Treść opublikowana przez dziaba5
-
A4 1.9 130 km AVF
Witam prosze o analize logow Logi BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2ab3dc40ad67405.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7279f7940ef70dd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78bbdbfd794bff53.html Logi dynamiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/795b811bfb753ac7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/977693260cf8ec3d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/340df2da026a0262.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83e288390084ddd9.html Logi statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d626245a1c2e74bb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49b5210a7efece5c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f54391e60cf06abc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bc7376352336cc6.html
-
Spoty Olsztyńskie
Witam szukam osoby w olsztynie lub okolicach ktora regeneruje skórzaną tapicerke jesli ktos moze kogos polecic to prosze o info szukam rowniez osoby ktora zajmuje sie polerka z gory dzieki za info pzdrawiam
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
Pytam o firme bo na przyszlosc chce znac opinie dotyczaca walkow bo wiadomo najlepiej ori ale cena:)
-
Czego jeszcze się spodziewać masakra
Mozna wiedziec jakiej firmy walek kupiles i czemu go wymieniales miales objawy "dudnienia" czy jeszcze jakies inne ???
- EGR
-
EGR
No wlasnie troche inny i sie zastanawiam czy bedzie pasowal
-
EGR
Witam czy egr o numerze 038131501AA 273223140 bedzie pasowal do a4 1.9 130km Avf 2003r.???
-
AWX a może to AVF
Ciesz sie ze szyb nie masz z 2004 roku bo to by bylo podejrzane a to ze masz z 2002r to calkiem normalne wiec tym sie nie przejmuj:)
-
Proszę o analizę logów 1.9 AVF
Dzieki logi robilem poniewaz podczas intensywnego przyspieszania po podlodze na kierownicy oraz na galce czuc dosc mocne mrowienie a gdy tylko zdejme noge z gazu mrowienie ustaje mniej odczuwalne jest to podczas spokojnego przyspieszania teraz przyczyny bede szukal gdzie inndziej ale nie wiem od czego zaczac moze jakies sugestie ? poduszki silnika oki? i w oryginale? Poduszek jeszcze nie sprawdzalem mysle ze oryginalne jeszcze siedza.
-
Proszę o analizę logów 1.9 AVF
Dzieki logi robilem poniewaz podczas intensywnego przyspieszania po podlodze na kierownicy oraz na galce czuc dosc mocne mrowienie a gdy tylko zdejme noge z gazu mrowienie ustaje mniej odczuwalne jest to podczas spokojnego przyspieszania teraz przyczyny bede szukal gdzie inndziej ale nie wiem od czego zaczac moze jakies sugestie ?
-
Proszę o analizę logów 1.9 AVF
Witam prosze o analize logow z gory dziekuje za opinie pozdrawiam Logi BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/faf68feed59364fa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/275475ba3aa495a8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d7cbc863cbc0faf.html Logi dynamiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0a8c34b3f9ffb27.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7db60fb5af52f873.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/432b857deff33b28.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c544fca0441c11bb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/775de275e0e3e811.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b029f21c87f6d37.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/251f68909098e820.html Logi statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6a3deaf401b7777.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6edcd8bdf63c45fe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11f7ddf37c42d123.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e792ec855ec4ffb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce47f9bd368e9905.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c188cebe6d765df.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91db8b25b160cfc1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96f1916203a40922.html
-
[TDI PD] Silnik bierze olej - Dlaczego ?
Dlaczego?
- Gaszak
- Gaszak
- Gaszak
-
Wykaz usterek ogrzewania postojowego - Fabrycznego Webasto
u mnie tez wlacza sie po ok 2 min
- Prowadnice
-
Prowadnice
Wlasnie klocki sa nowe
-
Prowadnice
Witam czy tak ma byc ze prowadnica jest czesciowo odslonieta? nie powinna tam byc jakas oslona? nie spojrzalem jak bylo przed wymiana klockow i teraz nie jestem pewien czy wszystko dobrze poskladalem. http://www.directupload.net/file/d/3823/2by2fj5a_jpg.htm
-
dziwny dźwięk (dudni) w okolicy turbiny a4 b6 1.9tdi
Kolego najlepiej sciagnac pokrywe i bedziesz wiedzial co i jak
-
Chrobotanie skrzyni biegow
Musze sie w koncu za to zabrac ale jakos nie moge znalesc czasu:) wydaje mi sie ze to w tylnej czesci skrzyni ale podobno dzwiek moze sie niesc ze sprzegla sam juz nie wiem jezdze z tym juz chyba 8 miesiecy i jakos sie to nie nasila dlatego nie ma cisnienia zeby sie za to zabrac tym bardziej ze innych objawow nie ma tylko na postoju jak sie dobrze wsluchac to troche to denerwuje a czy u ciebie przenosza sie jakies delikatne drgania na bude?
-
Mrugajace xenony
Ok dzieki za info pozdrawiam
-
Mrugajace xenony
Witam moj problem polega na tym ze czasami bo nie zawsze wystepuje u mnie lekkie mruganie, drganie xenonu przewaznie mruga jedna lampa czasem lewa czasem prawa co to moze byc?? gdy wylacze swiatla i ponownie je wlacze mruganie ustaje ale po jakims czasie znow sie zaczyna
-
Spoty Olsztyńskie
Witam wiem ze to troche nie ten dzial ale moze ktos z kolegow z olsztyna zna kogos kto naprawia webasto w olsztynie lub okolicach (poza Janczarem) z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
-
Chrobotanie skrzyni biegow
Witam szykuje sie do zrzucenia skrzyni biegow ale wczesniej chce zapytac o rade was moze ktos sie z tym juz spotkal i powie mi na co musze sie szykowac (wymiana skrzyni, dwumasu...itd.) powod jest taki ze czesto ale nie zawsze na biegu jalowym slychac w tylnej czesci skrzyni chrobotanie (jest to na 100% dzwiek skrzyni biegow sprawdzone na podnosniku) po wcisnieciu sprzegla owy dzwiek ustaje rowniez gdy chce bez sprzegla wrzucic jaki kilwiek bieg oczywiscie z wyczuciem aby go faktycznie nie wrzucic:) chrobotanie ustaje. Dodam ze podczas jazdy przyspieszania nic sie nie dzieje i auto nie wydaje zadnych obcych dzwiekow prowadzi sie bez problemow. Auto to audi a4 b6 avf 1.9tdi 6 biegow. Z gory dziekuje za podzielenie sie opinia na ten temat.