Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malik

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malik

  1. Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście Elektryk i zapomniał o rynience na kable
  2. W Pile B8 Kuredu z tym silnikiem jechało łeb w łeb z moim S4 startując z rolki. Pewnie z kreski byłoby mu już ciężej co nie zmienia faktu, że 2.0T FSI to za***isty silnik. [br][bR] Piotrze, wiem, wiem, Ty jesteś wierny quattro i nigdy nie splamiłbyś się "ośką". W takim razie moja "ośka" chętnie zmierzy się z jakimkolwiek "quattro" z Twojej stajni
  3. 1300kg Bajk - w czwartek wszystko wkleje
  4. Mały update. Wywalone katalizatory (były dwa małe) i zamówione takie coś: Mocno poprawił się dźwięk wydechu. Pózniej wkleje jakiś filmik W czwartek program u Rogala. Witek ocenił ze może być nawet 260ps bo bardzo mocna seria. Watch this space! :gwizdanie:
  5. Te kable zwisajace, pełne profi Ja nie wiem nad czym Ty się zastanawiasz. Miejsce nawet na 60" jest.
  6. A czytałeś komentarze pod artykułem pisane przez ludzi siedzących w branży 2 dekady? parę cytatów: "mkoryszewski 2011-04-26 17:11:13 Nie zgadzam się. Te dane, które Pan podał powyżej to maksymalne zużycie energii przez plazmę ( tylko przy białej planszy na cały ekran). W normalnym użytkowaniu prawie nigdy plazma nie osiąga takiego poziomu. Więc jeżeli na tabliczce plazmy będzie napisane 150W, oznacza to, że w użytkowaniu wyjdzie nam średnio powiedzmy ok. 100W. Osobiście sprawdzałem licznikiem kiedyś starszą plazmę Panasonika - na telewizorze było napisane 460W (!), a faktycznie - zależnie od wyświetlanego obrazu - pobierał mi średnio trochę ponad 200W. Także jeżeli plazmy mają już na tabkliczkach 150-200W, oznacza to bardzo dobry wynik. Pozdrawiam." "Jan Zając 2011-04-30 09:01:17 P.Marianie.Zakł.że plazma pracuje 5h/dzień z mocą 100w =0,5kwh X 30 dni to daje 15kwh.Proszę sprawdzić koszt 1 kwh i porównać tę kwotę do np: abonamentu,kosztów benzyny ,lub całkowitej energii zużytej przez miesiąc.Moim skromnym zdaniem dyskwalifikowanie plazmy ze względu na pobór mocy to hipokryzja ,starsze telewizory kineskopowe o przekątnych 29/33 cale potrafiły posiadać moc znamionową 220-295W .Co do jakości obrazu w porównaniu do lcd , to jednak jest przewaga na korzysć plazmy.Moja opinia może jest subiektywna ,ale poparta 23 letnim stażem przy naprawie tv zna nych autoryzowanych firm.Pozdr"
  7. Bierz 50". Za 2-3 miesiące te 42" będzie za małe. Jak ja bym miał teraz zmieniać to bym 60" łyknął.
  8. w pracy siedze ;( Przyślij kurierem. W końcu masz te urodziny czy nie? Kumpli o suchym pysku zostawisz?
  9. Buba, sto lat. Rozumiem, że przywozisz dzisiaj na spota żarcie i browar. Tylko żeby k**wa za ciepły nie był!
  10. Kamyk: Tylko plazma. Żaden LED/LCD nie dorównuje na dzień dzisiejszy parametrami obrazu obecnym plazmom. Szczególnie jeśli chodzi o sygnał standardowej rozdzielczości (kablówka, antena, DVD). W przypadku sygnału wysokiej rozdzielczości różnice nie są już tak ewidentne jednak LED/LCD nadal mocno traci jeśli chodzi o kontrast, czerń, czas reakcji i kąty patrzenia. Na dzien dzisiejszy tylko plazma!
  11. Zastanawiam się nad sensem takiej przeróbki. Pomijając fakt, że takie rozwiązanie jest u nas nielegalne to wszyscy, którzy importują auta z USA zmierzają dokladnie w odwrotnym kierunku - czyli wyłączają permanentnie palące się kierunki.
  12. Problem z Promką to nie jest miska tylko progi a konkretnie mozliwosc zawieszenia sie na nich. W S4 mialem gwint TEIN-a podkrecony na maksa w górę, co i tak było około -40mm od standardowego zawiasu S4, który z definicji był -20mm. Musialem uważać na podjazdach w Promce żeby nie zawadzić progiem ale dało radę. Więc jeśli masz około -60mm to dasz radę.
  13. znowu?
  14. to on właśnie zawsze ma kabel... oniak bez problemu Ci ogarnie.
  15. Dokładnie. Jak można w takim stanie wystawiac auto. Flejtuch na maksa
  16. Co jakiś czas przewija się (między innymi w tym wątku) temat ściągania ramion wycieraczek. Sprawa dosyć ciężka w Audi bo cholerstwa mocno siedzą na trzpieniach. Wczoraj stanąłem znowu przed tym problemem w TT. Poratował mnie pan z lokalnego sklepu z art. metalowymi. Konstrukcja prosta jak budowa cepa. Koszt 20PLN. Działa za***iście
  17. Vario, coś dla Ciebie. Pan prosto z Alabamy z niezłym klocem
  18. Proszzzzz Tylko dobrze trzymaj tą glinkę. Jeśli spadnie na ziemię jest absolutnie DO WYRZUCENIA!
  19. Poźka to nie żal, ale skuterka owszem
  20. Tydzień temu było 15 aut + boberek i lukas na jednośladach. Ale większość zmyła się już o 21:00.
  21. Tatusiu! Tatusiu! Czy ten samochodzik jest chory??! Nie Synku... to Diesel...
  22. Ciekawy ciekawy zwłaszcza że mnie na początku oszukał i myślałem że to czarny, dowód teraz fotki na parkingu na dachu a pod mostem 2 zupełnie inne auta Mocne, białe światło uwidacznia pigment. Foty nocne były robione na długim czasie przy kilku/kilkunastu błyskach lampy. W rzeczywistości lakier nie jest aż tak niebieski.
  23. Te co widzisz cykałem ja. Ale Łukasz też pstrykał swoje. Może wklei później.
  24. Powiększyłem jej trochę cycki i wygładziłem wory pod oczami ale poza tym to pełna natura

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.