Treść opublikowana przez malik
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Mam dobrego lakiernika w Starych Babicach. Tani nie jest ale za to solidny. Za element bierze od 400 do 600 zl. Zalezy jak duzy element, ile trzeba rezac i jaki lakier +48 502 271 334 Powolaj sie na a4-klub to pewnie cos utargujesz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Niech no ja dorwę tylko jakiego ekologa pieprzącego o efekcie cieplarnianym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co robisz ? Kończę montować bodykit TTS i modyfikacje wydechu. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196452.msg2374133#msg2374133
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nic na siłę. Za tydzien normalnie w Promce się spotkajmy przy znacznie przyjemniejszej aurze. Poza tym akurat będę miał już wszystko zrobione w TT
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Nie jest tak źle. Na fotkach wygląda nisko ale pod lotką jest prawie 18 cm prześwitu.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Bodykit TTS zainstalowany prawie w całości. - lusterka - zderzak przód z grillem - progi Pozostał zderzak tylni. Instalacja nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu po modyfikacji wydechu. Lakiernik spisał się na medal. Kolor świetnie dobrany. Dla ciekawego efektu przednia lotka poszła w kolor lusterek (alu matt). Dzięki mystic.pl za podanie kodu tego lakieru.
-
czy opłaca się zmieniac PS3 Classic na PS3 Slim
PS3 classic to jest kawał dobrego designu. Doceń jak pięknie ona jest zaprojektowana i wykonana. W końcu oznaczała kolejny kamień milowy w historii konsol. PS3 slim designem nie dorasta starszej siostrze do pięt. Przeprojektowano konsolę w taki sposób aby była jak najtańsza w produkcji i żeby jeszcze bardziej spenetrować rynek. Argumenty o mniejszym grzaniu czy mniejszej konsumpcji energii można włożyć między bajki. W końcu jakoś musieli "zachęcić" ludzi do wymiany starej konsoli na nową. W życiu nie zamieniłbym swojej PS3 classic na slima. Jedyne o czym możesz pomyśleć to wymiana dysku na większy. Ja w swojej wymieniłem na 500GB
-
Gran Turismo 5
Kiera sprzedana
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Jestem umówiony w Kadexie po świętach na modyfikacje układu wydechowego. Będzie wymieniony końcowy tłumik (aby dodać basowy pomruk) i przerobiony wydech na dwie strony z chromowanymi końcówkami.
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Na razie założyłem grill TTS "na próbę". Wygląda zacnie. Reszta bodykitu TTS w malowaniu. Jak będzie wszystko już na miejscu to wkleję fotki. Pewnie po świętach.
-
Gran Turismo 5
A takie coś. http://allegro.pl/kierownica-logitech-driving-force-gt-ps3-pc-robson-i1559308674.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a jaka Tobie robi to różnice Piotruś :decayed: Ależ olbrzymią! W końcu zobaczę Wasze mordy
-
Gran Turismo 5
Dla mnie nadal wypas.
-
Gran Turismo 5
Na pewno Ci pożyczy nie masz daleko do niego Mogę sprzedać Bo tak na prawdę po styczniowej awarii mojej pierwszej kiery odesłałem ją do naprawy gwarancyjnej ale nie moglem wytrzymać i kupilem od razu kolejną Tamta została zdiagnozowana na "bład fabryczny" i wymieniona na nowy egzemplarz. Więc mam dodatkową, nówkę sztukę, zafoliowaną, z gwarancją (prawie 2 letnią) do opylenia w dobrej cenie. Ktoś reflektuje?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas, zmieniaj nagłówek na Promenadę. Ciepło już ma być. Co się będziecie przy śmierdzącym śmietniku w Arkadii kisić.
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Białe fele, ktore miałeś w zeszłym sezonie zdecydowanie bardziej mi się podobały. Korespondowały fajnie z białymi lusterkami. Pamiętam, że chciałeś też okleić dach na biało co by dopełniało ładnie cały efekt.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Hehe... taaaa... myslisz, że tego nie ćwiczyłem?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Możesz szukać zwykłego ściągacza w sklepie motoryzacyjnym ale czy pomoże to nie wiadomo. W moim przypadku nic nie dał i musiałem użyć młotka do wybicia przy okazji uszkadzając gwint . Wal do Wenihal'a on też jest z Piaseczna i kupił specjalny ściągacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.msg2329703#msg2329703 W mojej B6 jak wymienialem ramiona wycieraczek (na Aero) to niestety żadne ściągacze nie dały rady. Jeśli stare ramiona i tak przeznaczasz na śmietnik to polecam naciąć każde z mocowań lekko szlifierką kątową. Szczelina nie tylko rozluźni zacick na trzpieniu ale też temperatura zrobi swoje. Pamiętaj tylko o zabezpieczeniu szyby. Polecam też do całej operacji zdjąć maskę auta. Poszukaj na forum tematu o wycieraczkach Aero. Powinien być z 2007-2008r. Pamiętam, że szczegółowo opisywaliśmy całą operację.
-
Gran Turismo 5
Ja się piszę na niedzielę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym powiedział że jesteś chory na tym punkcie i powinieneś się leczyć. No, tez na to patrzę z lekkim przerażeniem... ... ale każdy może mieć pierdolca na jakimś punkcie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No chyba nie wierzysz, że to prawdziwy film? To dobrze zrobione CGI. Zresztą widać przez kogo sfinansowane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cyce, od przyszłego tygodnia ma byc podobno 20 stopni non stop. Może tak przenieść spoty do Promki już? Aż się kurde pojawię
-
Internet dla domu-Co polecacie
To co mogę odradzić to Netia WiMax. Trzymaj się od tego daleko. Niestety wkręcili mnie obietnicami na podwyższenie transferu po 6 miesiącach i podpisałem umowę na 2 lata. Do tej pory mam nędzne 1Mb. Nie pomagają prośby i groźby więc o dziale obsługi klienta tej firmy mam bardzo złe zdanie. Jeszcze zostało 10 miesięcy i spadam od nich.
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
Dziwki, wino i pianino
-
Audi TT, 2.0TFSI, S-tronic, Bodykit TTS
Dzięki wielkie. Własnie miałem rozpocząć poszukiwania kodu. Zaoszczędziles mi kupę czasu.