Treść opublikowana przez malik
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Za ramką montuje się radar adaptacyjnego tempomatu, który wymaga pewnych warunków pracy (m.in. temperatury). Dlatego ramka ma podgrzewanie. ---------- Post added at 18:56 ---------- Previous post was at 18:55 ---------- 4l0853651g t94
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Absulutnie nie odbieram tego jako krytykę. Wyluzuj
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Ustawiasz tylko wartość bazową do której równa wszsytkie tryby. Grill jest pod ACC z ogrzewaną ramką
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Nie mój filmik ale mniej więcej pokazuje przysiady na zawieszeniu
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
No tak, gdzie mi do takiego wypasu jak neoplan BTW: Trzeba było zamachać przez szybkę
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Niby tak, ale prawda jest taka, że 99% czasu autko jeździ po asfalcie w Wawie Jeśli już na prawdę trzeba podjechać pod ten 30cm krawężnik w centrum handlowym to wrzucasz na MMI opcję "Lift" albo "Off road" i autko się odpowiednio podniesie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Udało mi się obniżyć autko za pomocą VCDS-a. Polega to na tym, że obniża się tzw. wysokość zerową do której autko równa w zależności od pózniejszych ustawień zawieszenia na MMI (Dynamic, Comfort, Lift, Offroad). Procedura bezpieczna i w pełni odwracalna. Na początek dałem delikatnie 20mm w dół z przodu i z tyłu. Potestuję tydzień/dwa i może zdecyduję się na -30mm. Efekt widać już nawet teraz. Gotowy poradnik Ross-Tech-a dostępny pod tym adresem: http://www.ross-tech.com/vag-com/cars/levelcontrol.html Niesamowita sprawa stać sobie na zewnąrz autka z komputerem, bawić się ustawieniami zawieszenia i widzieć od razu efekty Może kiedyś nakręce filmik.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Ty na spocie nie miałeś być Za tydzień na stówę będę. To i ja wpadnę pokazać landarę
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Nieźle. Też za chwilę czeka mnie kolejne tankowanie to sprawdzę dokładnie ile mi pali.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
To nie sa same blachy. Cale zderzaki trzeba wymienic. Mysle juz raczej nad bodykitem od v12 i ledami w zderzaku. Jakos poliftowe swiatla z ledami w kloszu mi nie leza. Te z V12 daja czadu
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Specjalisci A mieliscie kiedys okazje jechac chocby na tych 20"? Ja nie ukrywam, ze przezylem szok. Glownie jesli chodzi o szerokosc opony 275 i to jak sie na tak szerokiej oponie prowadzi auto. Dla mnie to jest granica nie do przeskoczenia i pewnie dlugo nie zdecyduje sie na wieksze felgi.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
e tam, plewy zostana oddzielone od ziarna. Zostana najwierniejsi i najwytrwalsi fani hehe.. dokladnie... ja i poziek
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
W Q7 z przodu jest tarcza 350mm [...] W naszych na tyle siedzi 358mm. Zaraz zaraz, to by wychodziło że z tyłu jest większa tarcza niż z przodu?
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
360 chyba. Nie mierzyłem dokładnie.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Alv, TT trafiła do Łodzi. Blisko mojego oficjalnego "fanklubu" ze spocików łódzkich. Mam nadzieję, że jej nie porysują nowemu właścicielowi A tutaj prezentacja nowego nabytku http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?226682-Q7-BTR-4-2TDI-326PS-S-line-Panorama-Pneumatyka-itd
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Mocne lochy, standardowo dodawane do Q7. Takie dostałem w komplecie z autem. Może kiedyś zmienię na RS6 w graficie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tak, dokładnie.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Grill poliftowy on board
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Czytasz w moich myślach. Grill V12 ma przyjść jutro
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Pogoda na tyle się wyklarowała, że czas zamontować zestaw letni 275/45/r20
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Jest kompresor i zbiornik w bagazniku. Całość w pełni kontrolowana elektronicznie. Nie ma żadnych zegarów. Działa cicho i bez żadnych syków. Pełna kulturka
-
A8 D3 na 20" :)
Nadinterpretujesz. Weź dwa głębokie oddechy i przeczytaj jeszcze raz to co napisałem. Miłego i bezawaryjnego użytkowania autka życzę
-
A8 D3 na 20" :)
Przy najnowszych 2010-2012 S-Tronic tak ale nie te automaty z lat 2003-2007 Panowie, ale o co my tu kruszymy kopie. O jeden litr? Poza tym spalanie będzie zawsze takie... jakie poda nam właściciel Niech ta A8 pali 10l na zdrowie i w sumie nic nam do tego
-
A8 D3 na 20" :)
S4 miało 1680Kg, więc o 180kg lżejsze niż A8. U mnie jeszcze ręczna skrzynia była a automat więcej pali.
-
A8 D3 na 20" :)
W S4 najniższy wynik jaki udało mi się uzyskać to 11.0l. Średnia z długiej trasy na amerykańskiej autostradzie jadąc na tempomacie non stop z prędkością 75mil/h. Czyli warunki super optymalne. Oni tam mają hopla na punkcie przestrzegania limitów prędkości i w niektórych stanach mierzą ją nawet z helikopterów. Nigdy później nie udało mi się zejść niżej. Prowadząc auto z Bremerhaven do Polski i przyciskając tu i ówdzie ale i też wlokąc się od czasu do czasu za TIRami miałem spalanie 11.2l. Silnik w S4 2005 niby taki sam a i nadwozie lżejsze więc albo coś nie tak z FISem (Twoim lub moim) albo w S4 silnik ma trochę inną (bardziej dynamiczną) konfigurację.