Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Dla wszystkich amatorów Megan BTW: Fajne urządzonka od Motki wyszły ostatnio. Testuję prototypy.
  2. Tami Flu, na receptę, kosztuje stówkę ale to jedyny lek, który na 100% wyleczy Cię w 3-4 dni.
  3. jak można zdobyć nową mape Zapraszam
  4. Oczywiście. I to nawet do 490PS. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t45400.0.html;highlight=giac
  5. Niezła furka. Gratuluję. Na moje ucho jednak V8 brzmi znacznie lepiej. Przynajmniej z wnętrza auta. Szkoda, że przegapiłeś poprzedni zlot w Pile bo miałbyś okazję spróbować moim S4 B7 Niestety od tygodnia jest już w posiadaniu nowego właściciela. Co do spalania po mieście to widzę, że jest podobnie - 18l. Minimalnie udało mi się zejść do 11.2l, ale to przy bardzo grzecznej jeździe 100-120kmph na tempomacie.
  6. Jeżdziłem ponad miesiąc na zimówkach 245 w mojej S4. Dawały radę
  7. No wszystko pięknie. Ale czemu znaczek S4 z przodu?
  8. Biały to nowy czarny :gwizdanie:
  9. Komunikat: S4 sprzedane Wielkie dzięki dla Poziowca za rekomendację u klienta. Dziękuję za uwagę
  10. Do A4 B6/B7 nie do kupienia w tej cenie. Mi się udało kupić komplet za 1700PLN.
  11. Taaa.. ja kupiłem już razem z autem
  12. Wyglądają jak rzutki ninja
  13. Te listwy które wkleiłeś w S4 to nie jest prawdziwy carbon. Prawdziwy montowany był tylko w RS4 i wygląda tak: Bardzo ciężko trafić na aukcjach pełen komplet. Bardzo trudno też dobrać do niekompletnego zestawu carbonowego brakujący element. Wynika to z tego, że każdy komplet robiony był z jednego arkusza włókna węglowego. Inny arkusz mógł się różnić już splotem. Podobnie bardzo ciężko dobrać brakujące elementy do listew drewnianych ponieważ robione są z jednego kawałka forniru. Ze względu na te wszystkie trudności, oraz na cenę samych listw carbonowych (komplet nowych listew carbonowych w ASO kosztuje prawie 5tys PLN)radziłbym Ci jednak zakup szczotkowanego aluminium. Tylko też poluj raczej na cały komplet (z otoczką mieszka, dekielkiem przedniej popielniczki i tylną popielniczką). Wychodziło kilka odcieni szczotkowanego aluminium i będzie Ci ciężko dobrać brakujący element.
  14. Alv sukcesywnie podkupuje moją eSe w częściach. Grill kupił, ledy kupił, nawet kolor lakieru ma taki sam
  15. malik odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6/B7
    w którym bo nie widzę [br]Dopisany: 05 Styczeń 2010, 19:11_________________________________________________takie coś się nada? http://allegro.pl/item872890872_adapter_multimedia_navigation_plus_aux_vid_audi.html Jak widać po nagłówku ten temat dotyczy nadwozia B6 (proponowane rozwiązanie podejdzie też do B7). Kolegów posiadających B5 uprasza się o założenie osobnego tematu bo robicie tutaj bałagan.
  16. RNS-E z wersji amerykańskiej przerabia się na europejską w 5 minut
  17. malik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Best Fails of 2009
  18. Jeśli tak to zwracam honor Jednak chciałbym zaznaczyć, że były też przypadki "cudownych LEDów" z allegro czy innych źródeł, które nie zwracały błędu ale niestety padały (przestawały świecić bądź zaczynały mrugać) po mniej więcej 2-3 tygodniach Bądź czujny i podziel się z nami wrażeniami za około miesiąc Jeśli nadal będą działały to może rzeczywiście znalazłeś cudowne remedium :>
  19. Do znakomitej większośći DVD samochodowych dołączany jest w zestawie.
  20. A ty dalej swoją mantrę. Nie potrafisz zrozumieć, że ktoś jednak potrzebuje więcej opcji niż to co wymieniłeś? Zaproponowane tu rozwiązanie pozwala podłączyć sterowanie DVD z RNS-E oraz sterowanie z pilota w bardziej elegancki sposób niż otwieranie schowka obijając nogi pasażerowi. Forum promuje rozwiązania uniwersalne i doceń to, że ktoś coś takiego znalazł i dzieli się wiedzą z innymi.
  21. A czy na pewno masz pełnego FISa? Zdarzyło się kilka autek w klubie (między innymi auto Hugo) gdzie FIS nie informował o spalonej żarówce ponieważ nie miał takiej funkcjonalnośći
  22. Heh, no tak ale musisz otworzyć drzwi schowka żeby pilot zadziałał. Koledzy piszą o czujniku IRDA który montuje się gdzieś na zewnątrz schowka, a który do samego DVD podpięty jest minijackiem.
  23. malik odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6/B7
    Można podpiąć do tunera TV i wyświetlić obraz na nawigacji. Jednak jeśli ktoś nie ma tunera to można to zrobić poprzez specjalny adapter AV. Opisane jest wszystko szczegółowo w tym wątku.
  24. malik odpowiedział(a) na szampoon temat w Audi A4 B6/B7
    Uczulam na fakt, że LED w kamerce pobiera znacznie mniej prądu niż oryginalna żarówka podświetlenia tablicy co skutkuje oczywiście komunikatem spalonej żarówki na FIS. Rozwiązaniem jest zastosowanie odpowiedniego rezystora. Problem dotyczy oczywiście tylko B6/B7.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.