Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Za dużo dziur na mojej podwarszawskiej wsi niestety
  2. Też coś koło tego. Auto ciężkie do sprzedania i z gigantyczną utratą wartości. Dodatkowo rynek popsuty przez składaki z przekręconymi licznikami. Rozumiem, że pijesz do tego że chce zmienić moje obecne fele, które są takie same jak Twoje Nad takimi myślę w 19"
  3. o przylazło i kaszle a ten bimber już wypił?
  4. Silnik daje radę. Miałem już podobny kiedyś w A3 i w Pasku żony. Żeby wyzbyc się wątpliwości Kamyk dał mi się karnąc swoim białasem. Wprawdzie jego to straszna bida, FWD, manual i bez chipa, i w dodatku ma radio mono.... ale wstydu nie było (no to czekam na opierd*l... ) U mnie po programie jest znacznie lepiej. Szczególnie, że odpycha się czterema łapkami i zmienia biegi z szybkością błyskawicy. Miłe jest to, że tankuję raz na miesiąc za 250PLN a nie dwa razy w miesiącu po 500PLN A.. i bardzo odradzam wszystkim SUVy!
  5. Po długiej walce z trzytonową landarą przyszedł czas na otrzeźwienie, refleksje i powrót do oryginalnego planu A5 Sportback 2013 - 2.0TDI CGLC - Kolor Lava Grey - Quattro - S-tronic - S-line - Bang & Olufsen - MMI 3G Plus z HDD (Google Maps, Bluetooth, DVD) - Pamięc foteli i lusterek - Podgrzewane, elektryczne, sportowe fotele (skóra + alkantara) - Składane, podgrzewane, przyciemniane lusterka boczne - Przyciemniane lusterko tylne - Lampy Bixenon LED - Lampy Tylne LED - Advanced Key - Kontrola ciśnienia w oponach - Audi parking system przód + tył z wizualizacją - Tempomat - Czujniki zmierzchu i deszczu - Klima 3 strefowa - Wielofunkcyjna, ścięta kierownica sportowa - Felgi 18" - Pakiet światło - Reflektory przeciwmgielne z doświetlaniem zakrętów - Comming/leaving home - i inne o których pewnie zapomniałem Wykonane mody: - Lekki program w R-Performance 215PS/450Nm - Grill S5 - Lusterka S5 - Wydech na dwie strony Kilka fotek po zakupie:
  6. Dwa dodatkowe screeny. Opcja wymuszenia transferu danych zaznaczona. Sprawdź czy coś to u Ciebie da. Możesz też od czasu do czasu sprawdzac "Get Gemini Cache Status" a konkretnie informację o procentowym zajęciu Cache. Jeśli rośnie tzn. że coś tam mimo wszystko ściąga.
  7. Przepraszam za brak odzewu, zalatany byłem. Soft mojej nawigacji - 767. Pod tym linkiem macie bardzo dużo informacji: https://thetechycorner.wordpress.com/2015/02/21/mmi-3g-tethering-and-google-earth/ Koleś niby opisuje jak spiąc swój telefon z routerem poprzez AP Wifi. Ja wolałem zastosowac osobny modem wpięty w router z kartą 3g/LTE. Sprzęt: - kabelek AMI USB - http://allegro.pl/show_item.php?item=5054121536 - modem - http://allegro.pl/show_item.php?item=5085133800 - router - http://allegro.pl/show_item.php?item=5297293294 - karta Eth USB - http://www.ebay.com/itm/111633258986?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Z kartami był mały problem. Polowałem na te które niby miały wymagany chipset D-Linka kompatybilny z AMI ale dopiero ten Trendnet z ebay poszedł. Inne nie działały w Audi. Ustawienia z zielonego menu: Cały sprzęt mieści się ładnie w schowku, zasilanie pociągnięte z zapalniczki. Wszystkie kable schowane. Estetycznie. Dzisiaj udało mi się uruchomic Streetview Parę screenów. W sumie niepotrzebny bajer ale jest. Dodatkowo pobawiłem się funkcją Audi Connect:
  8. W ruskim skrypcie było wskazanie na Gateway i nameserver 192.168.1.1 Router TPLINK "z fabryki" miał IP 192.168.0.240, trzeba było go przekonfigurować na powyższy. Dodatkowo połaziłem trochę po zielonym menu. Jest cała sekcja o Google Earth. Poklikałem kilka opcji związanych z restartem aplikacji i wymuszeniem transferu danych. Nie pamiętam już dokładnie, wieczorem zrobie screena. Ale tam to jest tak opisane że nic się nie napsuje. Tutaj jest trochę niezłego info: https://thetechycorner.wordpress.com/2015/02/21/mmi-3g-tethering-and-google-earth/
  9. Parę screenów jak wygląda Google Earth na MMI. Wczoraj udało mi się to uruchomic przez AMI + parę tanich gratów z allegro (router, karta Eth USB i modem 3g).
  10. Lubię to
  11. Bierhalle? hasło znacie
  12. c**j d*pa i kamieni kupa... spoty warszawskie umarły :/
  13. Z SUVów wyleczyłem się na pewien czas. A Q7 wcale nie ma tak dużo miejsca w środku. A7 powala mnie designem wewnątrz i na zewnątrz. Skoda Rapid zbliżona jest już bardziej designem do A5 Sportback. Nie mylę się? Zresztą to ta sama firma tak na prawdę
  14. ori plan nie uległ zmianie
  15. Autko na sprzedaż. Szczegóły poniżej. http://a4-klub.pl/sprzedam-auto-107/audi-q7-2008r-panorama-pneumatyka-absolutnie-bezwypadkowe-prawdziwy-przebieg-288764/
  16. dzieje się tu że ho ho
  17. "Na zimę" to będzie już inne auto
  18. Miałem ale czym prędzej skasowałem. Nie wygląda zbyt dobrze
  19. Jak zwykle będę!
  20. gniazdko miłości.. nic tylko spraszac panny do rżnięcia
  21. Jutro bedzie z 20 stopni. Czas zmienić miejscówkę na Promkę.
  22. Ty masz też trochę inny materiał. W Polsce dostajemy zmieszany produkt, gotowy do użycia. Pewnie inaczej będe musiał ustawić pistolet i tak.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.