Treść opublikowana przez malik
-
Taki tam A5 8T Sportback
Za dużo dziur na mojej podwarszawskiej wsi niestety
-
Taki tam A5 8T Sportback
Też coś koło tego. Auto ciężkie do sprzedania i z gigantyczną utratą wartości. Dodatkowo rynek popsuty przez składaki z przekręconymi licznikami. Rozumiem, że pijesz do tego że chce zmienić moje obecne fele, które są takie same jak Twoje Nad takimi myślę w 19"
-
Taki tam A5 8T Sportback
o przylazło i kaszle a ten bimber już wypił?
-
Taki tam A5 8T Sportback
Silnik daje radę. Miałem już podobny kiedyś w A3 i w Pasku żony. Żeby wyzbyc się wątpliwości Kamyk dał mi się karnąc swoim białasem. Wprawdzie jego to straszna bida, FWD, manual i bez chipa, i w dodatku ma radio mono.... ale wstydu nie było (no to czekam na opierd*l... ) U mnie po programie jest znacznie lepiej. Szczególnie, że odpycha się czterema łapkami i zmienia biegi z szybkością błyskawicy. Miłe jest to, że tankuję raz na miesiąc za 250PLN a nie dwa razy w miesiącu po 500PLN A.. i bardzo odradzam wszystkim SUVy!
-
Taki tam A5 8T Sportback
Po długiej walce z trzytonową landarą przyszedł czas na otrzeźwienie, refleksje i powrót do oryginalnego planu A5 Sportback 2013 - 2.0TDI CGLC - Kolor Lava Grey - Quattro - S-tronic - S-line - Bang & Olufsen - MMI 3G Plus z HDD (Google Maps, Bluetooth, DVD) - Pamięc foteli i lusterek - Podgrzewane, elektryczne, sportowe fotele (skóra + alkantara) - Składane, podgrzewane, przyciemniane lusterka boczne - Przyciemniane lusterko tylne - Lampy Bixenon LED - Lampy Tylne LED - Advanced Key - Kontrola ciśnienia w oponach - Audi parking system przód + tył z wizualizacją - Tempomat - Czujniki zmierzchu i deszczu - Klima 3 strefowa - Wielofunkcyjna, ścięta kierownica sportowa - Felgi 18" - Pakiet światło - Reflektory przeciwmgielne z doświetlaniem zakrętów - Comming/leaving home - i inne o których pewnie zapomniałem Wykonane mody: - Lekki program w R-Performance 215PS/450Nm - Grill S5 - Lusterka S5 - Wydech na dwie strony Kilka fotek po zakupie:
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Dwa dodatkowe screeny. Opcja wymuszenia transferu danych zaznaczona. Sprawdź czy coś to u Ciebie da. Możesz też od czasu do czasu sprawdzac "Get Gemini Cache Status" a konkretnie informację o procentowym zajęciu Cache. Jeśli rośnie tzn. że coś tam mimo wszystko ściąga.
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Przepraszam za brak odzewu, zalatany byłem. Soft mojej nawigacji - 767. Pod tym linkiem macie bardzo dużo informacji: https://thetechycorner.wordpress.com/2015/02/21/mmi-3g-tethering-and-google-earth/ Koleś niby opisuje jak spiąc swój telefon z routerem poprzez AP Wifi. Ja wolałem zastosowac osobny modem wpięty w router z kartą 3g/LTE. Sprzęt: - kabelek AMI USB - http://allegro.pl/show_item.php?item=5054121536 - modem - http://allegro.pl/show_item.php?item=5085133800 - router - http://allegro.pl/show_item.php?item=5297293294 - karta Eth USB - http://www.ebay.com/itm/111633258986?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT Z kartami był mały problem. Polowałem na te które niby miały wymagany chipset D-Linka kompatybilny z AMI ale dopiero ten Trendnet z ebay poszedł. Inne nie działały w Audi. Ustawienia z zielonego menu: Cały sprzęt mieści się ładnie w schowku, zasilanie pociągnięte z zapalniczki. Wszystkie kable schowane. Estetycznie. Dzisiaj udało mi się uruchomic Streetview Parę screenów. W sumie niepotrzebny bajer ale jest. Dodatkowo pobawiłem się funkcją Audi Connect:
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
W ruskim skrypcie było wskazanie na Gateway i nameserver 192.168.1.1 Router TPLINK "z fabryki" miał IP 192.168.0.240, trzeba było go przekonfigurować na powyższy. Dodatkowo połaziłem trochę po zielonym menu. Jest cała sekcja o Google Earth. Poklikałem kilka opcji związanych z restartem aplikacji i wymuszeniem transferu danych. Nie pamiętam już dokładnie, wieczorem zrobie screena. Ale tam to jest tak opisane że nic się nie napsuje. Tutaj jest trochę niezłego info: https://thetechycorner.wordpress.com/2015/02/21/mmi-3g-tethering-and-google-earth/
-
Jak wlaczyc usluge ON LINE w MMI 3G+ bez SIM
Parę screenów jak wygląda Google Earth na MMI. Wczoraj udało mi się to uruchomic przez AMI + parę tanich gratów z allegro (router, karta Eth USB i modem 3g).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lubię to
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bierhalle? hasło znacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
c**j d*pa i kamieni kupa... spoty warszawskie umarły :/
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Z SUVów wyleczyłem się na pewien czas. A Q7 wcale nie ma tak dużo miejsca w środku. A7 powala mnie designem wewnątrz i na zewnątrz. Skoda Rapid zbliżona jest już bardziej designem do A5 Sportback. Nie mylę się? Zresztą to ta sama firma tak na prawdę
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
ori plan nie uległ zmianie
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Autko na sprzedaż. Szczegóły poniżej. http://a4-klub.pl/sprzedam-auto-107/audi-q7-2008r-panorama-pneumatyka-absolutnie-bezwypadkowe-prawdziwy-przebieg-288764/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieje się tu że ho ho
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
"Na zimę" to będzie już inne auto
-
Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd
Miałem ale czym prędzej skasowałem. Nie wygląda zbyt dobrze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak zwykle będę!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gniazdko miłości.. nic tylko spraszac panny do rżnięcia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jutro bedzie z 20 stopni. Czas zmienić miejscówkę na Promkę.- PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ty masz też trochę inny materiał. W Polsce dostajemy zmieszany produkt, gotowy do użycia. Pewnie inaczej będe musiał ustawić pistolet i tak. - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.