Treść opublikowana przez malik
-
Audi TT 2.0 TFSI
za***iste mody też pójdę w tym kierunku, pytanko gdzie kupiłeś nakładki na lusterka ?,ale trochę krótko się TT-ką bujałeś U mnie auta miejsca długo nie grzeją. Jak już wszsytko przy nich zrobię to czuję pustkę i czas na zmiany To nie nakładki tylko oryginalne obudowy aluminiowe z TTS/TTRS/R8. Na allegro wyhaczyłem komplecik za 700PLN. Lekkie ryski miały ale dało się spolerować pastami Megsa do aluminium. Montaż trochę bardziej skomplikowany niż w A4 ale do ogarnięcia. Tutaj masz za tysiaka Audi TT TTS R8 obudowy lusterek (2835941689) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Targuj się.
-
mapy rns-e - slask
Doszło bardzo dużo danych. Większość nowych dróg i autostrad. Zwiekszyło sie też znacznie uszczegółowienie aglomeracji.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tłum, że szpilki nie wciśniesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Megacar Serwis Volkswagen Group Audi Volkswagen Seat Skoda opinie komentarze / Warszawa, Przasnyska 2 b Zakladałem tam gwint TEINa do S4. Ogarneli montaz i geometrię wzorowo.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
2500kg netto. Zatankujesz do pełna i jest 2600kg. Poza tym pewnie inna aerodynamika bryły Q7.
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Musi palić więcej bo ma większy silnik i dwie turbiny. W obecnej konfiguracj (wycięte DPFy + lekki program) normalna jazda po mieście (centrum Wawy plus przedmieścia) to 14-15l. W trasie udało mi się zejść do 10l ale jadąc bardzo spokojnie 100-110km/h na tempomacie. Zasuwając autostradą 180km/h z boxem narciarskim na dachu też ciągnie 15l
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaraz Cię z tego wyleczę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wchodzę w to. Niektóre stoja tuz przy jezdni. Wystarczy kupic jakiegos grata i mozna kosic w nocy. W UK wieszaja na nich opony z benzyna i podpalaja. Jest nawet galeria w necie gdzies. ---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ---------- Domena jest niezarejestrowana, czyli jest dostepna.
-
Audi TT 2.0 TFSI
Miałem takie autko przez rok z tym silnikiem i DSG. Sama radość! Polecam bodykit z TTS bo nie jest drogi a pięknie ją odświeży. Link do mojego starego wątku. http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/audi-tt-2-0tfsi-s-tronic-bodykit-tts-176872/
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
A7
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do dwustu, Malik Cię zeźre, przeżuje i wypluje. ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:53 ---------- To tak żeby atmosferę podgrzać Pany tylko nie wiem czy jest sens czekać do wtorku. Niech Bajk zrobi soft ,no chyba że wszyscy go chcemy opierdoolić, to może byc dziś i umawiajmy sie jak najszybciej, bo do wtorku to zima jak nic nas zastanie, a stuprocentnie deszcz, a wtedy Oniak przy dwustu bedzie sądził boki na A 2 i wszyscy chciał nie chciał będziemy w telewizji po spowodowaniu karambolu. taaaa... jutro rano jade w Alpy bede za tydzien
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Tyle ile wleję. Do ostatniej kropli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Moja sekretarka poda termin następnej wizyty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Uwierz mi, że specjalnie się nie starałem i leciałem z D a nie z S Mogę przewieźć chętnych nastepnym razem. 825NM i 370PS. Wykres tutaj: http://a4-klub.pl/pozostale-audi-77/q7-btr-4-2tdi-326ps-s-line-panorama-pneumatyka-itd-226682/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra, to i ja wpadnę rozdać parę autografów i uścisków dłoni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak chcesz mieć dawkę śmiechu na miesiąc to zabierz Norbiaka do knajpy i postaw parę głębszych.... zaczną się tany tany w razie czego mogę zrobić rezerwację
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Rozleniwia
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Gratuluję zapału i wytrwałości. Mod za***isty. Można wiedzieć ile Cię kosztowało servo w ASO?
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Train Horn podłączony pod kompresor?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a c**j tam
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Wszystko zależy z jaką skrzynią jest zestawiony. U mnie niestety Tip Aisin okazał się ograniczeniem i możliwy był tylko delikatny program na 370PS/825Nm. Sorry za OT.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Super furka, super kolor, super wyposażenie. Gratuluję ... też mam V8 4l Bi-Turbo
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Apple robił dokładnie takie same hece porównując się do PC
-
Jak się pozbyć filtra DPF w Audi A4 B7 2.0TDI?
Wal na Mineralną do Rogala. Wytnie DPF i wyłączy go w ECU. Emisja spalin nieznacznie wzrośnie ale i tak będzie się trzymało obowiązujących u nas norm. Samo wycięcie DPF nieznacznie podnosi moc i zmniejsza zużycie paliwa. Jak chcesz to od razu zrobisz program. Polecam.
-
Jaki laptop do domu?
Wszystkie bez wyjątku Tak samo jak białe rowery są najszybsze