Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Rozsuwana ściana i robot? Możliwe tylko po przebiciu się do sąsiedniego pomieszczenia z którego trzeba by było wygospodarować trochę miejsca. Niestety pomysł nie do zrealizowania ze względu na to, że w sąsiednim pomieszczeniu jest garderoba żony
  2. Chodzi Ci o takie z bąbelkami w przeźroczystych dżwiczkach? Fajne, fajne. Niestety chyba jednak zainstalaję tańszą od Red Bulla. Są po 200-400PLN na allegro. Sorry za OT.
  3. 10 lipca minął rok jak nie jaram :gwizdanie: ... papierosów
  4. Ostatnio, dzięki temu, że mam trochę więcej czasu po ukończeniu budowy domu zawitałem ponownie do grona użytkowników PS3. Aby jednak tak jak kiedyś nie bić się z kobietą o dostęp do telewizora wyrezałem sobie coś takiego Pomieszczenie narożne. Ściany i drzwi wygłuszone gąbką akustyczną (więc można nieźle dawać czadu). Rzutnik Epson 3500 Full HD podłączony do PS3, DVD oraz Divco Tvix. Obraz rzucany na ekran o przekątnej 110" Głośniki Sony Pascal + fronty SS-LA300 napędzane starym ale nadal całkiem niezłym wzmacniaczem STR-DB930 QS. Wszystko kontrolowane przez Logitech Harmony 550. Brakuje maszyny do popcornu i lodóweczki z zimnym browarem
  5. Chyba przed 11 Wyjątek potwierdza regułę
  6. Hyhy.. przed 13stą nie piję
  7. Kilka fotek autka Mirona, które udało mi się cyknąć na zlocie A tutaj trochę innych furek ze zlotu http://picasaweb.google.com/malinowy/Zlot
  8. Mogę sprzedać parę 15mm.
  9. Ja robiłem u siebie coś takiego. Dokładnie tak jak to przedstawiłeś. Po nałożeniu lakieru bazowego czekałem 8h ale podobno już po godzinie można nakładać bezbarwny. Po wyschnięciu spolerowałem najpierw papierem wodnym i gradacji 2000, później 3000. Na koniec maszyną polerską stosując pastę Tempo a później Ultimate Compound Meguiarsa.
  10. Parę fotek z Jarosławca. Śmiem twierdzić, że chyba najładniejsze autko zlotu. White is the new Black.
  11. Więcej tutaj: http://picasaweb.google.com/malinowy/Zlot Miłego oglądania
  12. Problem znany z B6/B7. Jak nei znajdziesz ściągacza do łożysk (bo tak na prawdę tego szukasz) proponuję osłonić szybę kartonem i naciąć podstawę ramienia wycieraczki szlifierką kątową. Zejdzie idealnie.
  13. Heh, ja moją poprzednią S4 znalazłem w Atlancie (USA) po czym osobiście przeprowadziłem ją na kontener do NYC ~3000km. Statkiem do Niemiec płynęła około ~6000km. Następnie odbiór z portu i podróż do Wawy ~1200km
  14. zjechały
  15. Potwierdzam
  16. To są tak zwane "rolki". Czyli rolling shots. Technika często wykorzystywana w fotografi motoryzacyjnej. Dobre rozwiązanie jeśli chce się zrobić fotkę z bliska. Niestety zawsze zostaje robota w photoshopie żeby usunąć statyw ze zdjęcia. Ori fota: Wyczyszczony w PS statyw: Spokojnie można uzyskać podobne efekty pstrykając z drugiego auta. Później jest mniej pracy przy czyszczeniu statywu z fotki. Kilka takich fotek pstryknąłem na spocie 2 lata temu. Statyw (odpowiednio umocowany) + wężyk spustowy to za***ista opcja do robienia fotek ze środka auta na długim czasie: Co do kasy. To w końcu zdecyduj się czy jesteś PRO czy nie
  17. adamooo Nic z tym nei zrobisz. Do wymiany matryca a tak na prawdę cały ekran bo to jest moduł (element nierozbieralny). Niestety Sony ma taką politykę. Nie zdziw się, że koszt wymiany ekranu przewyższy koszt identycznego, całego laptopa z rynku wtórnego. Ja bym proponował znaleźć taki sam model na allegro z nieuszkodzonym ekranem i przełożyć graty.
  18. Polecam wszystkim wymianę modułu basic przynajmniej na wersję Q. Oprócz lepszej współpracy z RNS-E dochodzi nam wsparcie dla szerokiej listy nowych telefonów.
  19. Z którego roku auto? Jeśli sprzed 2004 to pewnie nie masz BT tylko jakąś starą centralkę telefoniczną. Możesz z instalacji wykorzystać mikrofon.
  20. http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-ultimate-protectant-p-35.html
  21. wartość transakcyjna nie jest ważna. Akcyza naliczana jest od średniej wartości rynkowej auta pobranej z Eurotaxu. Możesz przy nich podpisywać sobie co chcesz.
  22. Hmmm.. montowałem ostatnio kierownicę multi do auta z Chorus 2 i działało wszystko super. Sprawdź kodowanie.
  23. Kumpel miał zrobioną na 240 kucy w klekocie i zbierała się ładnie ale to dalej skoda. Nie ma sensu robić więcej niż 200ps w jakiejkolwiek przednionapędówce. No chyba, że komuś nie szkoda opon.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.