Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Niewykonalne.
  2. To jest półka do zamontowania róznych modułów. Montowane w tym miejscu były: - nawigacja BNS (z wyświetlaniem między zegarami) - tuner TV - tuner Sirius XM To co widać na fotce to półka z zaślepką. Podważ zaślepkę płaskim śrubokrętem i wyciągnij. Najprawdopodobniej nic tam nie znajdziesz ale u mnie schowany był w środku tuner Sirius XM (auto z USA).
  3. Będzie jeszcze gorszy?
  4. Pozieeek, Pozieeeeek, Ty c**juuu!
  5. Jak po wymianie żarówka dalej nie będzie się zapalać to masz problem z tłoczkiem Więcej info tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0
  6. Masakra. Trochę roboty będzie. Współczuję.
  7. A radio jakie masz? Concert?
  8. Seria 350, 400 i 450 to zabawki na zupełny początek. Poza tym mają takie "damskie" wymiary. Słabo leżą w większych łapach. Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero od 30, 40, 50. Ja powoli choruję na 5d Mark II
  9. OOooo... jaki ranny ptaszek Czy dopiero co skończyliście pić? :> Idź spać oniak bo ciemno jeszcze
  10. oniaaaaaak, kuuuuurwa, nie przyjeżdżam do ciebie już na wódkę !!!
  11. 11. papier toaletowy z łazienki: mcm przyda się zawsze, papieru nigdy dość byle by nie był używany :polew: Jest używany, ale tylko z jednej strony
  12. Może, z takiego samego powodu, dla którego Ty zamontowałeś aluminiowe nakładki na pedały z RS4 Zderzak S4 wygląda po prostu o niebo lepiej od zwykłego Chociaż jeśli chodzi o budę B6 to mi zdecydowanie bardziej podobał się pakiet S-line/USP. Zarówno pakiet stylistyczny S4 jak i S-line/USP można zamówić w fabryce przy kupnie zwykłej A4. Wydaje się też, że montaż elementów fabrycznych od "mocniejszego" auta jest jedynym akceptowalnym tuningiem na tym forum. Wszelkie drastyczne rozwiązania NON-OEM chyba po prostu źle wyglądają na autach tej marki. Moim zdaniem wszystko jest w porządku dopóki Ty nie przykleisz na klapie znaczka RS4, a właściciel TDI ze zderzakami S4 nie naklei na klapie znaczka S4
  13. U siebie w S4 B7 miałem zainstalowane ori listwy z RS4. Oczywiście kupione mocno okazyjnie na allegro (koleś chyba nie wiedział co sprzedaje). Widziałem też na żywo jak "prezentują" się listwy pokryte hydrografiką. Określenie "praktycznie żadna różnica" wydaje mi się mocno... hmmmm... niedoszacowane. Nie wiem jak można wogóle porównywać prawdziwe włókno węglowe do imitującego je nadruku. Ale oczywiście każdy może mieć swoją opinię
  14. Oniak, odkąd zaciążył to może używać na razie do woli bez gumek Zapisz na kościół. Nie do ruszenia
  15. Hydrografika wygląda w miarę OK na fotkach i w realu z odległości 2m Przy "bliższym poznaniu" niestety zalatuje tanim tuningiem. Nie dorasta do pięt urokowi prawdziwego włókna węglowego. Mamy w klubie jednego, który kupił za mnóstwo kasy na ebay.de listwy wewnętrzne niby od RS4 właśnie pokryte hydrografiką. Niezły był zonk jak otworzył paczkę Są na sieci poradniki jak oklejać części prawdziwym włóknem węglowym. Nie wygląda to na ciężki proces. Może popróbuj czegoś takiego.
  16. Oni będą tak napierdalać do rana... i później znowu...
  17. Poziu, To wygląda na prawdę poważnie. Wybrałeś już sobie miejsce spoczynku? A testament napisałeś? Zrobisz jakąś imprezę pożegnalną dla kumpli, co?
  18. Lepiej chyba wspólne dymanie jednej panny
  19. Glinkowanie i UC wyczyszczą lakier i zlikwidują większe rysy. Ja bym wypolerował jeszcze drobne ryski i wydobył głębię koloru używając Deep Crystal Step 2 Polish. Trzeba również pamiętać, że po tych wszsytkich operacjch lakier owszem będzie czysty i wypolerowany jednak mocno wraźliwy na nowe zabrudzenia i uszkodzenia. Trzeba na koniec zamknąć otwarte pory i zabezpieczyć powierzchnię. Do tego użyj NXT Tech Wax 2.0 a następnie Ultimate Quick Detailer. Dopiero wtedy będzie pełen efekt.
  20. Przecież miałem takie do sprzedania 1.5 roku temu z mojej S4 B7. Przespałeś?
  21. Byłeś? Sprawdzałeś?
  22. czeslaw82 Informacja o spotach jest zawsze widoczna w pierwszym poście tego wątku. Zapraszamy jutro do Promenady. Poźka nie słuchaj bo wkręca nowych
  23. Tia... jak Ese wystawiłem to też mało kto wierzył, że pójdzie w takich pieniądzach. Wystarczy cierpliwie poczekać i auto na pewno znajdzie nabywcę. Oczywiście to co możesz zabrać z dodatków to zabierz i przywróć do serii bo za to nikt nie dopłaci. Najważniejsza sprawa. Kluczem do sprzedaży przez sieć są odpowiednie zdjęcia
  24. Zwrocila hmmm.. niezły pomysł na biznes
  25. "Obecne rozwiązanie sprawia, że prywatni importerzy mocno zaniżają wartość sprowadzanego pojazdu. W rezultacie budżet państwa traci. " Jasne, szczególnie, że z celnikami nie ma zazwyczaj gadki. Biorą do ręki Eurotax i sprawdzają wartość auta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.