Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Tia, dlatego w Polsce nie ma trzęsień ziemi kurvva :gwizdanie:
  2. Heh, to do mnie? Ese sprzedałem w styczniu
  3. O spoty znowu w Promce I nawet nie musiałem lobbować w temacie wyboru miejsca
  4. Antena na dachu (rekin) nie koneicznie musi być do navi. I to szczególnie w USA. Bardzo często znajduje się tam antena do radia satelitarnego SIRIUS XM (działa tylko tam). Prawdopodobnie w taki tuner było wyposażone to audi.
  5. Cała kierownica powinna pasować. Natomiast przestrzegam przed "żenieniem" elementów z różnych kierownic. Ostatnio miałem sytuację gdy ktoś próbował połączyć kierownicę TT/R8 z poduszką z A8. Pomimo, że poduszka z A8 jest bardzo podobna do tej z TT/R8, to absolutnie nie pasuje. Pojawiały się informacje na forum, że takie połączenie może zadziałać. Chciałem to niniejszym zdementować. Kupując części do tej modyfikacji starajcie się zawsze o komplet (kierownica + poduszka). Sprawdzajcie też zawsze u sprzedającego czy w komplecie jest okablowanie poduszki. Zawsze ta stówka do przodu. Przy montażu kierownicy z A8 (kompletnej) może być konieczne przepięcie pinów w kostce tak aby zadziałał klakson i multifunkcja.
  6. Fotka robiona w moim garażu. A co do śmigłowca to spalinowy Kyosho. Nie mam czasu nim latać więc stoi nieużywany. Mogę sprzedać.
  7. Konkurs na najlepszy tyłek http://i.americanapparel.net/storefront/UGCStyle/BestBottom2010/Browse.asp Parę moich typów
  8. Możemy zrobić z tego wątku Showroom jak na detailingworld.co.uk Parę fotek mojego ex furacza zaraz po potraktowaniu pełnym pakiecikiem Meguiarsa.
  9. Absolutni nie. To całkiem normalne. Musisz jednak wkleić tutaj trochę fotek dopiero co zrobionej fury dla wspólnego brandzlowania
  10. Bez VAGa też się da. RNS-E automatycznie robi upgrade. Informacja o wersji softu trzymana jest w pliku index.txt. Czyli jeśl zmienisz w nim wersję na wyższą to niezależnie jaki faktycznie będzie soft nagrany na płycie i tak go wgra myśląc że to upgrade.
  11. Jeszcze jedno pytanko, czy odbiór połączenia mając bt spięte z Concert może nastąpić tylko i wyłącznie z przycisku na telefonie czy też może da się to zrobić jakimś przyciskiem na radio? Z radia concert nie masz żadnej kontroli na modułem BT. Możesz odebrać rozmowę tylko z poziomu telefonu. Polecam jednak zainwestować w kierownicę multifunkcyjną. Zupełnie inna jakość. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_kierownicy_multifunkcyjnej-t30102.0.html
  12. Przerobiony tył w moim starym B6 2.5TDI. Dokładka zderzaka z 1.8T. Obcięte oryginalne końcówki i wspawane proste chromowane, lekko ścięte. Nigdy nie miałem brudnego zderzaka od "kopcenia". Mimo, że wgrany program na 193PS.
  13. Na bank będzie Adamoo, ono, ja i Norbi Też wpadnę. Nowym RS4.
  14. U mnie z modułem Q iPhone działał bez problemu.
  15. Oczywiście masz rację, ale Torx 55 również pasuje. Zahacza się oczywiście o co drugi ząbek nakrętki dokręcającej kierownicę do kolumny ale przy tym jest tańszy i łatwiejszy do kupienia niż Spline M12 Mimo wszystko dodałem tą informację na początku dla tych którzy chcą mieć wszystko "by the book". Dzięki
  16. Wszystkiego najlepszego Żółwiu!!! Dobra, do konkretów. To kiedy impreza?
  17. Gdzie tam czytały... słyszały od kolegi kolegi, który chyba gdzieś czytał na jakimś forum o przypadłościach zaniedbywanego 2.5 w jakiejś B5. Czy ze zrozumieniem? Wątpię. Ja swoje BFC 2.5 wspominam bardzo dobrze. Podczas ponad 2 lat użytkowania nie miałem absolutnie żadnych problemów. W życiu nie zamieniłbym na 4 cylindrowego 1.9.
  18. Dziwne, że S4 nie ma aluminiowych lusterek.
  19. Jak dobrze, że mamy moderatorów
  20. Potwierdzam, że patent z piekarnikiem jest bardzo dobry. 3 min na 150 stopni. Przed sprzedażą S4 zrobiłem renowację reflektorów. Renowacja polegała na wypolerowaniu obydwu stron klosza za pomocą Meguiars PlastX. Po rozklejeniu miałem świetny dostęp. Dodatkowo usunąłem pomarańczowe kierunki. Po zabiegu lampy wyglądały jak nowe.
  21. malik odpowiedział(a) na ono temat w Lifestyle i Hydepark
    Specialized Epic Comp Kiedyś sporo latałem w maratonach (Bikemaraton i Mazovia, 2004, 2005, 2006, 2007) W sezonie 2006 i 2007 zaliczyłem też kilka wielodniówek (MTB Challenge, Gwiazda mazurska) Niestety od narodzin córki ukochany Epic pokrywa się pajęczynami i kurzem Może na wiosnę go reanimuję. Specyfikacja Rama: Specialized Epic Comp Widelec: Rock Shox Reba SL PopLock 80mm/100mm Mostek: Specialized Kierownica: Specialized Koła: Bontrager Ultralite Opony: Hutchinson Python Ultralite (bezdentkowe) Sztyca: Specialized Siodło: Specialized Manetki: Shimano XT 2007 Przerzutka tył: Shimano XT Przerzutka przód: Shimano XT Support: Shimano XT Korby: Shimano LX Łańcuch: Shimano XT Kaseta: Shimano XT Dzwignie hamulca: Shimano XT Hamulce: Tarczowe, hydrauliczne Shimano XT 160mm Pedały: Shimano XT SPD Waga 13.2Kg co na fulla na XT jest całkiem niezłym wynikiem. W 2008r latałem też pół sezonu na szosie. CUBE Peloton Niestety to nie dla mnie. Nuuuuuuuuda panie. Zdecydowanie wole MTB.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.