Treść opublikowana przez malik
-
Taki tam A5 8T Sportback
Tak... gwint Teina w S4 już przechodziłem. Jak byłem młody i głupi
-
Taki tam A5 8T Sportback
Rotor za bardzo się już opatrzył wg. mnie. Oczywiście nadal może się podobać. To felgi z A7
-
Taki tam A5 8T Sportback
Mały wiosenny update. Miały być rotory ale upolowałem coś takiego. Fele 19" z A7. Moim zdaniem pasują idealnie do koloru auta.
-
Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
Doskonale rozumiem Twoja strategię. Teraz cofniesz licznik i sprzedasz auto jako rocznik 2014 A na poważnie gratuluję zapału i samozaparcia. Na prawdę kupa solidnej roboty.
-
Zaparowany/mokry halogen
Sprawdziłem u mnie. Po dokładnym umyciu auta halogeny czyste jak łza. Zero śladów pary.
-
Zaparowany/mokry halogen
Zawsze do usług A tak na serio to spojrzę przy okazji na moje halogeny czy nie paruja... bo w sumie nie zwracalem uwagi
-
Zaparowany/mokry halogen
Nasyp ryżu albo wsadź taki woreczek
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
wykrakałeś
-
Zaparowany/mokry halogen
Wszsytko jasne, auto popowodziowe
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
ta... Ty wymieniłeś
-
Taki tam A5 8T Sportback
To jak najbardziej auto do tego, żeby zapakować rodzinę, psa i mnóstwo bagaży i zasuwać krętą mazurską drogą. Zobacz sobie reklamy Q7 poprzedniej i obecnej generacji na YT. Same kręte, wąskie drogi Rzeczywistość jest jednak zgoła odmienna. W momencie gdy zaczynają Cię wyprzedzać na tej drodze skody bo Ty nie jesteś w stanie pojechać szybciej to zaczynasz łapać lekki wkurw. Oczywiście na dobrej, równej autostradzie to już inna bajka. Ale odchodzimy od tematu. Q7 to przeszłość. W tym dziale piszemy o A5.
-
Taki tam A5 8T Sportback
Moje Q7 miało wycięte DPFy I program z RPerformance na 370PS/880Nm więc zbierało się bardzo dobrze. Chodzi o to, jak zachowywało się np. na krętej, wąskiej, mazurskiej drodze. I tutaj była już pełna porażka.
-
Taki tam A5 8T Sportback
Ogólnie SUVy czy konkretnie Q7 ? Za toporne do jazdy po mieście czy za duże koszty utrzymania ? Szczególnie V8 ? - zdecydowane za duże do miasta, a ja głównie dojeżdżałem nim do pracy z podwarszawskiej miejscowości do centrum - kiepskie prowadzenie, szczególnie na krętych drogach przy większych prędkościach, wysoko położony środek ciężkości i masa auta sprawiają, że jedzie się jak autobusem - gigantyczna utrata wartości, spotęgowana tym, że rynek bardzo popsuty jest przez allegro i wysyp przekręconych składaków
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Odczucia mam takie, że raczej siedzę w aucie I nie widzę jak mrugają kierunki. Ale przy okazji cyknę foty hehe
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Nie mam pojęcia. Nigdy nie miałem A4 przedlift
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
wyczuwam nutkę sarkazmu
-
Taki tam A5 8T Sportback
czuję się lekko I zwinnie jak po porannej kupie
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Na początek małe porównanie. Paskudna oryginalna bańka versus nowoczesny LED! A tutaj link do filmu. W prawym reflektorze zwykła żarówka. W lewym LED. Widać różnicę po tym jak się zapalają i gasną. https://www.youtube.com/embed/WWLLRU9fVx8
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Przyszły dzisiaj kierunki czyli LEDy PWY24W w kolorze pomarańczowym. Wkleje później filmik jak świecą i mrugają.
-
A5 8T Snow White (Królewna Śnieżka) czyli ładniutki S line i 177 KM
Masz kolejnego tipa, ledy w kierunki http://www.ebay.com/itm/181529607998Zamówilem tydzień temu.
-
Taki tam A5 8T Sportback
wywiad działa widzę
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
Świecą bardzo dobrze i mocno. I dają prawdziwą biało/niebieską poświatę. Fotki w nocy i "en face" lepiej to pokażą zapewne. Panowie. Przestańcie wklejac fotki żarówek pomalowanych na niebiesko. Nie róbcie sobie jaj
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
A co? Nie widać?
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
proszzzz.... żaróweczki do halogenów: http://www.ebay.com/itm/161420273491 zamówiłem też kierunki LED, jeszcze nie doszły: http://www.ebay.com/itm/181529607998
-
Zmiana ori żarówek w halogenach na Xenon look
daj znać jak Ci przyjdą i założysz napisz do Malika, niech sieknie fotę i wstawi - on już to przerobił i mi polecał Jak nie zapomnę to dzisiaj cyknę fotę. Żaróweczki bardzo ładnie i mocno świecą. Na moje oko komponują się też ładnie z xenonami ale ja to stary i ślepy jestem Nie zwracają też żadnego błedu na FIS. Montaż banalny w 5 min.