Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nooo.... c**je
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzień Niedobry Wszystkim! Świeżynka, dzisiaj odebrana!
-
[ALL] Okleina "drewnopodobna"
Nie wiem jak w B5 ale a B6/B7/B8 listwy wewnętrzne nie są robione z okleiny "drewnopodobnej" tylko z najprawdziwszego forniru. Niestety nie da się dokupić zniszczonego elementu gdyż cały komplet listew dla każdego auta robiony jest z jednego kawałka forniru. Niemożliwe jest dokupienie identycznego elementu bo będzie się mocno różnił. Fornir pokryty jest warstwą żywicy epoksydowej oraz lakieru bezbarwnego. Z tego co piszesz zadrapanie zostało zrobione właśnie w tej warstwie przeźroczystej. Wystarczy użycie papieru wodnego o gradacji 2000, następnie 3000 a na koneic wypolerować pastą Meguiars PlastX.
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Fajnie. Mam nadzieję, że lakier teraz jest gładki jak pupka niemowlaka i odbija jak lusterko. Wklej jakieś fotki.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
O to mi bangla, że forum to ma służyć pomocy innym i nie powinno wprowadzać ludzi w błąd. Staram się dociec jakim cudem nagle SDS zaczął u Ciebie działać bez kodowania. Bo według wszystkch znaków na ziemi i niebie oraz całej mojej wiedzy jest to sytuacja niemożliwa. A Ty piszesz, że i owszem. Co niniejszym poddaję pod wątpliwość. Sprawdź z łaski swojej kodowanie modułu BT czy przypadkiem nie mamy do czynienia z sytuacją, że poprzedni właściciel auta zakodował BT pod SDS. Bo w cuda nie wierzę
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Kolego malik napisałem że wpiąłem się przewodem jak opisywali wcześniej czyli przewód 4 żyłowy - rozciąłem dwa kable przy BT i zrobiłem podpięcie pod piny 1,7 , 4 ,10 w kostce C rns-e i to tyle co musiałem zrobić - żadnego Tia, i jeszcze napisz że lektor zaczął mówić po polsku i że włączyła się wysoka rozdzielczość ekranu
-
[ALL B7] Przerobka audi A4 B7 na RS4
A propos "wsporników". Wyjęte z wątku z audizine: Trochę tego szpeju zamówił.
-
[B6 AKE] Szukam pomysłu na felgę
Ostatnio spodobał mi się wzrór R8 V10
-
[ALL B7] Przerobka audi A4 B7 na RS4
Dokładnie. Trzeba wymienić wszsytkie panele naokoło. Z tego co pamiętam koleś pisał też o całej masie dodatkowych akcesoriów, których nie widać na fotkach (wsporniki, etc). To może być droższa impreza niż Ci się wydaje. A czy rozważałeś wymianę zderzaków na DTM? http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=134643.0 One upodobniają nadwozie zwykłej B7 trochę do RS4. A koszty nieporównywalnie niższe. Widziałem też gdzieś przeróbkę oryginalnego grilla RS4 tak żeby pasował do zderzaka DTM.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja powiem, że za***iście. W końcu spoty wrócą do oryginalnej formy, stania i gadania przy furach o furach. A nie ludzie przyjeżdżają i od razu spierdalają na górę na żarcie. Poza tym z Fortu Wola mam 5km do domu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba chyba pomyśleć nad zmianą miejscówki. W Arkadii smród zsypu śmieci jest nie do wytrzymania. Poza tym bardzo mało aut było dzisiaj. Jak tak dalej pójdzie to przewiduję rychły koniec spotów warszawskich
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będę
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Nie ma takiej opcji, żeby sterowanie głosowe zostało "przekazane" z BT do RNS-E tylko w wyniku podmiany mapy i przepięcia kabli. Jeśli masz dostęp do VAGa to sprawdź proszę zakodowanie modułu telefonicznego.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Parę dni temu ziom przyniósł płytę z softem ale moim zdaniem się nie wgrało ale jak mówisz że na płytach z 2010 r jest 650 to możliwe ,że płytka się wgrała . Podałem kodowanie BT bo wcześniej pisali ,że trzeba to zmienić na inne ( jak ktoś ma fabryczny BT ) a ja u siebie nic nie robiłem i działa. Pozdrawiam No ale co Ci działa? Rozpoznawanie głosowe komend telefonicznych? No to nie jest SDS tylko zwykłe rozpoznawanie głosowe realizowane przez moduł BT. Nie ma mowy żeby w aucie z 2005r działało pełne SDS bez przekodowania. SDS był instalowany w A4 dopiero w 2007r. Odpowiednim kodowaniem "przekazujesz" rozpoznawanie głosowe z modułu BT do RNS-E. No chyba, że poprzedni właściciel rezał.
-
[ALL] Obszywanie foteli skórą warto?
Ale żeś kotleta odgrzał Prawie 3 letniego
-
Carbonowa osłona silnika rs4
Uuuu... zabulisz jak za zboże. Ostatnio Flyer wklejał aukcje z ebay.de gdzie komplet używanych osłon poszedł chyba za prawie 500EUR. Nowy komplet pewnie dwa razy tyle. Komplet dekorów (listew wewnętrznych) do RS4 B7 kosztuje w ASO ponad 5 tyś PLN :gwizdanie:
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Odsyłam do pierwszych postów tego wątku gdzie parę rzeczy na temat technologii LCD/LED/Plazma wyjaśniłem (mam nadzieję) w przystępnym języku.
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Uwielbiam takie "merytoryczne" posty pisane właśnie przez największych laików. Poczytaj kolego odrobinę o tych technologiach zanim zaczniesz się wypowiadać.
-
[B5 AGB] VIAGRA
Kolor z d*py
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Mam już Makitę.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Sorry za OT ale mam niezły deal dla maniaków detailingu. Na sprzedaż polerka oscylacyjna Flex-a. Tą polerką nie przypalisz lakieru! Polerka użyta zaledwie kilka razy. Jest w stanie idealnym. Dorzucam jeden, średnio agresywny pad. Tutaj dokładna specyfikacja oraz cena nowej polerki w sklepie: http://www.narzedzia.pl/pl/productDetails/5688_Polerka_XC_3401_VRG.html U mnie 899 PLN. Pytania? Wątpliwośći? 600 062 184 A tutaj efekty pracy tego urządzenia:
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Wtyczka okablowania poduszki wygląda na taką sama jak w A4. Można spróbować.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Czujnik skrętu kierownicy. Wykorzystywany przez układ ESP/ABS. Niezbędny.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Będzie pasować.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tia.. sama słodycz