Treść opublikowana przez malik
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Rozsuwana ściana i robot? Możliwe tylko po przebiciu się do sąsiedniego pomieszczenia z którego trzeba by było wygospodarować trochę miejsca. Niestety pomysł nie do zrealizowania ze względu na to, że w sąsiednim pomieszczeniu jest garderoba żony
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Chodzi Ci o takie z bąbelkami w przeźroczystych dżwiczkach? Fajne, fajne. Niestety chyba jednak zainstalaję tańszą od Red Bulla. Są po 200-400PLN na allegro. Sorry za OT.
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
10 lipca minął rok jak nie jaram :gwizdanie: ... papierosów
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ostatnio, dzięki temu, że mam trochę więcej czasu po ukończeniu budowy domu zawitałem ponownie do grona użytkowników PS3. Aby jednak tak jak kiedyś nie bić się z kobietą o dostęp do telewizora wyrezałem sobie coś takiego Pomieszczenie narożne. Ściany i drzwi wygłuszone gąbką akustyczną (więc można nieźle dawać czadu). Rzutnik Epson 3500 Full HD podłączony do PS3, DVD oraz Divco Tvix. Obraz rzucany na ekran o przekątnej 110" Głośniki Sony Pascal + fronty SS-LA300 napędzane starym ale nadal całkiem niezłym wzmacniaczem STR-DB930 QS. Wszystko kontrolowane przez Logitech Harmony 550. Brakuje maszyny do popcornu i lodóweczki z zimnym browarem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chyba przed 11 Wyjątek potwierdza regułę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hyhy.. przed 13stą nie piję
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tia...
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Kilka fotek autka Mirona, które udało mi się cyknąć na zlocie A tutaj trochę innych furek ze zlotu http://picasaweb.google.com/malinowy/Zlot
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mogę sprzedać parę 15mm.
-
[ALL] Zaprawki lakierem bazowym i lakierem bezbarwnym z ASO
Ja robiłem u siebie coś takiego. Dokładnie tak jak to przedstawiłeś. Po nałożeniu lakieru bazowego czekałem 8h ale podobno już po godzinie można nakładać bezbarwny. Po wyschnięciu spolerowałem najpierw papierem wodnym i gradacji 2000, później 3000. Na koniec maszyną polerską stosując pastę Tempo a później Ultimate Compound Meguiarsa.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Parę fotek z Jarosławca. Śmiem twierdzić, że chyba najładniejsze autko zlotu. White is the new Black.
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Więcej tutaj: http://picasaweb.google.com/malinowy/Zlot Miłego oglądania
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Problem znany z B6/B7. Jak nei znajdziesz ściągacza do łożysk (bo tak na prawdę tego szukasz) proponuję osłonić szybę kartonem i naciąć podstawę ramienia wycieraczki szlifierką kątową. Zejdzie idealnie.
-
Gdzie najdalej byliście swoją A4??
Heh, ja moją poprzednią S4 znalazłem w Atlancie (USA) po czym osobiście przeprowadziłem ją na kontener do NYC ~3000km. Statkiem do Niemiec płynęła około ~6000km. Następnie odbiór z portu i podróż do Wawy ~1200km
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zjechały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potwierdzam
-
[ALL] Zdjęcia na zlecenie
To są tak zwane "rolki". Czyli rolling shots. Technika często wykorzystywana w fotografi motoryzacyjnej. Dobre rozwiązanie jeśli chce się zrobić fotkę z bliska. Niestety zawsze zostaje robota w photoshopie żeby usunąć statyw ze zdjęcia. Ori fota: Wyczyszczony w PS statyw: Spokojnie można uzyskać podobne efekty pstrykając z drugiego auta. Później jest mniej pracy przy czyszczeniu statywu z fotki. Kilka takich fotek pstryknąłem na spocie 2 lata temu. Statyw (odpowiednio umocowany) + wężyk spustowy to za***ista opcja do robienia fotek ze środka auta na długim czasie: Co do kasy. To w końcu zdecyduj się czy jesteś PRO czy nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamooo Nic z tym nei zrobisz. Do wymiany matryca a tak na prawdę cały ekran bo to jest moduł (element nierozbieralny). Niestety Sony ma taką politykę. Nie zdziw się, że koszt wymiany ekranu przewyższy koszt identycznego, całego laptopa z rynku wtórnego. Ja bym proponował znaleźć taki sam model na allegro z nieuszkodzonym ekranem i przełożyć graty.
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
taki da rade
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Polecam wszystkim wymianę modułu basic przynajmniej na wersję Q. Oprócz lepszej współpracy z RNS-E dochodzi nam wsparcie dla szerokiej listy nowych telefonów.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Z którego roku auto? Jeśli sprzed 2004 to pewnie nie masz BT tylko jakąś starą centralkę telefoniczną. Możesz z instalacji wykorzystać mikrofon.
-
[ALL B6] Grill - by wyglądał jak nowy.
http://sklep.osconcepts.pl/meguiars-ultimate-protectant-p-35.html
-
Koniec z akcyzą na samochody :)
wartość transakcyjna nie jest ważna. Akcyza naliczana jest od średniej wartości rynkowej auta pobranej z Eurotaxu. Możesz przy nich podpisywać sobie co chcesz.
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Hmmm.. montowałem ostatnio kierownicę multi do auta z Chorus 2 i działało wszystko super. Sprawdź kodowanie.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kumpel miał zrobioną na 240 kucy w klekocie i zbierała się ładnie ale to dalej skoda. Nie ma sensu robić więcej niż 200ps w jakiejkolwiek przednionapędówce. No chyba, że komuś nie szkoda opon.