Treść opublikowana przez malik
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tia, dlatego w Polsce nie ma trzęsień ziemi kurvva :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Heh, to do mnie? Ese sprzedałem w styczniu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
O spoty znowu w Promce I nawet nie musiałem lobbować w temacie wyboru miejsca
-
[ALL B8] Jak rozpoznac "Navi" pytanie.
Antena na dachu (rekin) nie koneicznie musi być do navi. I to szczególnie w USA. Bardzo często znajduje się tam antena do radia satelitarnego SIRIUS XM (działa tylko tam). Prawdopodobnie w taki tuner było wyposażone to audi.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Cała kierownica powinna pasować. Natomiast przestrzegam przed "żenieniem" elementów z różnych kierownic. Ostatnio miałem sytuację gdy ktoś próbował połączyć kierownicę TT/R8 z poduszką z A8. Pomimo, że poduszka z A8 jest bardzo podobna do tej z TT/R8, to absolutnie nie pasuje. Pojawiały się informacje na forum, że takie połączenie może zadziałać. Chciałem to niniejszym zdementować. Kupując części do tej modyfikacji starajcie się zawsze o komplet (kierownica + poduszka). Sprawdzajcie też zawsze u sprzedającego czy w komplecie jest okablowanie poduszki. Zawsze ta stówka do przodu. Przy montażu kierownicy z A8 (kompletnej) może być konieczne przepięcie pinów w kostce tak aby zadziałał klakson i multifunkcja.
-
Nasze fotografie - pstrykane różnym sprzętem
Nosfer Ty brutalu!
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Fotka robiona w moim garażu. A co do śmigłowca to spalinowy Kyosho. Nie mam czasu nim latać więc stoi nieużywany. Mogę sprzedać.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Miszcz LukaszR przy pracy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Konkurs na najlepszy tyłek http://i.americanapparel.net/storefront/UGCStyle/BestBottom2010/Browse.asp Parę moich typów
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Phantom Black.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Możemy zrobić z tego wątku Showroom jak na detailingworld.co.uk Parę fotek mojego ex furacza zaraz po potraktowaniu pełnym pakiecikiem Meguiarsa.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Absolutni nie. To całkiem normalne. Musisz jednak wkleić tutaj trochę fotek dopiero co zrobionej fury dla wspólnego brandzlowania
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Bez VAGa też się da. RNS-E automatycznie robi upgrade. Informacja o wersji softu trzymana jest w pliku index.txt. Czyli jeśl zmienisz w nim wersję na wyższą to niezależnie jaki faktycznie będzie soft nagrany na płycie i tak go wgra myśląc że to upgrade.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jeszcze jedno pytanko, czy odbiór połączenia mając bt spięte z Concert może nastąpić tylko i wyłącznie z przycisku na telefonie czy też może da się to zrobić jakimś przyciskiem na radio? Z radia concert nie masz żadnej kontroli na modułem BT. Możesz odebrać rozmowę tylko z poziomu telefonu. Polecam jednak zainwestować w kierownicę multifunkcyjną. Zupełnie inna jakość. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_multifunkcyjnej-t30102.0.html
-
[B5 AVG] Proste końcówki wydechu
Przerobiony tył w moim starym B6 2.5TDI. Dokładka zderzaka z 1.8T. Obcięte oryginalne końcówki i wspawane proste chromowane, lekko ścięte. Nigdy nie miałem brudnego zderzaka od "kopcenia". Mimo, że wgrany program na 193PS.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Na bank będzie Adamoo, ono, ja i Norbi Też wpadnę. Nowym RS4.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
U mnie z modułem Q iPhone działał bez problemu.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Oczywiście masz rację, ale Torx 55 również pasuje. Zahacza się oczywiście o co drugi ząbek nakrętki dokręcającej kierownicę do kolumny ale przy tym jest tańszy i łatwiejszy do kupienia niż Spline M12 Mimo wszystko dodałem tą informację na początku dla tych którzy chcą mieć wszystko "by the book". Dzięki
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Specjaliści
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wszystkiego najlepszego Żółwiu!!! Dobra, do konkretów. To kiedy impreza?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gdzie tam czytały... słyszały od kolegi kolegi, który chyba gdzieś czytał na jakimś forum o przypadłościach zaniedbywanego 2.5 w jakiejś B5. Czy ze zrozumieniem? Wątpię. Ja swoje BFC 2.5 wspominam bardzo dobrze. Podczas ponad 2 lat użytkowania nie miałem absolutnie żadnych problemów. W życiu nie zamieniłbym na 4 cylindrowego 1.9.
-
Odp: [B6 BBK] Czarny S4 Avant 4.2 v8 tip /nowe fotki przed sprzedażą/ str.7
Dziwne, że S4 nie ma aluminiowych lusterek.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak dobrze, że mamy moderatorów
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
Potwierdzam, że patent z piekarnikiem jest bardzo dobry. 3 min na 150 stopni. Przed sprzedażą S4 zrobiłem renowację reflektorów. Renowacja polegała na wypolerowaniu obydwu stron klosza za pomocą Meguiars PlastX. Po rozklejeniu miałem świetny dostęp. Dodatkowo usunąłem pomarańczowe kierunki. Po zabiegu lampy wyglądały jak nowe.
-
Mój rowerek :)
Specialized Epic Comp Kiedyś sporo latałem w maratonach (Bikemaraton i Mazovia, 2004, 2005, 2006, 2007) W sezonie 2006 i 2007 zaliczyłem też kilka wielodniówek (MTB Challenge, Gwiazda mazurska) Niestety od narodzin córki ukochany Epic pokrywa się pajęczynami i kurzem Może na wiosnę go reanimuję. Specyfikacja Rama: Specialized Epic Comp Widelec: Rock Shox Reba SL PopLock 80mm/100mm Mostek: Specialized Kierownica: Specialized Koła: Bontrager Ultralite Opony: Hutchinson Python Ultralite (bezdentkowe) Sztyca: Specialized Siodło: Specialized Manetki: Shimano XT 2007 Przerzutka tył: Shimano XT Przerzutka przód: Shimano XT Support: Shimano XT Korby: Shimano LX Łańcuch: Shimano XT Kaseta: Shimano XT Dzwignie hamulca: Shimano XT Hamulce: Tarczowe, hydrauliczne Shimano XT 160mm Pedały: Shimano XT SPD Waga 13.2Kg co na fulla na XT jest całkiem niezłym wynikiem. W 2008r latałem też pół sezonu na szosie. CUBE Peloton Niestety to nie dla mnie. Nuuuuuuuuda panie. Zdecydowanie wole MTB.