Treść opublikowana przez malik
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Ale pewien jesteś że ten LCD z allegro nie przypasi? Chcesz przecież wymienić sam panel. Jakie znaczenie mają przyciski?
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Pelno tego na ebay: http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid=p3907.m570.l1313&_nkw=rns-e+lcd&_sacat=See-All-Categories Fakt, cena prawie jak za całą Navi w Polsce
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Niezła w takim razie z niej sucz :kox: może nie wygląda za dobrze ale podobno zna w c**j "sztuczek" :naughty: :naughty: Tylko trzeba uważać żeby z niej powietrze nie zeszło
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Zamontuj w tym miejscu aluminiowe logo klubowe. Pasuje idealnie. Miałem tak w grillu RS4.
-
PROSZĘ O POMOC
tak było by najłatwiej Co najłatwiej? W jaki sposób tak by było najłatwiej? Macie numer konta żony Dawida. Po jaką cholerę potrzebna centralna zbiórka kasy? Trzymaj się Dawid! Dla mnie to niewyobrażalna tragedia. Nie mam pojęcia jak bym sobie poradził w takiej sytuacji. Przelew ode mnie poszedł.
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Trochę ubogo prezentuje się plan na sobotę: Czy planowane są jakieś zmiany?
-
[ALL] RNS-E + Automapa
Niestety nie ma takiej możliwości.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Dodatkowo łącznik 4 pin. Niby pierdułka za 12PLN ale bez tego ani rusz. Pełna lista części w pierwszym poście.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Tak, kolesie z Połczyńskiej w Wawie robili takie eksperymenty. Podobno popina się bateryjkę 9V Mogę podać do nich telefon.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Oczywiście dużo jest racji w tym co piszesz. Osobiście jednak nie znam do tej pory przypadku "z życia" kiedy ktoś doświadczył podczas wypadku działania poduszki dwunabojowej ze sterownikiem jednoobwodowym. Mam jednak zapewnienie od bardzo kompetentnych ludzi z Połczyńskiej w Wawie, że taka kombinacja powinna działać. To są kolesie, którzy specjalizują się w modyfikacjach Audi o których nam się nie śniło. Na moich oczach przerabiali seryjne A8 w super luksusowe S8 instalując tak skomplikowane bajery jak siłowniki do elektrycznego domykania drzwi, soundystem Bang & Olufsen z wysuwanymi tweeterami, itp.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Życzę Ci żebyś się nigdy nie przekonał o tym czy ta poduszka z A6 rzeczywiście "hula".
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
Jeśli nei ma opcji zmiany języka w RNS-E to nie masz SDS tylko rozpoznawanie mowy przez interface Bluetooth. W takim wypadku zmienić język możesz tylko VAGiem. Dopiero jak zainstalujesz pełnego SDSa (realizowanego przez RNS-E) będziesz miał opcję zmiany języka w nawigacji. Niestety do uruchomienia SDS również jest potrzebny VAG. Reszta instrukcji na początku poradnika. Ew. zapraszam do mnie na montaż
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Przynajmniej mały przebieg
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Chyba ortografii Pisząc poprawnie okazujesz szacunek innym, którzy muszą to czytać. Jeśli nie jesteś pewien pisowni to na dole masz klawisz "Sprawdź ortografię".
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Przekodowanie navi i radia to jeden i ten sam proces. Robi się to za pomocą płytki softem z NaviEdit. Jeśli robiłeś to takim narzędziem to dziwne, że navi Ci się przekodowała a radio nie. Co do żaróweczek to mają półprzezroczystą powłokę srebrną. Kiedy są wyłączone mają kolor srebrny. W momencie podania napięcia świecą na pomarańczowo tak jak wymaga nasze prawo.
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Na razie przeszedłem na bardzo grzeczne A3 2.0TDI i tym będę jeździł aż ostatecznie zakończe budowę domu. Ale za kilka miesięcy zacznę rozglądać się za czymś mocniejszym. Raczej coś małego bo mam drugie, duże auto rodzinne. Może TTS. Sam nie wiem jeszcze.
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Niestety ori grill RS4 nie wchodzi w zderzak DTM. Można zrobić rzeźbę i próbować wstawić siatkę od grilla RS4 w ramkę zwykłego. Poniżej poradnik: http://www.audizine.com/forum/showthread.php?287499-DIY-RS4-Grille-to-DTM-Bumper Jak widać kupa roboty z tym. Nie wiem czy warto.
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Białe kierunki robi się w godzinkę. Wyjmujesz lampy. Wygrzewasz w piekarniku każdą przy 150 stopniach przez 3 minuty. Klej robi się na tyle plastyczny, że można odkleić klosze. Wybijasz pomarańczowe dekielki przez otwór instalacji żarówki kierunkowskazu. Następnie sklejasz wszystko znowu w piekarniku. http://pl.youtube.com/watch?v=7PMOOM1mFYc&feature=related Przy okazji można dokonać renowacji i wypolerować klosz od wewnątrz. Lampy wyglądają jak nowe. Oczywiście trzeba też wymienić żaróweczki na srebrne. Voila!
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Co dlaczego? A reflektory z A6 pasują do A4? Kup zestaw (kierownica z poduszką) a nie próbujesz "żenić" elementy z różnych aut.
-
[INNE] S4 DTM 25th Anniversary Quattro 1 of 250
Ciekawe, kazali Ci zmienić przednie lampy? Z jakiego powodu? Zmienia się je na wersję EU jedną komendą VAG. Co do lamp tylnych to obydwie ksoztowały mnie w ASO 400PLN po lekkich zniżkach. Amerykańskie sprzedałem na allegro za 200PLN
-
[A3 8P] Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-line!
Uprzedzam, że montaż nie jest trywialny. Poza tym ,że trzeba podciągnąć dodatkowe zasilanie dla lampek w klapie (ja dociągnąłem z oświetlenia tablicy) to pozostaje jeszcze kodowanie VAGiem. Jakbyś miał problemy to zapraszam na PRV bo przerabiałem temat ostatnio u siebie.
-
[ALL B6] Wibracje na kierownicy przy 80-120km/h
Miałem kiedyś podobny problem (drżenie od 90-120km/h) jednak żadna wyważarka nie rozkręci koła do takiej prędkości i rzeczywiście testy na wyważarce nic nie wykazywały. O tym, że winna była opona przekonałem się dopiero po wymianie wszystkich 4 opon na inne.
-
[ALL] TMC w Polsce
Może podczas rzeczonej konferencji przełączą wielki przełącznik i niniejszym sygnał TMC popłynie w eter
-
[ALL] TMC w Polsce
Mimo szumnych zapowiedzi w Warszawie na razie nie działa :gwizdanie:
-
[ALL] TMC w Polsce
W RNS-E działa to na prawdę nieźle. Podczas pobytu w Niemczech miałe okazję zaobserwować dobrodziejstwa tej technologii. Nawigacja może reagować automatycznie na komunikaty o zdarzeniach dynamicznie modyfikując trasę lub samemu możemy o tym zdecydować przeglądając listę aktualnych komunikatów. RNS-E informuje o zdarzeniu w postaci tekstowej, głosowej i graficznej (zaznacza zdarzenie na mapie). Jutro system rusza u nas. Zobaczymy czy RNS-E wykryje sygnał i ikonka TMC na wyświetaczu przestanie być przekreślona.