Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. za***iście rzadkie auta. Poza tym akcyza
  2. Tak, było dokładne mycie, glinkowanie, szybka polerka mechaniczna UC w kilku miejscach (ślady od ptasich odchodów na dachu i kilka rysek na spojlerze) i na koniec jedna warstwa wosku Tech Wax 2.0. Wyszło nieźle ale jak znajdę czas to zrobię kompleksową polerkę całego nadwozia.
  3. Taaa... nasze jedzenie przegoniło już ich jedzenie. Na przykład: kiełbasa przegoniła No ładniejsze mamy też dziewczyny Poza tym hmmm... to by było na tyle... reszta to raczej kupa wstydu a nie powód do dumy. Miałem przez rok A3 Sportback w tej budzie. Najnudniejsze i najsmutniejsze auto jakie kiedykolwiek posiadałem. Każdemu odradzam. Jak patrzę na fotki wnętrza S3 i RS3 to niczym się nie różnią. Co do "Quattro" w S3 to poczytaj o różnicach w budowie Torsena i Haldexa
  4. Skrzynia super. Nawet w trybie w pełni automatycznym ładnie zmienia biegi w górę. W dół (przy hamowaniu) trochę szarpie ale w każdym momencie można zacząć korygować ją łopatkami i wtedy juz jest tak jak chcę. Zabawa jak w Gran Turismo Po przesiadce z 2.0TDI to TT po prostu fruwa. Wrażenia porównywalne do S4.
  5. W tym modelu Q tylko w 3.2l V6. A tutaj wchodzi już akcyza 18.6% W pojebanym państwie żyjemy. Wystarczy, że za S4 odprowadziłem prawie 10k PLN akcyzy na pensje dla j**anych polityków. Drugi raz nie idę na taki numer. Też mi się opatrzyły ale zostały takie z oponami po A3. Planuję zmianę niebawem na wzor R8 V10. ...a kiedys podawales duzo nizsze liczby :gwizdanie: Oczywiście, ale z tego co pamiętam to było w kontekście "ile najmniej udało się spalić po mieście". Zdarzyło się, że wracając do domu przez całe miasto siekierkowskim, doliną i marynarską około 21:00 udawało się zejść do 13.5l. Jednak w codziennych korkach rano i koło 17:00 jarało 22l jak nic.
  6. Co z tego że miałem S4 jak na siedzeniach tylnych nigdy nikt nie siedział. Na siedzeniu pasażera wiozłem kogoś może ze 3 razy przez cały 1.5r okres użytkowania. Nie widzę sensu w kupowaniu kolejnego 4 miejscowego, dużego auta jak jeżdżę nim tylko ja. Żona ma swoje, znacznie większe, które używamy do jeżdżenia z dzieckiem i na urlop. Poza tym spójrz na wagę: S4 340PS - 1700kg TT 200PS - 1300kg TT jest praktycznie całe aluminiowe. Mocno się zdziwiłem jak nie byłem w stanie przyczepić magnesu z anteną CB Dzięki małej wadze zabawa porównywalna a spalanie mniejsze. S4 po mieście jarało mi 22l. Tutaj jest znacznie spokojniej. Chociaż jak podkręcę do 250ps to może być podobnie A autko ma opinię "kobiecego" tylko w Polsce. Chyba dlatego że tutaj im większe tym lepsze W cywilizowanym świecie kochają małe coupe i roadstery - Mazdy MX, MG, Audi TT. Przypomnijcie sobie odcinek TopGear gdzie nową TT testował Clarkson
  7. Po poprzednich autkach rozmiarowo "rodzinnych" przyszedł czas na małego zapierdalacza. Ciekawsze elementy wyposażenia: - silnik 2.0 TFSI, 200PS - 6 biegowa, automatyczna skrzynia S-tronic z łopatkami przy kierownicy - skórzane, podgrzewane sportowe fotele z pełną regulacją elektryczną - nawigacja RNS-E - bixenony Tak autko wyglądało zaraz po sprowadzeniu A tak po wprowadzeniu pierwszych modyfikacji - zamontowany body-kit TTS (lusterka alu, progi, grill, zderzaki) - wymieniony wydech (ostatni tłumik zastąpiony sportowym, dodane wyjście na dwie strony i końcówki 100mm) - zamontowane czujniki cofania Do posłuchania dźwięk nowego wydechu Zabawa z softboxem zaraz po pełnym odświeżeniu lakieru kosmetykami Megs'a Warszawa nocą. Fotki by LukaszR 9 czerwca autko dostało nowy program silnika w MR-Motors Filmik pokazujący mniej więcej jak auto lata po programie. 0-200kmph Opony Pirelli PZero Nero 235, felgi Mam Nuvolari 18". Światła LED z modelu 2009 Poprawiony wydech + oryginalny dyfuzor TTS Zestaw zimowy Piękna i bestia Fotki © Piotr Piechocki - http://piotrpiechocki.viewbook.com/
  8. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Mozliwe, ze wpadne. Ale tez blizej 22:00.
