Treść opublikowana przez malik
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
mxzibi: Masz wszystko opisane na początku wątku. Również komendy VAG. Czytaj dokładnie.
-
Nokia N900 + RNS-E
Symbian to generalnie porażka. Koszmarnie stary system nie wiedzieć czemu rozwijany do tej pory przez Nokię. Żaden inny system nie ma problemów z modułami Audi. Nawet najnowsze Androidy czy iOS-y.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Moje niektóre mikrofibry były już tak brudne, że żadne 40 stopni ani namaczania nie pomagały. Dopiero super agressive proszek i 90 stopni w pralce dały radę
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
:naughty: :naughty: cudnie Do zimy to ja już tego autka mieć nie będę
-
[B7 ASB] System TV w towojej Audi A4
Uczulam na jedną sprawę. Do 2012 roku w Polsce sukcesywnie będą wyłączane nadajniki analogowe zastępowane cyfrowymi. Już pod koniec tego roku w zachodnich województwach będzie możliwy odbiór tylko cyfrowy. Dlatego radzę wybór tunera DVB-T albo hybrydowego (pozwalającego na odbiór w obydwu standardach). Przykład: http://allegro.pl/item1180196596_audi_tuner_tv_rns_e.html Do tego dolicz około 180PLN za kabel TV z Navika oraz stówkę za anteny. Montaż w miarę prosty. W razie czego mogę pomóc.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Już działa.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Multifunkcja z B7 to zdecydowanie lepsza opcja. Poza walorami estetycznymi posiada większą ergonomię użytkowania (rolki).
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Nie ma czegoś takiego jak "gniazdo DVB-T". Jest to zwykłe gniazdo antenowe do którego podłączasz zwykła antenę kablem koncentrycznym. Róznica polega na obecności w telewizorze cyfrowego tunera DVB-Tobok standardowego analogowego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Informacje o tym gdzie jest spot aktualnie jest zawsze w pierwszym poście oraz w temacie wątku. Nie daj się wkręcić poźkowi. To jego stary numer
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Panowie, MPEG4 to tylko sposób kompresji obrazu wykorzystywany przez wiele standardów. Naziemną TV cyfrową (DVB-T), cyfrową telewizję satelitarną czy chociażby popularny DIVX. Żeby odbierać naziemną TV cyfrową (która do 2012 w całej Polsce ma zastąpić analogową) szukajcie w specyfikacji telewizora informacji o tunerze DVB-T. Dodatkowo niektóre TV mogą odtwarzać filmy Divx z podpiętego przez USB pendrive-a czy dysku twardego i dlatego tez mają informację o MPEG4. W tej chwili większość dobrych TV posiada obydwie funkcje. Również Samsung, do którego link wkleiłem. [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 10:33_________________________________________________Kontunuując temat poboru prądu przez plazmy i LCD znalazłem przed chwilą coś takiego: Tabela z wynikami poboru energii wielu modeli LCD i Plazm - http://reviews.cnet.com/green-tech/tv-consumption-chart/ Jak widać z tabeli: - dobra kalibracja telewizora znacznie zmniejsza pobór - najmniej prądu pobierają telewizory z podświetleniem LED, nawet duże - np. 46'' Sharp LC-46LE700UN czy Sony KDL-46EX700 - około 65 W (skalibrowane) - tej samej wielkości LCD np. Sony KDL-46W5100, Samsung LN46B650 pobierają 110-120 W - tej samej wielkości Plazma Panasonic TC-P46G10 pobiera 281 W - co ciekawe, tylnoprojekcyjny Mitsubishi WD-65737 o przekątnej 65'' pobiera tylko 208 W, tej samej wielkości plazma Panasonic aż 575 W Jak widać uśrednione różnice w poborze są znaczne. Piasałem jednak wcześniej, że dużo zależy od jasności oglądanych scen. Poza tym tak na prawdę w praktyce: - większy nawet o 100 W pobór plazmy to w praktyce najwyżej kilka złotych więcej na rachunku za prąd - plazmy są na ogół tańsze od odpowiedników LCD, więc ta różnica w prądzie jest niwelowana samym kosztem zakupu Podsumowując - dziś nie ma co się nad tym aspektem za bardzo zastanawiać przy zakupie, jeśli Ci bardziej odpowiada charakterystyka obrazu ekranu plazmowego to warto go kupić, nie patrząc na te parę W poboru więcej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A Ty byś z nią gadał?
