Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Mam dobrego lakiernika w Starych Babicach. Tani nie jest ale za to solidny. Za element bierze od 400 do 600 zl. Zalezy jak duzy element, ile trzeba rezac i jaki lakier +48 502 271 334 Powolaj sie na a4-klub to pewnie cos utargujesz
  2. Niech no ja dorwę tylko jakiego ekologa pieprzącego o efekcie cieplarnianym
  3. a co robisz ? Kończę montować bodykit TTS i modyfikacje wydechu. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=196452.msg2374133#msg2374133
  4. Nic na siłę. Za tydzien normalnie w Promce się spotkajmy przy znacznie przyjemniejszej aurze. Poza tym akurat będę miał już wszystko zrobione w TT
  5. Nie jest tak źle. Na fotkach wygląda nisko ale pod lotką jest prawie 18 cm prześwitu.
  6. Bodykit TTS zainstalowany prawie w całości. - lusterka - zderzak przód z grillem - progi Pozostał zderzak tylni. Instalacja nastąpi dopiero w przyszłym tygodniu po modyfikacji wydechu. Lakiernik spisał się na medal. Kolor świetnie dobrany. Dla ciekawego efektu przednia lotka poszła w kolor lusterek (alu matt). Dzięki mystic.pl za podanie kodu tego lakieru.
  7. PS3 classic to jest kawał dobrego designu. Doceń jak pięknie ona jest zaprojektowana i wykonana. W końcu oznaczała kolejny kamień milowy w historii konsol. PS3 slim designem nie dorasta starszej siostrze do pięt. Przeprojektowano konsolę w taki sposób aby była jak najtańsza w produkcji i żeby jeszcze bardziej spenetrować rynek. Argumenty o mniejszym grzaniu czy mniejszej konsumpcji energii można włożyć między bajki. W końcu jakoś musieli "zachęcić" ludzi do wymiany starej konsoli na nową. W życiu nie zamieniłbym swojej PS3 classic na slima. Jedyne o czym możesz pomyśleć to wymiana dysku na większy. Ja w swojej wymieniłem na 500GB
  8. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Kiera sprzedana
  9. Jestem umówiony w Kadexie po świętach na modyfikacje układu wydechowego. Będzie wymieniony końcowy tłumik (aby dodać basowy pomruk) i przerobiony wydech na dwie strony z chromowanymi końcówkami.
  10. Na razie założyłem grill TTS "na próbę". Wygląda zacnie. Reszta bodykitu TTS w malowaniu. Jak będzie wszystko już na miejscu to wkleję fotki. Pewnie po świętach.
  11. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    A takie coś. http://allegro.pl/kierownica-logitech-driving-force-gt-ps3-pc-robson-i1559308674.html
  12. a jaka Tobie robi to różnice Piotruś :decayed: Ależ olbrzymią! W końcu zobaczę Wasze mordy
  13. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dla mnie nadal wypas.
  14. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Na pewno Ci pożyczy nie masz daleko do niego Mogę sprzedać Bo tak na prawdę po styczniowej awarii mojej pierwszej kiery odesłałem ją do naprawy gwarancyjnej ale nie moglem wytrzymać i kupilem od razu kolejną Tamta została zdiagnozowana na "bład fabryczny" i wymieniona na nowy egzemplarz. Więc mam dodatkową, nówkę sztukę, zafoliowaną, z gwarancją (prawie 2 letnią) do opylenia w dobrej cenie. Ktoś reflektuje?
  15. Lukas, zmieniaj nagłówek na Promenadę. Ciepło już ma być. Co się będziecie przy śmierdzącym śmietniku w Arkadii kisić.
  16. Białe fele, ktore miałeś w zeszłym sezonie zdecydowanie bardziej mi się podobały. Korespondowały fajnie z białymi lusterkami. Pamiętam, że chciałeś też okleić dach na biało co by dopełniało ładnie cały efekt.
  17. Hehe... taaaa... myslisz, że tego nie ćwiczyłem?
  18. Możesz szukać zwykłego ściągacza w sklepie motoryzacyjnym ale czy pomoże to nie wiadomo. W moim przypadku nic nie dał i musiałem użyć młotka do wybicia przy okazji uszkadzając gwint . Wal do Wenihal'a on też jest z Piaseczna i kupił specjalny ściągacz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=42514.msg2329703#msg2329703 W mojej B6 jak wymienialem ramiona wycieraczek (na Aero) to niestety żadne ściągacze nie dały rady. Jeśli stare ramiona i tak przeznaczasz na śmietnik to polecam naciąć każde z mocowań lekko szlifierką kątową. Szczelina nie tylko rozluźni zacick na trzpieniu ale też temperatura zrobi swoje. Pamiętaj tylko o zabezpieczeniu szyby. Polecam też do całej operacji zdjąć maskę auta. Poszukaj na forum tematu o wycieraczkach Aero. Powinien być z 2007-2008r. Pamiętam, że szczegółowo opisywaliśmy całą operację.
  19. malik odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja się piszę na niedzielę
  20. Ja bym powiedział że jesteś chory na tym punkcie i powinieneś się leczyć. No, tez na to patrzę z lekkim przerażeniem... ... ale każdy może mieć pierdolca na jakimś punkcie
  21. No chyba nie wierzysz, że to prawdziwy film? To dobrze zrobione CGI. Zresztą widać przez kogo sfinansowane
  22. Cyce, od przyszłego tygodnia ma byc podobno 20 stopni non stop. Może tak przenieść spoty do Promki już? Aż się kurde pojawię
  23. To co mogę odradzić to Netia WiMax. Trzymaj się od tego daleko. Niestety wkręcili mnie obietnicami na podwyższenie transferu po 6 miesiącach i podpisałem umowę na 2 lata. Do tej pory mam nędzne 1Mb. Nie pomagają prośby i groźby więc o dziale obsługi klienta tej firmy mam bardzo złe zdanie. Jeszcze zostało 10 miesięcy i spadam od nich.
  24. Dziwki, wino i pianino
  25. Dzięki wielkie. Własnie miałem rozpocząć poszukiwania kodu. Zaoszczędziles mi kupę czasu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.