  9. Dzieki panowie za za***ista impreze. Wiedzialem ze mozna na was liczyc. Polecam sie na przyszlosc
  10. Stolik zarezerwowany na jutro na 19:00 na firmę "Motorola"
  11. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Infinity odp w temacie GT5 Chłopaki wedle ustaleń robimy listę na środę PABLO insane_Infinity[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 23:29_________________________________________________To dzisiaj nie pogramy http://www.ps3site.pl/jutro-przerwa-w-dzialaniu-psn/65870/ Byłem, zalogowałem się do PSN bez problemu, pokój pusty :/
  12. Zależy jak bardzo masz styrane auto, ale to w miarę normalna kwota jeśli zrobią to kompleksowo. To jest kilka ładnych dni roboty.
  13. Ja jestem zawsze!
  14. Dobra siury. Żeby nie było, że nie ostrzegałem. Starym zwyczajem spotykamy sie w najbliższy piątek w Bierhalle w Arkadii. Start 19:00. Ja zarezerwuję stolik. Moskal i Fleja stawiają browar z racji urodzin Deklarować się kto będzie!
  15. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki Było za***iście. Może w środę wpadnę.
  16. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Będę w Niedzielę o 21:00
  17. Wejśc to może i wejdzie. Ale co się z nim stanie przy gwałtowniejszym hamowaniu albo nie daj boże czołówce.
  18. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Mustang za***isty! Świetnie słychać kompresor i gang V8. Najbardziej lubię nim śmigać po Trial Mountain Postuluję o taka właśnie kombinację przy następnej sesji.
  19. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Heh, to się spóźniłeś kolego. Graliśmy wczoraj. kolejna ustawka w niedzielę.
  20. Ok, to zmieniam opis. Dzięki za hint.
  21. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzięki! Jechałem ten długi tor pierwszy raz w życiu. Bardzo ciężko, ale wyobrażam sobie jaką frajdę może dawać jak się go pozna i nie trzeba co chwila zerkać na mapkę. Postuluję o ograniczenie puli aut do wyboru. DB9 to była pomyłka. Zonda też mi nie podeszła ale może dlatego, że na pierwszym zakręcie zajebałem centralnie w bandę i coś się zjebało ze skrzynią za***iście się jeździło za to Mazdą, Toyotą i SLSem Myślę, że mogłibyśby spróbować parę razy przejechać się WRC na szutrze albo śniegu. Tam dopiero lata dupsko
  22. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Będe koło 21:30.. ale wpadnę na 100%
  23. No to elegancko. Do tej pory myślalem, że C ma tylko podstawową funkcjonalnośc a tu proszę. A VAG na pewno pokazywal że masz moduł C on board? Ostatnia opcja jaka mi przchodzi do głowy, to że w puszkę z naklejką C ktoś wpakował moduł Q. Tylko po co ktoś miał by coś takeigo robić
  24. Czy można sterować nim z poziomu RNS-E? Widać tarczę telefonu i można zaimportować do RNS-E kontakty z telefonu? Tak wszystko działa w RNS-E są kontakty, ostatnio wybierane numery, odebrane połączenia itp, jakość rozmowy bardzo dobra Hmm... wklej proszę zdjęcie ekranu RNS-E bo aż nie mogę uwierzyć.
  25. Czy można sterować nim z poziomu RNS-E? Widać tarczę telefonu i można zaimportować do RNS-E kontakty z telefonu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.