-
[ALL] Odpryski od kamyczków
Ja raczej polecam udać się do ASO i na podstawie VIN kupić za 44PLN zestaw naprawczy składający się z fiolki z lakierem auta i osobnej fiolki z lakierem przeźroczystym. Do tego zaopatrzyć się w papier wodny o gradacji 3000 i 2000 oraz Ultimate Compound Meguiarsa. - Każdy z odprysków dokładnie oczyścić papierem 2000, następnie odtłuścić alkoholem. - Nałożyć punktowo lakier pędzelkiem znajdującym się w zestawie. - Odczekać 6-7h i wygładzić naniesione kropki papierem 2000. - Następnie nałożyć lakier przeźroczysty który po wyschnięciu również wygładzić papierem 2000 a później 3000. - Na koniec wszystkie zmatowienia i zarysowania wypolerować Ultimate Compound. - Dopiero wtedy nałożyć wosk
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a propos krzyża sweet
-
Włączenie/wyłączenie dźwięku FISa w A4 B6
a teraz masz dźwięk?? szczerze mówiąc nie słyszałem o tym Oczywiście, Ty też masz. Jak tylko pojawia się w najwyższym wierszu FISa jakikolwiek komunikat: rezerwa, brak płynu do spryskiwaczy, spalona żarówka, itp to informacja jest dodatkowo wyróżniana przeciągłym piskiem. Prawdopodobnie koledze chodzi o wyłączenie tego pisku.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wytatułowałem sobie nawet krzyż na czole
-
Włączenie/wyłączenie dźwięku FISa w A4 B6
O, nie wiedziałem, że coś takiego jest możliwe. Jeśli już to szukaj w kanałach adaptacyjnych Instruments.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktos tnie w chója Kurvva! Co się dzieje w tym kraju do chooja! Spisek za spiskiem! Wszystkiem winien rząd i tusk! Forum nam nawet cenzurują!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eeee... a o co chodzi z wyczyszczeniem postów z tego wątku? Jeszcze wczoraj było popnad 4060 stron. Dzisiaj znowu spadliśmy poniżej 4k
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wpadaj, będziemy.
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
Wylicz sobie dokładnie różnice w miesięcznym poborze prądu. Koszt małej kawy.
-
Ulubione piwo!
Lager, lager , lager , lager... czy tworzący tą ankietę na prawdę nie zna inych gatunków piwa niż pieprzony Lager? Co ze Stautami, Pale Ale, Porterami czy gatunkami pszenicznymi? Moje ulubione to Paulaner i Franziskaner. Piwa pszeniczne. Wszystkie lagery to siki.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na odtrutkę po dzisiejszych wydarzeniach sprzed pałacu http://www.youtube.com/watch?v=16AFYmZxIGw f*ck Yeah!
-
[ALL] atrakcje nad polskim morzem, propozycje!
Nie wiem jak dobrze radzisz sobie z deską ale najlepsze warunki na windsurfing panują na Helu. Płytko, minimalna fala, świetny wybór sprzętu i surferskie towarzystwo. Bardzo polecam!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ta też broni krzyża.
-
PLAZMA, LCD czy LED ? jaki telewizor ?
SIXU, 3k PLN to optymalny budżet pozwalający znaleźć na prawdę niezły sprzęt. Nie opłaca się wywalać więcej kasy bo elektronika traci na wartości szybciej niż luksusowe auta To co teraz kosztuje 10 tys za 2-3 lata będzie dostępne w tym budżecie. Bierz za 3k plazmę Samsunga Full HD i będziesz zadowolony. Najwyżej za 2-3 lata kupisz coś lepszego. Ja tak robię regularnie