Treść opublikowana przez malik
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jakby co, to mogę kolejnej osobie wyrezać BT .... Ale sprawdzisz najpierw czy juz nie jest zainstalowany jeden fabryczny? Czy zamontujesz dwa tak jak u siebie?
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Taaa... a powrót na lawecie
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Na pewno nakrece
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nad felami pomysle jeszcze, na razie nadal mi sie podobaja A jesli sie juz zdecyduje na zmiane to bedzie 19" i szerszy kapec. Tez szukalem bialej ale te auta sa tak cholernie rzadkie, ze po prostu trzeba brac co sie znajdzie. To nie a4 czy Pasek w ktorych mozna przebierac. Obecny kolor nadwozia jest bardzo wdzieczny dla moich zabiegow detailerskich. Jak mi sie znudzi to moge zawsze okleic.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
+ 86kg kierowcy
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Oczywiście, że można ale w nowej rurze musi być zrobione odpowiednie mocowanie. łacznikiem i obejmami nie załatwi się sprawy. A w dedykowanym zestawie, który kupuję jest wszystko przygotowane na cacy.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Niestety w tym silniku sprawa jest problematyczna. Wiele elementów stanowi inegralną część osłony silnika (filtr powietrza oraz przepływka). Nie da się tego ot tak przełożyć do jakiejś rury
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Weź sie odpie ..... co ? :polew: :polew: Malik nie myślałeś żeby zamiast tego gotowego dolutu zrobić power rurę z kwasu i filtr gąbkowy ? To co zamówiłem to dedykowane rozwiązanie do tego konkretnego silnika. Ma nawet miejsce na zainstalowanie fabrycznej przepływki. Na razie zobaczę jak to sie będzie sprawować. Jeśli będę miał zastrzeżenia to wtedy pomyślę o innych rozwiązaniach.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
F1 RACIN
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Weź sie odpie ..... co ?
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Ono nie jeździ. Ono napier*ala A tak na serio to dzisiaj na suchym na prawde niesamowicie. Wczoraj jak wracałem od Witka w deszczu to ESP paliło się prawie non stop
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Wykresiki:
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Neuspeed P-Flo
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Małe fotostory + video z dzisiaj. Ostateczny wykres dorzucę jak dotrze od Witka. Mocy na dzisiaj wystarczy. Prawdopodobnie urośnie jeszcze trochę po wymianie dolotu i filtra powierza (za 3 tygodnie). Zrobię wtedy dodatkowe hamowanie dla porównania.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Pogoda w wawie idealna na hamowanie, 18 stopni
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Na razie 266km i 379Nm, Witek reza dalej.
-
Gran Turismo 5
Ja pewnie wrocę na jesieni jak się pogoda popsuje. Teraz na prawdę szkoda marnować czasu na granie.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Stożek dopiero zamówiony. Przywioze go z USA pod koniec czerwca. Tak więc program będzie wgrywany na seryjnym filtrze. Po zamontowaniu stożka zrobię korekte i dodatkowe hamowanie. Wtedy porównamy wykresy.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Małe fotostory z wycięcia katalizatorów i wspawania downpipe-a. Paweł i Rafał ze sporttig.pl jak zwykle wykonali kawał dobrej roboty! Jutro program u Rogala!
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
no nie do konca, bo co to za strzal z 2000 obr Pewnie inaczej w benzynie a inaczej w TDI. Chociaż na filmikach, ktore wczoraj wklejał hornett Golf GTI startuje z 2400 obrotow.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Prawie jak Space Shuttle Launch Control
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie na wsi nawet kropla nie spadla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście Elektryk i zapomniał o rynience na kable Misiek rynnę to masz pod dachem, to jest koryto kablowe Ja to tam sie nie znam. U mnie na wsi z koryta to swinie jedzo
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
szczał z czego w AUTOMACIE Launch Control - poczytaj, pogadamy