksenonowe - Zawieszenie pneumatyczne - Elektrycznie otwierana klapa bagaznika - HomeLink - Felgi Audi Exclusive 20" na lato i AES 18" na zimę - Panoramiczny dach szklany OpenSky - Listwy wykończeniowe ze szczotkowanego aluminium - Pakiet Oświetlenie - Przyciemniane tylne szyby - Aluminiowe listwy zewnętrzne i relingi - Czujniki parkowania z kamerą cofania - Regulowane tylne fotele/kanapa (przesuwane siedzisko, regulacja oparcia) Wszystkim, którzy planują zakup Q7 odradzam auta z silnikami 3.0TDI. Po wypróbowaniu paru egzemplarzy stwierdzam, że to jest dobry silnik do A4/A5/A6, natomiast przy wadze Q7 silnik musi mieć przynajmniej 300 koni. Przy 4.2TDI autko nie jedzie tylko ZAPIERDZIELA JAK ODRZUTOWIEC!- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Wszystko w swoim czasie. Najpierw trzeba umyc i wypolerowac Megsem Autko wy***wiste!!! - Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd