Treść opublikowana przez malik
-
Gran Turismo 5
No właśnie online coś mi kuleje. Cały czas mam informację, że nie można połączyć się do serwera. I nie wiem czy to natłok graczy GT5 czy moje łącze jest takie badziewne (1Mb Netia Wimax i bez szans na upgrade ).
-
Gran Turismo 5
Rzutnik Full HD Epsona, ekran 115" Ale to juz kompletowalem od dawna na etapie kina domowego. Mikolaj przyniosl GT5, kiere GT i fotel ze stelarzem
-
Gran Turismo 5
Dzień dobry. Chciałem się pochwalić prezentem od Mikołaja Fotel nieźle trzyma na zakrętach Moicz, dzięki za zaproszenie
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Poda Ci jeszcze zapach i smak to już na pewno skumasz
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Tak to jest jak się "oszukuje" wersję softu w pliku index.txt
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Najgorsze, że nie ma powiadomienia dźwiękowego i raczej nie zapowiada się żeby było w przyszłości.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chlopaki, slodzcie sobie na priv, szczerze to c**j nas obchodzi co macie sobie do powiedzedzenia :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pytanie tylko kogo.. Boberek jak tam u Ciebie z dostępnością? malik robil blacharke u jakiegos speca i mowil ze spoko, boberek cos tez sie chwalil ostatnio wiec ich pytaj Wilanów - dobry ale czasami ciężko z terminami - 604 511 849 Stare Babice - też niezły, ale lekko spierdolił polerkę maski w S4 - 502 271 334 , jak powiesz że z klubu Audi A4 to da małą zniżkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Godzina lotu Sokoła to 5000 zł po kosztach Uwzględniając wszystko? (paliwo, pensje załogi, amortyzację, serwis, itd)? To bardzo tania maszyna w takim razie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Typowa pokazówka. Godzina lotu takiej maszyny to koszt rzędu kilkunastu tysięcy PLN. Absolutnie nieopłacalne. Ale np. w USA to norma. Przy autostradach jest pełno znaków, że prędkość jest mierzona z helikopterów.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
robiłem tam siwka kiedyś masakracja Elb też robił swojego. Również nie polecał.
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Mam PS50 i moim zdaniem za***ista jakość w tej cenie. Mam podłączoną ta plazmę pod N-kę oraz Tvix. Świetnie radzi sobie zarówno z sygnałem SD jak i HD. Jedyny minus to głośniki ale dla mnie nieistotny bo dźwięk mam puszczony przez wzmacniacz i zewnętrzne głośniki. Bzyczenia słychać tylko na wyciszonym dźwięku (mute) i jak stoisz na prawdę blisko ekranu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tia... napisal ten, który też obiecywał swoją impreze urodzinową i ch*j z tego było :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
100 lat LukaszR! :th: Dobra, to gdzie i o której impreza, wódka i żarcie? Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o kolegach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko przez to że się spiłeś i nie potrafisz liczyć :polew: Heh, ja nie potrafię liczyć? Ja tam do rachunku nie miałem żadnych uwag Bo już miałeś takiego zeza że nic nie mogłeś rozpoznać Spoko, następnym razem Ty dostaniesz to "wdzięczne" zadanie rozliczenia się z knajpą. Na pewno poradzisz sobie lepiej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystko przez to że się spiłeś i nie potrafisz liczyć :polew: Heh, ja nie potrafię liczyć? Ja tam do rachunku nie miałem żadnych uwag
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja chciałem tylko zauważyć, że nasz admin ma jutro urodziny :gwizdanie: To zobowiązuje i mam nadzieję, że nie zapomni o kolegach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dyskusje Makarona na temat rachunku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mieli w kwietniu uruchomić. Mały poślizg.
-
[ALL] Elementy wyklejone naklejkami ? Podoba Wam się ?
Giejnia
-
I-Phon 4 lub Nokia N8?- WYBRANE- Teraz jaka taryfa w Erze do iPhona?
Iphone bezapelacyjnie. Nie chodzi tylko o hardware, intuicyjność i szybkość działania (znacznie przewyższająca androidy) ale przede wszystkim o gigantyczną bazę użytecznego oprogramowania. Na wszystko masz aplikację
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
Absolutnie nie kupuj zamiennika. Po połamaniu oryginalnej osłony skusiłem się na zamiennik. Pomijając to, że otwory od samego początku nie pasowały do miejsc fabrycznych to przy każdej zmianie temperatury osłona pracowała i zrywała spinki. Trzeba była spinać na trytytki. Jeśli chcesz przyoszczędzić to już lepiej kup używkę na allegro.
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
Sirius XM jest serwisem płatnym. Prawdopodobnie abonament przypisywany jest do numeru seryjnego tunera. W momencie kiedy kupiłem auto serwis został już wyłączony więc nie mogłem przetestować jak to się sprawuje. Na ekranie RNS-E nie można było nawet zmienić źródła. Tuner na pewno było dobry bo wymontowałem go i sprzedałem z powrotem do USA przez audizine.com
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokladnie jak nastolatki w szkole kto ma wiecej znajomych na nk albo fb South park - Facebook Episode[HQ]
-
Przejście nawigacji z BNS 5.0 na RNS-E i podłączenie linii K w Audi A4 B7
A możliwe możliwe. Pewnie w takim razie chodzi o DAB http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Audio_Broadcasting Nadal żeby to działało poptrzebny jest dodatkowy tuner. Tak samo jak w przypadku Siriusa montowany jest z tyłu auta w miejscu w którym montuje się między innymi nawigacje DX oraz tuner TV.