Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. mxzibi: Masz wszystko opisane na początku wątku. Również komendy VAG. Czytaj dokładnie.
  2. Symbian to generalnie porażka. Koszmarnie stary system nie wiedzieć czemu rozwijany do tej pory przez Nokię. Żaden inny system nie ma problemów z modułami Audi. Nawet najnowsze Androidy czy iOS-y.
  3. Moje niektóre mikrofibry były już tak brudne, że żadne 40 stopni ani namaczania nie pomagały. Dopiero super agressive proszek i 90 stopni w pralce dały radę
  4. :naughty: :naughty: cudnie Do zimy to ja już tego autka mieć nie będę
  5. Uczulam na jedną sprawę. Do 2012 roku w Polsce sukcesywnie będą wyłączane nadajniki analogowe zastępowane cyfrowymi. Już pod koniec tego roku w zachodnich województwach będzie możliwy odbiór tylko cyfrowy. Dlatego radzę wybór tunera DVB-T albo hybrydowego (pozwalającego na odbiór w obydwu standardach). Przykład: http://allegro.pl/item1180196596_audi_tuner_tv_rns_e.html Do tego dolicz około 180PLN za kabel TV z Navika oraz stówkę za anteny. Montaż w miarę prosty. W razie czego mogę pomóc.
  6. Multifunkcja z B7 to zdecydowanie lepsza opcja. Poza walorami estetycznymi posiada większą ergonomię użytkowania (rolki).
  7. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Nie ma czegoś takiego jak "gniazdo DVB-T". Jest to zwykłe gniazdo antenowe do którego podłączasz zwykła antenę kablem koncentrycznym. Róznica polega na obecności w telewizorze cyfrowego tunera DVB-Tobok standardowego analogowego.
  8. Informacje o tym gdzie jest spot aktualnie jest zawsze w pierwszym poście oraz w temacie wątku. Nie daj się wkręcić poźkowi. To jego stary numer
  9. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Panowie, MPEG4 to tylko sposób kompresji obrazu wykorzystywany przez wiele standardów. Naziemną TV cyfrową (DVB-T), cyfrową telewizję satelitarną czy chociażby popularny DIVX. Żeby odbierać naziemną TV cyfrową (która do 2012 w całej Polsce ma zastąpić analogową) szukajcie w specyfikacji telewizora informacji o tunerze DVB-T. Dodatkowo niektóre TV mogą odtwarzać filmy Divx z podpiętego przez USB pendrive-a czy dysku twardego i dlatego tez mają informację o MPEG4. W tej chwili większość dobrych TV posiada obydwie funkcje. Również Samsung, do którego link wkleiłem. [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 10:33_________________________________________________Kontunuując temat poboru prądu przez plazmy i LCD znalazłem przed chwilą coś takiego: Tabela z wynikami poboru energii wielu modeli LCD i Plazm - http://reviews.cnet.com/green-tech/tv-consumption-chart/ Jak widać z tabeli: - dobra kalibracja telewizora znacznie zmniejsza pobór - najmniej prądu pobierają telewizory z podświetleniem LED, nawet duże - np. 46'' Sharp LC-46LE700UN czy Sony KDL-46EX700 - około 65 W (skalibrowane) - tej samej wielkości LCD np. Sony KDL-46W5100, Samsung LN46B650 pobierają 110-120 W - tej samej wielkości Plazma Panasonic TC-P46G10 pobiera 281 W - co ciekawe, tylnoprojekcyjny Mitsubishi WD-65737 o przekątnej 65'' pobiera tylko 208 W, tej samej wielkości plazma Panasonic aż 575 W Jak widać uśrednione różnice w poborze są znaczne. Piasałem jednak wcześniej, że dużo zależy od jasności oglądanych scen. Poza tym tak na prawdę w praktyce: - większy nawet o 100 W pobór plazmy to w praktyce najwyżej kilka złotych więcej na rachunku za prąd - plazmy są na ogół tańsze od odpowiedników LCD, więc ta różnica w prądzie jest niwelowana samym kosztem zakupu Podsumowując - dziś nie ma co się nad tym aspektem za bardzo zastanawiać przy zakupie, jeśli Ci bardziej odpowiada charakterystyka obrazu ekranu plazmowego to warto go kupić, nie patrząc na te parę W poboru więcej.
  10. A Ty byś z nią gadał?
  11. Ja raczej polecam udać się do ASO i na podstawie VIN kupić za 44PLN zestaw naprawczy składający się z fiolki z lakierem auta i osobnej fiolki z lakierem przeźroczystym. Do tego zaopatrzyć się w papier wodny o gradacji 3000 i 2000 oraz Ultimate Compound Meguiarsa. - Każdy z odprysków dokładnie oczyścić papierem 2000, następnie odtłuścić alkoholem. - Nałożyć punktowo lakier pędzelkiem znajdującym się w zestawie. - Odczekać 6-7h i wygładzić naniesione kropki papierem 2000. - Następnie nałożyć lakier przeźroczysty który po wyschnięciu również wygładzić papierem 2000 a później 3000. - Na koniec wszystkie zmatowienia i zarysowania wypolerować Ultimate Compound. - Dopiero wtedy nałożyć wosk
  12. a propos krzyża sweet
  13. a teraz masz dźwięk?? szczerze mówiąc nie słyszałem o tym Oczywiście, Ty też masz. Jak tylko pojawia się w najwyższym wierszu FISa jakikolwiek komunikat: rezerwa, brak płynu do spryskiwaczy, spalona żarówka, itp to informacja jest dodatkowo wyróżniana przeciągłym piskiem. Prawdopodobnie koledze chodzi o wyłączenie tego pisku.
  14. Wytatułowałem sobie nawet krzyż na czole
  15. O, nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe. Jeśli już to szukaj w kanałach adaptacyjnych Instruments.
  16. ktos tnie w chója Kurvva! Co się dzieje w tym kraju do chooja! Spisek za spiskiem! Wszystkiem winien rząd i tusk! Forum nam nawet cenzurują!
  17. eeee... a o co chodzi z wyczyszczeniem postów z tego wątku? Jeszcze wczoraj było popnad 4060 stron. Dzisiaj znowu spadliśmy poniżej 4k
  18. Wpadaj, będziemy.
  19. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Wylicz sobie dokładnie różnice w miesięcznym poborze prądu. Koszt małej kawy.
  20. Lager, lager , lager , lager... czy tworzący tą ankietę na prawdę nie zna inych gatunków piwa niż pieprzony Lager? Co ze Stautami, Pale Ale, Porterami czy gatunkami pszenicznymi? Moje ulubione to Paulaner i Franziskaner. Piwa pszeniczne. Wszystkie lagery to siki.
  21. Na odtrutkę po dzisiejszych wydarzeniach sprzed pałacu http://www.youtube.com/watch?v=16AFYmZxIGw f*ck Yeah!
  22. Nie wiem jak dobrze radzisz sobie z deską ale najlepsze warunki na windsurfing panują na Helu. Płytko, minimalna fala, świetny wybór sprzętu i surferskie towarzystwo. Bardzo polecam!
  23. Ta też broni krzyża.
  24. malik odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    SIXU, 3k PLN to optymalny budżet pozwalający znaleźć na prawdę niezły sprzęt. Nie opłaca się wywalać więcej kasy bo elektronika traci na wartości szybciej niż luksusowe auta To co teraz kosztuje 10 tys za 2-3 lata będzie dostępne w tym budżecie. Bierz za 3k plazmę Samsunga Full HD i będziesz zadowolony. Najwyżej za 2-3 lata kupisz coś lepszego. Ja tak robię regularnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.