Treść opublikowana przez malik
-
podlączenie led S6
Tutaj masz wątek o instalacji zrobionej przez kolesia z Audizine: DIY: S6 LED S-Line Installation - Umnitza Aries LEDs Ja u siebie instalowałem ledy od Q7 V12. Dochodzą 3 przewody. Z tego co pamiętam dwa skrajne zewnętrzne trzeba zmostkować i podać napięcie +12V. Skrajny wewnętrzny to masa. Normalnie wszsytko podpięte jest pod odpowiedni moduł komfortu, który wykorzystuje wszystkie 3 przewody do przygasania ledów. Tutaj trzeba sobie radzić trochę na skróty. Ja to odkrywałem metodą prób i błędów z zasilaczem 12V o małej mocy i nic nie spaliłem Całość podłącz pod instalację świateł dziennych (DRL). Najlepiej jednak jakbyś doinstalował specjalny moduł do świateł DRL z obsługą czujnika oświetlenia (trzeciej firmy). Niestety zamontowanie oryginalnego modułu komfortu z S6 nie wchodzi w rachubę. Dzięki temu ledy będą przygasać automatycznie o 70% po zmroku lub wjechaniu w tunel. Mają niezłą moc i potrafią po zmroku oślepiać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łzy wzruszenia cisną mi się z oczu rormalnie... c**j z tym euro.. ważne, że drogi nam pobudowali- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś w nocy wreszcie otwierają Trasę Toruńską pięknie Aha, przed chwilą otworzyli ostatni odcinek C na autostradzie A2! :banan:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zależy jak na to spojrzeć. Większość powie, że bardzo długo bo przecież tylko "wymieniono nawierzchnię". Ale nie widać ogromu prac, który został zrobiony pod jezdnią (olbrzymi system odwodnienia). Miejmy nadzieję, że tym razem zrobili remont porządnie i nawet w największy deszcz bęzie można tamtędy przejechać. BTW: właśnie otworzyli, od razu dla całego ruchu- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie inwestycje obliczane są na zwrot kilkudziesięcioletni. Autostrady utrzymywane przez państwo mają najniższe opłaty. O wiele niższe od tych które są w rękach prywatnych.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Proszzzzz... gotowa. Otwierają dzisiaj. Najpierw puszczą autobusy ale po południu już mają jechać osobówki. Będzie też limit do 10t. Więcej SkyscraperCity - View Single Post - [Warszawa] Infrastruktura drogowa W końcu będzie mniejszy zator na Toruńskiej koło Zachodniego. Cieszyć się!!! Malkontenci!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Buba, ale ja się nie denerwuję tylko zastanawiam się skąd Ty bierzesz rewelacyjne informacje o tym rzekomym partactwie. Dziesięciokrotnie wklejałem linki do forum SSC gdzie masz wszystko dokładnie i pięknie obfotografowane i opisane przez pasjonatów. Kolesi którzy siedzą tam niemalże non stop. Każdy z nich dokładnie przygląda się tej inwestycji i żaden nie ma wątpliwośći co do jakości prac. Dlatego dziwię się Twojej podejrzliwości, wątpliwościom i ogólnemu malkontenctwu. Nie zrobili - źle! Zrobili - jeszcze k**wa gorzej!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kamyk, wręcz odwrotnie. Poczytaj od paru stron wstecz to zrozumiesz ironię.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kolejne ZŁE wiadomości z frontu! Otworzą w czwartek Dźwigową !!! No ja pier**le, idzie się pociąć! Trzeba chyba nocą wysłać sprawdzonych dywersantów Hofmanna i Kempę żeby tam jakąś bombę podrzucili to uratujemy i nie zdążą przed EURO SkyscraperCity - View Single Post - [Warszawa] Infrastruktura drogowa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skandal ! Mialo sie nie udac, Niemcy do Warszawy mieli jechac przez kartoflisko, a tu "rudy zdrajca narodu" dokonczyl budowe przed EURO !!! Nikt i nic nas nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Na 100% to jest jakiś szwindel. Asfalt lali bezpośrednio na glinę! Kumpel siostry mojego szwagra mi mówił. I pani w kiosku rano też. Sprawdzone źródła! Jak im się k**wa mogło to udać? Przecież wiadomo było już, że się nie uda. A tu taka niemiła niespodzianka To może ogłośmy żałobę narodową z powodu dokończenia A2. Filmy pokazujące zwieńczenie tego partactwa: Ostatni szew między Warszawą a Berlinem. Trwa walka z czasem. :: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad - Serwis informacyjny W tle widać brzozę a w trzeciej minucie słychać strzały! Powołamy komisję śledczą!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skonczyli klasc warstwe scieralna na odcinku C dzisiaj o 5:30. Paru zapalencow z forum SSC oczywiscie tam bylo Dzisiaj koncza malowanie i odbiory techniczne i jutro puszczaja ruch cala autostrada A2! Autostrada A2 ukończona. Będzie przejezdna na Euro - zdjęcie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj w nocy planują skończyć!!!