Treść opublikowana przez malik
-
[ALL] Czy przy quattro muszą być takie same opony?
urban legends
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla wszystkich amatorów Megan BTW: Fajne urządzonka od Motki wyszły ostatnio. Testuję prototypy.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tami Flu, na receptę, kosztuje stówkę ale to jedyny lek, który na 100% wyleczy Cię w 3-4 dni.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
jak można zdobyć nową mape Zapraszam
-
[ALL B6] Zwiększenie mocy w s4 v8 4.2 Quatro
Oczywiście. I to nawet do 490PS. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45400.0.html;highlight=giac
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Niezła furka. Gratuluję. Na moje ucho jednak V8 brzmi znacznie lepiej. Przynajmniej z wnętrza auta. Szkoda, że przegapiłeś poprzedni zlot w Pile bo miałbyś okazję spróbować moim S4 B7 Niestety od tygodnia jest już w posiadaniu nowego właściciela. Co do spalania po mieście to widzę, że jest podobnie - 18l. Minimalnie udało mi się zejść do 11.2l, ale to przy bardzo grzecznej jeździe 100-120kmph na tempomacie.
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
Jeżdziłem ponad miesiąc na zimówkach 245 w mojej S4. Dawały radę
-
[B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
No wszystko pięknie. Ale czemu znaczek S4 z przodu?
-
choinkowóz najlepszy!!! rs4
Biały to nowy czarny :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Komunikat: S4 sprzedane Wielkie dzięki dla Poziowca za rekomendację u klienta. Dziękuję za uwagę
-
[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?
Do A4 B6/B7 nie do kupienia w tej cenie. Mi się udało kupić komplet za 1700PLN.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Taaa.. ja kupiłem już razem z autem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyglądają jak rzutki ninja
-
[ALL B6] Listwy/dekory do wnętrza carbon czy szczotkowane alu ?
Te listwy które wkleiłeś w S4 to nie jest prawdziwy carbon. Prawdziwy montowany był tylko w RS4 i wygląda tak: Bardzo ciężko trafić na aukcjach pełen komplet. Bardzo trudno też dobrać do niekompletnego zestawu carbonowego brakujący element. Wynika to z tego, że każdy komplet robiony był z jednego arkusza włókna węglowego. Inny arkusz mógł się różnić już splotem. Podobnie bardzo ciężko dobrać brakujące elementy do listew drewnianych ponieważ robione są z jednego kawałka forniru. Ze względu na te wszystkie trudności, oraz na cenę samych listw carbonowych (komplet nowych listew carbonowych w ASO kosztuje prawie 5tys PLN)radziłbym Ci jednak zakup szczotkowanego aluminium. Tylko też poluj raczej na cały komplet (z otoczką mieszka, dekielkiem przedniej popielniczki i tylną popielniczką). Wychodziło kilka odcieni szczotkowanego aluminium i będzie Ci ciężko dobrać brakujący element.
-
[B7 BRD] ALVoPaździerz TDI 170 KM S-line Innen und Außen
Alv sukcesywnie podkupuje moją eSe w częściach. Grill kupił, ledy kupił, nawet kolor lakieru ma taki sam
-
[ALL B6] Kamera cofania
w którym bo nie widzę [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:11_________________________________________________takie coś się nada? http://allegro.pl/item872890872_adapter_multimedia_navigation_plus_aux_vid_audi.html Jak widać po nagłówku ten temat dotyczy nadwozia B6 (proponowane rozwiązanie podejdzie też do B7). Kolegów posiadających B5 uprasza się o założenie osobnego tematu bo robicie tutaj bałagan.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
RNS-E z wersji amerykańskiej przerabia się na europejską w 5 minut
-
Strefa Śmiechu
Best Fails of 2009
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Jeśli tak to zwracam honor Jednak chciałbym zaznaczyć, że były też przypadki "cudownych LEDów" z allegro czy innych źródeł, które nie zwracały błędu ale niestety padały (przestawały świecić bądź zaczynały mrugać) po mniej więcej 2-3 tygodniach Bądź czujny i podziel się z nami wrażeniami za około miesiąc Jeśli nadal będą działały to może rzeczywiście znalazłeś cudowne remedium :>
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Do znakomitej większośći DVD samochodowych dołączany jest w zestawie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
A ty dalej swoją mantrę. Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś jednak potrzebuje więcej opcji niż to co wymieniłeś? Zaproponowane tu rozwiązanie pozwala podłączyć sterowanie DVD z RNS-E oraz sterowanie z pilota w bardziej elegancki sposób niż otwieranie schowka obijając nogi pasażerowi. Forum promuje rozwiązania uniwersalne i doceń to, że ktoś coś takiego znalazł i dzieli się wiedzą z innymi.
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
A czy na pewno masz pełnego FISa? Zdarzyło się kilka autek w klubie (między innymi auto Hugo) gdzie FIS nie informował o spalonej żarówce ponieważ nie miał takiej funkcjonalnośći
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Heh, no tak ale musisz otworzyć drzwi schowka żeby pilot zadziałał. Koledzy piszą o czujniku IRDA który montuje się gdzieś na zewnątrz schowka, a który do samego DVD podpięty jest minijackiem.
-
[ALL B6] Kamera cofania
Można podpiąć do tunera TV i wyświetlić obraz na nawigacji. Jednak jeśli ktoś nie ma tunera to można to zrobić poprzez specjalny adapter AV. Opisane jest wszystko szczegółowo w tym wątku.
-
[ALL B6] Kamera cofania
Uczulam na fakt, że LED w kamerce pobiera znacznie mniej prądu niż oryginalna żarówka podświetlenia tablicy co skutkuje oczywiście komunikatem spalonej żarówki na FIS. Rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiedniego rezystora. Problem dotyczy oczywiście tylko B6/B7.