Treść opublikowana przez malik
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Niewykonalne.
-
[B6 AWX] Co to jest??
To jest półka do zamontowania róznych modułów. Montowane w tym miejscu były: - nawigacja BNS (z wyświetlaniem między zegarami) - tuner TV - tuner Sirius XM To co widać na fotce to półka z zaślepką. Podważ zaślepkę płaskim śrubokrętem i wyciągnij. Najprawdopodobniej nic tam nie znajdziesz ale u mnie schowany był w środku tuner Sirius XM (auto z USA).
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Będzie jeszcze gorszy?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pozieeek, Pozieeeeek, Ty c**juuu!
-
[ALL B6] Wymiana żarówki w schowku
Jak po wymianie żarówka dalej nie będzie się zapalać to masz problem z tłoczkiem Więcej info tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26422.0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masakra. Trochę roboty będzie. Współczuję.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
A radio jakie masz? Concert?
-
Fotografia - jakim sprzętem osiągnąć taki efekt
Seria 350, 400 i 450 to zabawki na zupełny początek. Poza tym mają takie "damskie" wymiary. Słabo leżą w większych łapach. Prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero od 30, 40, 50. Ja powoli choruję na 5d Mark II
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OOooo... jaki ranny ptaszek Czy dopiero co skończyliście pić? :> Idź spać oniak bo ciemno jeszcze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniaaaaaak, kuuuuurwa, nie przyjeżdżam do ciebie już na wódkę !!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
11. papier toaletowy z łazienki: mcm przyda się zawsze, papieru nigdy dość byle by nie był używany :polew: Jest używany, ale tylko z jednej strony
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Może, z takiego samego powodu, dla którego Ty zamontowałeś aluminiowe nakładki na pedały z RS4 Zderzak S4 wygląda po prostu o niebo lepiej od zwykłego Chociaż jeśli chodzi o budę B6 to mi zdecydowanie bardziej podobał się pakiet S-line/USP. Zarówno pakiet stylistyczny S4 jak i S-line/USP można zamówić w fabryce przy kupnie zwykłej A4. Wydaje się też, że montaż elementów fabrycznych od "mocniejszego" auta jest jedynym akceptowalnym tuningiem na tym forum. Wszelkie drastyczne rozwiązania NON-OEM chyba po prostu źle wyglądają na autach tej marki. Moim zdaniem wszystko jest w porządku dopóki Ty nie przykleisz na klapie znaczka RS4, a właściciel TDI ze zderzakami S4 nie naklei na klapie znaczka S4
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
U siebie w S4 B7 miałem zainstalowane ori listwy z RS4. Oczywiście kupione mocno okazyjnie na allegro (koleś chyba nie wiedział co sprzedaje). Widziałem też na żywo jak "prezentują" się listwy pokryte hydrografiką. Określenie "praktycznie żadna różnica" wydaje mi się mocno... hmmmm... niedoszacowane. Nie wiem jak można wogóle porównywać prawdziwe włókno węglowe do imitującego je nadruku. Ale oczywiście każdy może mieć swoją opinię
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak, odkąd zaciążył to może używać na razie do woli bez gumek Zapisz na kościół. Nie do ruszenia
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
Hydrografika wygląda w miarę OK na fotkach i w realu z odległości 2m Przy "bliższym poznaniu" niestety zalatuje tanim tuningiem. Nie dorasta do pięt urokowi prawdziwego włókna węglowego. Mamy w klubie jednego, który kupił za mnóstwo kasy na ebay.de listwy wewnętrzne niby od RS4 właśnie pokryte hydrografiką. Niezły był zonk jak otworzył paczkę Są na sieci poradniki jak oklejać części prawdziwym włóknem węglowym. Nie wygląda to na ciężki proces. Może popróbuj czegoś takiego.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oni będą tak napierdalać do rana... i później znowu...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu, To wygląda na prawdę poważnie. Wybrałeś już sobie miejsce spoczynku? A testament napisałeś? Zrobisz jakąś imprezę pożegnalną dla kumpli, co?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej chyba wspólne dymanie jednej panny
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Glinkowanie i UC wyczyszczą lakier i zlikwidują większe rysy. Ja bym wypolerował jeszcze drobne ryski i wydobył głębię koloru używając Deep Crystal Step 2 Polish. Trzeba również pamiętać, że po tych wszsytkich operacjch lakier owszem będzie czysty i wypolerowany jednak mocno wraźliwy na nowe zabrudzenia i uszkodzenia. Trzeba na koniec zamknąć otwarte pory i zabezpieczyć powierzchnię. Do tego użyj NXT Tech Wax 2.0 a następnie Ultimate Quick Detailer. Dopiero wtedy będzie pełen efekt.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Przecież miałem takie do sprzedania 1.5 roku temu z mojej S4 B7. Przespałeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Byłeś? Sprawdzałeś?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czeslaw82 Informacja o spotach jest zawsze widoczna w pierwszym poście tego wątku. Zapraszamy jutro do Promenady. Poźka nie słuchaj bo wkręca nowych
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Tia... jak Ese wystawiłem to też mało kto wierzył, że pójdzie w takich pieniądzach. Wystarczy cierpliwie poczekać i auto na pewno znajdzie nabywcę. Oczywiście to co możesz zabrać z dodatków to zabierz i przywróć do serii bo za to nikt nie dopłaci. Najważniejsza sprawa. Kluczem do sprzedaży przez sieć są odpowiednie zdjęcia
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zwrocila hmmm.. niezły pomysł na biznes
-
Koniec z akcyzą na samochody :)
"Obecne rozwiązanie sprawia, że prywatni importerzy mocno zaniżają wartość sprowadzanego pojazdu. W rezultacie budżet państwa traci. " Jasne, szczególnie, że z celnikami nie ma zazwyczaj gadki. Biorą do ręki Eurotax i sprawdzają wartość auta.