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przegladaj TVNarszawa.pl Tam bedzie pewnie stosowne info. Ja wyjezdzam na dlugi weekend, i specjalnie zamierzam nadlozyc troche km, zeby pyknac A2 do Lodzi. Aktualny update jest taki, że zostało do ułożenia około 4km ściaralnej. Jeśli pogoda dopisze to powinni skończyć jutro bo maszyny jadą z obydwu stron (Wielka Berta od Wawy a od Strykowa dwie mniejsze maszyny kładące ścieralną na każdy pas). Równolegle idzie malowanie. Są realne szanse na ukończenie w środę i puszczenie ruchu w czwartek.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ucinając spekulacje i bzdurne doniesienia z debilnych mediów polecam forum Skyscrapercity i wątek o A2. [A2] Stryków (bez węzła) - Konotopa [tylko zdjęcia, filmiki i informacje z budowy; reszta=brig] - Page 817 - SkyscraperCity Doniesienia prosto z frontu przygotowywane przez pasjonatów i ludzi znających się na rzeczy a nie przez niekompetentne dziennikarzyny szukające sensacji. Kibicuję tej inwestycji od miesięcy i jestem pod wielkim wrażeniem co do postępów. Z benefitów nie chodzi tylko o rozładowanie codziennego korka w podwarszawskiej miejscowości w której mieszkam ale też o to, że za chwilę będę mógł wskoczyć sobie na prawdziwą autostradę 2km od domu i wyskoczę np. w Alpach.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Słuchaj tych bzdur dalej. Inicjatywa wyszła od nas. Bez tej maszyny nie udałoby się ukończyć warstwy ścieralnej na odcinku C. A zostało już na prawdę niewiele. Z dobrego źródła wiem, że otworzą go w środę tym samym oddając pełną nitkę A2 aż do samej Wawy. Wypada się tylko cieszyć.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[A2] Ukladanie masy na odcinku C za pomocą rozściełacza VOGELE SUPER 2100-2 - YouTube Układanie warstwy ścieralnej na odcinku C autostrady A2. Niezły taniec walców- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz, otwarte kolejne 18km. Malkontencie A2 odcinek D już otwarty - YouTube!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Autostrada A2: kolejny odcinek gotowy na otwarcie Moskal, otwierają dzisiaj w nocy odcinek D do Grodziska!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Protestuję. Lajkoniki mają zawsze najwięcej do powiedzenia. A ja nie zamierzam siedzieć cicho Bardzo chciałbym coś napisać ale nie wiem co A tak na serio, to miałem takich speców od robienia wszystkiego "zgodnie z projektem" u mnie w domu. Gniazdka elektryczne na ścianie pozasłaniali mi grzejnikami. Nieważne, że było masę miejsca z drugiej strony. Wystarczyło odwrócić grzejnik i zamontować go w drugą stronę. Pomieszczenia też nie jakieś specjalnie wrażliwe na taką zmianę bo: garaż i kotłownia. Żaden się nawet w głowę nie podrapał i nie zadzwonił do mnie jak sobie z tym w ciężkim problemem poradzić. Zrobili po prostu zgodnie z projektem i c**j!- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Odcinek E dzisiaj. Odcinek D za tydzień. Reszta nie wygląda źle. Zobacz ten filmik. Robi na prawdę wrażenie. http://youtu.be/zPBWSIVilCI ---------- Post dopisany 23-05-2012 at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany 22-05-2012 at 23:07 ---------- za***iście: http://lodz.gazeta.pl/lodz/1,35153,11777973,Autostrada_A2_na_Euro_2012_do_stolicy__Tak__W_godzine_.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki za spota. Pany! Otwierają autostradę A2!!! Jechałem tamtędy przed chwilą. W c**j ludzi. Orkiestra i wogóle! http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,34862,11778324,Wieczorem_otworza_autostrade_do_Warszawy.html- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra... to też dupsko zbiorę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
c**j z tego spota będzie widzę- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zastanawiasz się wogóle nad konsekwencjami takiej zmiany? Spotkasz się sam z poźkiem, albo raczej sam ze sobą bo poziek i tak nie przyjedzie? Kiedy byłeś ostatnio na parkingu pod Torwarem. Bo ja za każdym razem jak tam przejeżdżam to widzę, że jest zamknięty ze względu na jakieś imprezy albo na samym Torwarze albo na stadionie Legii obok. Jak chcecie robić zmianę miejscówki to przynajmniej poproście Lukasa albo jakiegoś admina o modyfikację pierwszego postu. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.