Treść opublikowana przez malik
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Mały teaser fotek z wczorajszej sesji. Więcej już wkrótce. Fotki by Piotr Piechocki, http://piotrpiechocki.viewbook.com/- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Albo wymienić kierownicę na taką z B7, bo z tego co zrozumiałem opisujecie działanie klawiszy na starej kierownicy z B6.- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Co za bzdury. Od tego masz klawisz "Mode" żeby przełączać się pomiędzy modułem BT a obsługą radia.- jaka drukarka laserowa kolorowa ?
Niestety odczujesz na kosztach eksploatacyjnych. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem do biura jest laser. Mimo wyższych początkowych kosztów zakupu dalsza eksploatacja wychodzi taniej niż atramentówka. Przy atramentówkach producenci koszt urządzeń subsydiują sobie późniejszymi wpływami ze sprzedaży pojemników z tuszem. Dlatego na pierwszy rzut oka atramentówki wydają się tańsze- [ALL B7] Ksenon w b7 i biały kierunek
Oniak nie teoretyzuj tylko weź się w końcu za to. Przyszla środa u mnie. Masz ten dowód już?- Dyskusje i porównanie osiągów aut
Luzik, sam przyznałem, że te 5s raczej jest nierealne. Nie ma co sobie dopierdzielać dalej Zostawiam was w tej waszej piaskownicy- [FOTO] Kobiety przed obiektywem... glamour, fashion, beauty czyli Fotki Lucasa:)
hehe.. dyskryminacja nie znam szczegółow. wg. mnie to na pewno mniej niż 18 ale makijaż ją odrobinę "postarza". laska śliczna!- iphone4 a może cos innego??
Tylko iPhone! Używam wiernie od 2giej generacji i w życiu bym na nic nie zamienił. Potęgę stanowi nie tylko samo urządzenie ale mnogość apikacji i kompatybilnych urządzeń. Iphone od momentu pojawienia się w 2007r stał się swego rodzaju standardem przemysłowym nieudolnie naśladowanym przez innych producentów. Jak możesz to poczekaj do września na wersję 5.- Audi Q7 4.2 TDI S-line, 21", V12 look, LED, TV, DVD, Webasto -> SPRZEDANE :-)
przy skorze Verano jest tylko czarna. Jasna nitka w alkantarze jest/moze byc. nastepny co czytac ze zrozumieniem nie potrafi - jakas plaga normalnie... przeciez mam pneumatykę - napisalem to w opisie, widac na zdjeciach a poza tym wszystkie 4.2TDI maja ją w serii Sorry, przed tym postem sprawdzałem dokładnie opis i nie zauważyłem pozycji - pneumatycznego zawieszenia, nie wyspałem się chyba To trzeba było ją obniżyć do sesji Na jednej z fotek widać nawet na FIS kontrolkę pneumatyki.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Oniak, nie chodzi o to czy jesteśmy za leniwi żeby sięgnąć palcem i sobie włączyć to czy tamto. Wycieraczki zawsze włączysz jak zacznie padać deszcz bo inaczej nic nie będzisz widział przez szybę. Natomiast o włączeniu świateł nie zawsze się pamięta, szczególnie gdy jedziesz dobrze oświetloną ulicą. Dlatego chciałbym to zautomatyzować.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
No ale przecież to jedno i to samo urządzenie Po 2005r czujnik deszczu zawiera w sobie czujnik zmierzchu Koledzy, ja wiem że macie misję. Ale ja na prawdę do tego podchodzę na luzie. Chcę mieć komfort nie pamiętania o przełączniku świateł. Teraz na pozycji 0 palą się same LEDy. Podświetlenie deski już wymusiłem na stałe VAGiem. Jedyne co mi przeszkadza to zapalanie ręczne xenonów jak się zrobi ciemno. Chcę to zautomatyzować. Automatyczne włączanie wycieraczek mi wisi.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
drogo opusc troche to wezme- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Naprawiłem Ci listwę? To co się rzucasz? Znowu mam Ci rękę złamać?- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dokładnie tak samo mam zamiar podejść do tematu. Pisałem wcześniej, że włącznik będę musiał zmienić na taki z opcją auto. Kolejny raz widzę, że trzeba uważać na allegro. Są używki (do TT/S3/R8 chromowane) po 260-300PLN kiedy w ASO nówka kosztuje 250- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Jeśli ktoś chce w 100% ORI i tak jak zrobiła to fabryka to trzeba. Ale jeśli przystosuje się obecne mocowanie a sam czujnik deszczu przesunie się wyżej w obudowie to można zostawić obecną szybę. Tak to wygląda w TT:- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Na pewno odrobinę jest ale możliwość zaistnienia sytuacji gdy woda dostanie się do rury przez filtr jest niewielka. Sam grill oraz zamontowany za nim nawiew zmieniają kąty zasysania powietrza do środka. Szanse na przedostanie się do środka większych kropel wody i zmoczenie stożka są nikłe. Dodatkowo filtr nasączony jest olejem który skutecznie hamuje krople wody. [br]Dopisany: 27 Lipiec 2011, 11:49_________________________________________________Do tego zmierzam.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
MCE jest kompatybilny. To auto modelowo z 2008r więc trochę nowsze niż Twoja B6 Do zakupienia tylko lusterko z czujnikiem, wiązka przewodów oraz przełącznik świateł.[br][br] Masz na stronie 24 więcej fotek- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adblock powstał w 2002 rok a Ty dopiero teraz dowiedziałeś się o takim czymś ?? takich mam kolegów w klubie Długo udawało się to trzymać przed nim w tajemnicy. Ale ktoś w końcu zdradził.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto będzie dzisiaj na spocie?- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Rogal przed urlopem nie dał rady zmierzyć. Po powrocie obiecał mnie gdzieś wcisnąć.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Muszę w końcu zrobić osłonę filtra stożkowego. Ciągle nie mogę się do tego zabrać. Dodatkowo wracam do koncepcji wydechu TTS. Czyli podwójne dwururki. Odpowiednia dokładka już zakupiona. Obecne lochy 100mm są za toporne. Zastanawiam się też nad czujnikiem światła i deszczu żeby bardziej zautomatyzować pracę przednich lamp. W tej chwili xenony trzeba włączać ręcznie gdy zapada zmrok albo wjeżdża się do tunelu. Pozostaje tez temat zmiany kół. Ale to pewnie dopiero na wiosnę.- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nie, to nie B7. Odkręcasz 3 śrubki i wyjmujesz lampę. Zamiana i kodowanie zajęły mi 15 minut- Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
ori to ori - Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS