Treść opublikowana przez malik
-
Gran Turismo 5
Jakakolwiek słuchawka BT od telefonu działa bez problemu. Na Allegro od 30pln już można znależć.
-
Gran Turismo 5
Wczoraj na chwilę wpadłem na server Pablo ale nikogo nie było. Kiedy nastepna ustawka?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NIE MA ZA CO :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: A tak na serio to Gratulacje Adrian! Rozumiem, że za tydzień w Bierhalle stawiasz kolejke
-
Dekoder N-tv i zgrywanie zawartości HDD na inne HDD
Nic z tego panowie. Material na dysku N-boxa jest zakodowany. Nawet jeśli udałoby się go Wam przenieść na komputer to nie uda się go odtworzyć.
-
Z chęcią bym coś podobnego nakręcił... (polecam obejrzeć)
To może Oniak teraz napisze jak proces wyglądał "od kuchni". Ile czasu trwały zdjęcia, jakich zabawek używano i ile czasu trwała postprodukcja
-
Plucie na wycieraczkę ... :D
Może po prostu schować wycieraczkę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto by to chciał oglądać? Pochmurna pogoda i kaleczący na płaskim stoku makaron z boberkiem? Za 3 dni ten sprzęt będzie nurkował z rekinami. Wtedy wkleje jedziesz do egiptu rybki dokarmiać ?? Dubaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto by to chciał oglądać? Pochmurna pogoda i kaleczący na płaskim stoku makaron z boberkiem? Za 3 dni ten sprzęt będzie nurkował z rekinami. Wtedy wkleje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie rozwiązanie jest zupełnie niepłacalne. Już chyba taniej i szybciej będzie nowy dystans zamówić.
-
Gran Turismo 5
malik - nick na PSN: cheaterr0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z polotem: New Orleans ul.Zgoda 11 Bardzo polecam Troche z mniejszym polotem: Nine Club ul.Kredytowa 9 Lemoniada ul.Zgoda 9
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Piłeś? Nie pisz! Czy tym razem udało się zapłacić rachunek bez większych komplikacji?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Świnka Chudzinka... ulubiona bajka mojej córki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadaj, potrzebuję drugiego do opierd*lenia golonki z pieca
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niezła fucha. Dozorca? Dasz radę na kacu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niestety NIEPASI :no: bo ja wciąż chory jestem i zgorączką i antybiotykami w domu leżę :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: Cóz, jeszcze sie nigdy nie zdarzylo tak żeby wszystkim pasowało. Na pewno będzie jeszcze kilka okazji. Watch this space!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ogry, a więc tak jak było ustalone 2 tyg temu na fejsie (wklejam tutaj bo nie wiem czy do wszsytkich PW poszło). Jutro spotykamy sie na kolejną "wigilię" klubową w Bierhalle w Arkadii. Start o 19:00. Kto mi qwa posty kasuje?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę!
-
Gran Turismo 5
Fotel na sztywno zestawiony z kiera to najlepsza opcja. Nic sie nie odsuwa, plecy nie bola i dodatkowo swietnie trzyma w zakretach Ja wprowadzilem u siebie jeszcze jedna modyfikacje. Zamonowalem pod fotelem dwa duze glosniki Aura Bass Shaker zasilane osobnym wzmacniaczem. Teraz nie tylko slysze silnik ale tez go czuje pod tylkiem za***ista modyfikacja dodajaca jeszcze wiecej realizmu
-
Na co zamienić A3?
Ja tam zmieniam na TT
-
potrzebna pomoc informatyka ( osoby znającej się!!!)
Komputera się nie pożycza. Tak jak auta, bielizny i szczoteczki do zębów.
-
Gran Turismo 5
Jak w Southparku, mama przynosi basen, walisz klocka i jazda dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo.. akurat jak wrociłes z urlopu z gór
-
[ALL S4 B7] Co tutaj można by było zrobić? : zdjęcia
Doczytaj dokładnie. Ten zestaw to tylko mocowania + listwa węglowa. W komplecie nie ma samego zderzaka
-
Gran Turismo 5
O matko, moicz, ile ty czasu spędzasz przy konsoli? "We're dealing here with someone who has absolutely NO LIFE!" http://www.youtube.com/watch?v=iDgBIzF3jw8&feature=related