Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    No właśnie online coś mi kuleje. Cały czas mam informację, że nie można połączyć się do serwera. I nie wiem czy to natłok graczy GT5 czy moje łącze jest takie badziewne (1Mb Netia Wimax i bez szans na upgrade ).
  2. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Rzutnik Full HD Epsona, ekran 115" Ale to juz kompletowalem od dawna na etapie kina domowego. Mikolaj przyniosl GT5, kiere GT i fotel ze stelarzem
  3. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzień dobry. Chciałem się pochwalić prezentem od Mikołaja Fotel nieźle trzyma na zakrętach Moicz, dzięki za zaproszenie
  4. Poda Ci jeszcze zapach i smak to już na pewno skumasz
  5. Tak to jest jak się "oszukuje" wersję softu w pliku index.txt
  6. Najgorsze, że nie ma powiadomienia dźwiękowego i raczej nie zapowiada się żeby było w przyszłości.
  7. chlopaki, slodzcie sobie na priv, szczerze to c**j nas obchodzi co macie sobie do powiedzedzenia :gwizdanie:
  8. Pytanie tylko kogo.. Boberek jak tam u Ciebie z dostępnością? malik robil blacharke u jakiegos speca i mowil ze spoko, boberek cos tez sie chwalil ostatnio wiec ich pytaj Wilanów - dobry ale czasami ciężko z terminami - 604 511 849 Stare Babice - też niezły, ale lekko spierdolił polerkę maski w S4 - 502 271 334 , jak powiesz że z klubu Audi A4 to da małą zniżkę
  9. Godzina lotu Sokoła to 5000 zł po kosztach Uwzględniając wszystko? (paliwo, pensje załogi, amortyzację, serwis, itd)? To bardzo tania maszyna w takim razie.
  10. Typowa pokazówka. Godzina lotu takiej maszyny to koszt rzędu kilkunastu tysięcy PLN. Absolutnie nieopłacalne. Ale np. w USA to norma. Przy autostradach jest pełno znaków, że prędkość jest mierzona z helikopterów.
  11. robiłem tam siwka kiedyś masakracja Elb też robił swojego. Również nie polecał.
  12. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mam PS50 i moim zdaniem za***ista jakość w tej cenie. Mam podłączoną ta plazmę pod N-kę oraz Tvix. Świetnie radzi sobie zarówno z sygnałem SD jak i HD. Jedyny minus to głośniki ale dla mnie nieistotny bo dźwięk mam puszczony przez wzmacniacz i zewnętrzne głośniki. Bzyczenia słychać tylko na wyciszonym dźwięku (mute) i jak stoisz na prawdę blisko ekranu.
  13. Tia... napisal ten, który też obiecywał swoją impreze urodzinową i ch*j z tego było :gwizdanie:
  14. 100 lat LukaszR! :th: Dobra, to gdzie i o której impreza, wódka i żarcie? Mam nadzieję, że nie zapomniałeś o kolegach
  15. Wszystko przez to że się spiłeś i nie potrafisz liczyć :polew: Heh, ja nie potrafię liczyć? Ja tam do rachunku nie miałem żadnych uwag Bo już miałeś takiego zeza że nic nie mogłeś rozpoznać Spoko, następnym razem Ty dostaniesz to "wdzięczne" zadanie rozliczenia się z knajpą. Na pewno poradzisz sobie lepiej
  16. Wszystko przez to że się spiłeś i nie potrafisz liczyć :polew: Heh, ja nie potrafię liczyć? Ja tam do rachunku nie miałem żadnych uwag
  17. Ja chciałem tylko zauważyć, że nasz admin ma jutro urodziny :gwizdanie: To zobowiązuje i mam nadzieję, że nie zapomni o kolegach
  18. Dyskusje Makarona na temat rachunku
  19. Mieli w kwietniu uruchomić. Mały poślizg.
  20. Iphone bezapelacyjnie. Nie chodzi tylko o hardware, intuicyjność i szybkość działania (znacznie przewyższająca androidy) ale przede wszystkim o gigantyczną bazę użytecznego oprogramowania. Na wszystko masz aplikację
  21. Absolutnie nie kupuj zamiennika. Po połamaniu oryginalnej osłony skusiłem się na zamiennik. Pomijając to, że otwory od samego początku nie pasowały do miejsc fabrycznych to przy każdej zmianie temperatury osłona pracowała i zrywała spinki. Trzeba była spinać na trytytki. Jeśli chcesz przyoszczędzić to już lepiej kup używkę na allegro.
  22. Sirius XM jest serwisem płatnym. Prawdopodobnie abonament przypisywany jest do numeru seryjnego tunera. W momencie kiedy kupiłem auto serwis został już wyłączony więc nie mogłem przetestować jak to się sprawuje. Na ekranie RNS-E nie można było nawet zmienić źródła. Tuner na pewno było dobry bo wymontowałem go i sprzedałem z powrotem do USA przez audizine.com
  23. dokladnie jak nastolatki w szkole kto ma wiecej znajomych na nk albo fb South park - Facebook Episode[HQ]
  24. A możliwe możliwe. Pewnie w takim razie chodzi o DAB http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Audio_Broadcasting Nadal żeby to działało poptrzebny jest dodatkowy tuner. Tak samo jak w przypadku Siriusa montowany jest z tyłu auta w miejscu w którym montuje się między innymi nawigacje DX oraz tuner TV.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.