Treść opublikowana przez bioly_82
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka
Witam! Właśnie skończyłem naprawe nieskładającego się lusterka od strony kierowcy. W moim przypadku zawiodło uszczelnienie mechanizmu. Rozebrałem lusterko ( nic skomlikowanego ) sprawdziłem czy dochodzi prąd, poczym stwierdziłem że jeżeli prąd jest to zpalił się silniczek . Rozkręciłem komore gdzie znajduje się silnik z mechanizmem składającym i znalazłem przyczyne RDZA! Ślimak i ślimacznica (przekładnia zębata) zostały "zespawane" przez rdze. Po wyczyszczeniu i złożeniu wszystko gra! W moim przypadku zawiodła uszczelka kopuły silniczka którą ktoś niestarannie założył, ja złożyłem na silikonie i działa bez problemu. Zalecał bym posiadaczom wersji ze składanymi lusterkami raz na tydzień profilaktycznie złożyć i rozłożyć lusterka co zapobiegnie takim awariom.
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
18:30 Brzesko pod lidlem. wyrwe się na chwile z pracy!
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Koledzy w czwartek mam popołdniówke w pracy ale w piątek mam nocke i droga wolna, ale jeżeli potwierdzicie swą obecność w czwartek pod lidlem to wezme urlop bo bardzo chcę uderzyć na brzeskiego spota. pozdro
-
[ALL] SPOTY BRZESKIE, 01-05-2014, Czwartek , godzina 19:00 ,McDONALD BRZESKO!
Koledzy kiedy następny spocik pod lidlem ? za puźno odczytałem poczte i kiszka ale kolega mówił coś o czwartku. Aktualne?
-
[B5 ADR] Szarpanie podczas przyspieszania
kolego Bogumił napisałem że na benzynie problemu nie ma. Kolesie gazowniki coś przy mapie pogrzebali pół baku paliwa i gazu wyjeździli ale zrobili! Czasami tylko tak ok 5 tyś delikatne zdławienie i ciągnie dalej. Ale już nie ruszam nic bo ładnie spalanie mi wychodzi 11,5 - 12 litrów gazu na 100km. Pozatym dałem się złapać nieoznakowanemu miśkowozowi, zarobiłem 10 punktów i nie przekraczam 3 tyś obrotów.
-
[B5 ADR] Szarpanie podczas przyspieszania
Witam! Ja mam nową instalacja LPG stag 4. Od początku szarpie w przedziale 3,5-4,5 tyś obrotów jestem u gości którzy mi montowali gaz 3 razy w tygodniu od 2 miesięcy wymieniłem juz filtr powietrza, świece, uszczelke pod klawiaturą, przepływka czysta. Kolesie wagują mi auto za każdym razem i zero jakiegokolwiek błędu! Zaznacze że na benzynie problemu nie ma! Gaziaże rozebrali i złożyli ze 2 razy instalacje 4 razy wymieniali dysze co tylko zwiększało spalanie! Mam już dość tej sytuacji HELP!!!
-
Strefa Śmiechu
Ahoj Baco, co robicie? Ahoj was to obchodzi! Wchodzi baca do sklepu i nie zamyka drzwi. - Baco, drzwi w domu nie macie? - Krzyczy na niego sprzedawczyni. - Mom, i taką cholerę jak wy, tyz mom.
-
[B5 AFN] Sygnalizacja otwartych drzwi FIS
Był już takiego kupiłem Jak sprawdzic jaki mam numer fisu
-
[B5 AFN] Sygnalizacja otwartych drzwi FIS
Kolego skalarx na 90% mam licznik taki jak wypuściła fabryka temperatura oleju i woltomierz, zegarek skazówkowy ale z cyferkami po 1 lifcie a komputer nie wyświetla mi żadnych drzwi
-
[B5 AFN] Sygnalizacja otwartych drzwi FIS
Witam! Ja podobnie jak kolega predki74 pełny fis a nawet tylnej klapy nie wyświetla
-
[ALL B5] Elektrycznie składane lusterka
składaniem lusterek steruje pakiet komfort ja zaczą bym od sprawdzenia czy nie ma błędu
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Kupiłem od czaki22 pompke do centralnego a on dał mi adres.
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
A czy śmigło w pompce jest zawsze takie samo czy inny pakiet to inne śmigło?
-
[B5 AJL] Jaki olej - czy mineralny nie nadaje sie do aut z turbiną
Witam ! Ja mam elfa 10W40 też się zastanawiam czy dobry do tego silnika czy przy najbliższej wymianie zmienić na syntetyka.
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
Witam ! Padł mi pakiet komfort jak rozebrałem pompke okazało się ze wirnik jest w kawałkach, zastanawiam się czy dostane gdzieś sam wirnik, jakiś zmienik czy musze szukać zepsutej tylko z dobrym śmigłem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imie Łukasz mieszkam w Czchowie od 2 miesięcy jestem posiadaczem A4 1,8T quattro 132Kw