Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Dzisiaj skończyłem kolejny mod. Oryginalne lampy LED od modelu 2009. Montaż banalny. Pełne Plug & Play + szybkie kodowanie VAGiem.
  2. To chuyowo, bo następne auto planowałem właśnie A5 2.0TFSI. Co się dzieje z tą firmą do cholery. Kolejny silnik zjebany.
  3. Gratuluję autka. Zdziwiłem sie jednak, że wybraleś 2.0TDI zamiast 2.0TFSI i to po przewertowaniu opinii na internecie. Ja bym zrobił dokładnie odwrotnie
  4. Wchodzi młody na celę. Pochodzi do niego stary garus i wita go słowami: - DZIŚ BEDZIESZ RUCHANY! Młody, szok! Nie wie co robić. Stary do niego: - WOLISZ ZE ŚLINĄ CZY BEZ!? Młody szybko rozkminia, ze śliną nie będzie tak bolało, odpowiada: - WOLĘ ZE ŚLINĄ. Na to stary: - ŚLINA!!! DAWAJ, MŁODY CHCE NA DWA BATY!!!
  5. :notworthy: Miszcz
  6. Czyli rozumiem, że konsultacje w sprawie kina domowego jeszcze się nie odbyły i raczej się nie zanosi?
  7. ponad 2 lata bez szluga w gębie
  8. Jednym słowem - naciągacz!
  9. czyli nic
  10. Ale po co ten stres ? I po co te nerwy ? :naughty: Ja nie rozumiem. Kasę dostał ale nadal się czepia. Co za naród.
  11. Poziek uważaj. Takie promocje sie u niego nigdy nie zdażają. Na pewno będzie coś chciał w ramach rewanżu
  12. przez duże Fy
  13. Ukasz ile kasy chcesz za konsultację w sprawię kina domowego ? Daj znać to zrobię przelew i zagadam, nie chciałbym żebyś był stratny $ :naughty: Normalnie bierze 100 za godzinę,.... euro.... netto... Ale od kolegów z klubu bierze 200
  14. 20" to zdecydowanie za duzo do takiego auta i na nasze drogi. Poza tym nigdy nie podobaly mi sie takie retro wzory BBS.
  15. nie wiem czy taśma z B6 ogarnie kierę z b7 ale chyba tak... spróbuj, zobaczymy Wszystko napisane dokładnie wcześniej w wątku. Takie posty wprowadzają zamęt i sa niebezpieczne! Czy zdajesz sobie sprawę co się stanie jak ktoś źle podepnie kable od poduszki, które między inymi prowadzone są kostką? Chyba będe musiał porządnie posprzątać w tym wątku
  16. Rura jest zrobiona bardzo solidnie z alu i pokryta farba z drobinkami jakiegos gówna termoizolacyjnego. Dodatkowo w zestawie byla osłona ze szczotkowanej blachy, którą zamontowalem pomiędzy rurą a silnikiem. Widać ją tutaj pod rurą. Generalnie jestem bardzo zaskoczony jakością tego zestawu w porównaniu do kosztów. Wszystko pasowało Plug&Play. Montaż zajął niecałą godzinkę.
  17. Dzisiaj w drodze do pracy dawałem nieźle w piz*ę. Słychać mocno świst zasysanego powietrza. Trzeba będzie to trochę zredukować. Rozwiązaniem jest puszka, która poza tłumieniem dżwięku poprawi też parametry zasysanego powietrza. Znalazłem niezły DIY na zaprzyjaźnionym forum: http://www.clubtt.pl/warsztat-zralb-sam/5459-jak-zrobiae-szczelnae-osa-onae-filtra-stoazkowego.html Ja jednak zrobię swoją z polerowanej blachy.
  18. 20" za duze do TT. Mysle nad 19" ale na pewno inny wzor nizRotorki. Beda tez w normalnym kolorze (srebrne lub ze wstawkami antracytowymi) zeby sie wszytko ladnie komponowalo z lusterkami i pletwa z przodu. Zadnych zarowiastuch wynalazkow
  19. Suli, do B6 masz od groma zderzakow na allegro. Klejenie wcale taniej nie wyjdzie.
  20. Kolejny etap. Dolot Neuspeed P-Flo zamontowany. Pełne Plug&Play. Przygotowane idealnie miejsce na oryginalną przepływkę. W tle widoczna osłona termiczna. Wypadałoby jeszcze osłonić stożek ładną puszką żeby nie łykał gorącego powietrza z komory silnika. Chyba zawitam znowu w sporttig.pl Korekta programu niebawem.
  21. Co za pytanie. A skad roznice cenowe pomiedzy poszczegolnymi modelami Audi? Tak jak auta body, ktore wymieniles kierowane sa do innych segmentow rynku. Roznia sie funkcjonalnoscia, jakoscia wykonania, wytrzymaloscia czy zastosowaniem najnowszych nowinek technicznych. Eos 1d na pewno nie potrzebujesz. To flagowy model i do tego pancerny do pracy w ciezkich warunkach. Pomiedzy 5d a 7d zasadnicz roznica tkwi w wielkosci matrycy. 5d ma pelna ramke i pewne ograniczenia co do mozliwosci wykorzystania niektorych obiektywow (szczegolnie tanszych z dlugim bagnetem). To juz na prawde profesjonalny sprzet. 7d jest bardziej uniwersalny i ten bym sugerowal dla Ciebie na poczatek.
  22. Spoko, zrobie wyczerpujaca dokumentacje video za 2-3 tygodnie. Potrzebuje specjalne uchwyty do GoPro
  23. No, AndyN podobnie. Ale on dodatkowo zaczal montowac drugi interface i sie dziwil ze mu sie 'gryza' Do czasu az mu zasugerowalem ze moze w aucie juz ma interface BT i stad problemy. Zreszta wpis na czerwono na poczatku tego poradnika to wlasnie po jego 'casusie'

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.