Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziaba5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziaba5

  1. Witam prosze o analize logow Logi BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f2ab3dc40ad67405.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7279f7940ef70dd.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/78bbdbfd794bff53.html Logi dynamiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/795b811bfb753ac7.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/977693260cf8ec3d.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/340df2da026a0262.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/83e288390084ddd9.html Logi statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d626245a1c2e74bb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/49b5210a7efece5c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f54391e60cf06abc.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0bc7376352336cc6.html
  2. Witam szukam osoby w olsztynie lub okolicach ktora regeneruje skórzaną tapicerke jesli ktos moze kogos polecic to prosze o info szukam rowniez osoby ktora zajmuje sie polerka z gory dzieki za info pzdrawiam
  3. Pytam o firme bo na przyszlosc chce znac opinie dotyczaca walkow bo wiadomo najlepiej ori ale cena:)
  4. Mozna wiedziec jakiej firmy walek kupiles i czemu go wymieniales miales objawy "dudnienia" czy jeszcze jakies inne ???
  5. EGR

    dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6
    Dzieki pozdrawiam
  6. EGR

    dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6
    No wlasnie troche inny i sie zastanawiam czy bedzie pasowal
  7. EGR

    dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam czy egr o numerze 038131501AA 273223140 bedzie pasowal do a4 1.9 130km Avf 2003r.???
  8. dziaba5 odpowiedział(a) na Tomek9661 temat w 1.9TDI
    Ciesz sie ze szyb nie masz z 2004 roku bo to by bylo podejrzane a to ze masz z 2002r to calkiem normalne wiec tym sie nie przejmuj:)
  9. Dzieki logi robilem poniewaz podczas intensywnego przyspieszania po podlodze na kierownicy oraz na galce czuc dosc mocne mrowienie a gdy tylko zdejme noge z gazu mrowienie ustaje mniej odczuwalne jest to podczas spokojnego przyspieszania teraz przyczyny bede szukal gdzie inndziej ale nie wiem od czego zaczac moze jakies sugestie ? poduszki silnika oki? i w oryginale? Poduszek jeszcze nie sprawdzalem mysle ze oryginalne jeszcze siedza.
  10. Dzieki logi robilem poniewaz podczas intensywnego przyspieszania po podlodze na kierownicy oraz na galce czuc dosc mocne mrowienie a gdy tylko zdejme noge z gazu mrowienie ustaje mniej odczuwalne jest to podczas spokojnego przyspieszania teraz przyczyny bede szukal gdzie inndziej ale nie wiem od czego zaczac moze jakies sugestie ?
  11. Witam prosze o analize logow z gory dziekuje za opinie pozdrawiam Logi BS http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/faf68feed59364fa.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/275475ba3aa495a8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d7cbc863cbc0faf.html Logi dynamiczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d0a8c34b3f9ffb27.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7db60fb5af52f873.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/432b857deff33b28.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c544fca0441c11bb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/775de275e0e3e811.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6b029f21c87f6d37.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/251f68909098e820.html Logi statyczne http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b6a3deaf401b7777.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6edcd8bdf63c45fe.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/11f7ddf37c42d123.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7e792ec855ec4ffb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ce47f9bd368e9905.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8c188cebe6d765df.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/91db8b25b160cfc1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96f1916203a40922.html
  12. Dlaczego?
  13. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w 1.9TDI
    jutro sprawdze dzieki za rady
  14. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w 1.9TDI
    Jesli to co na zdjeciu bedzie pasowac to chyba sie skusze bo kosztuje 15zl:)
  15. dziaba5 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam czy ten ''gaszak '' zaznaczony na zdjeciu bedzie pasowal do mojego avf 1.9 130km??? http://www.fotoszok.pl/show.php/2278472_bezantytua-u.png.html
  16. u mnie tez wlacza sie po ok 2 min
  17. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki za info
  18. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Wlasnie klocki sa nowe
  19. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam czy tak ma byc ze prowadnica jest czesciowo odslonieta? nie powinna tam byc jakas oslona? nie spojrzalem jak bylo przed wymiana klockow i teraz nie jestem pewien czy wszystko dobrze poskladalem. http://www.directupload.net/file/d/3823/2by2fj5a_jpg.htm
  20. Kolego najlepiej sciagnac pokrywe i bedziesz wiedzial co i jak
  21. Musze sie w koncu za to zabrac ale jakos nie moge znalesc czasu:) wydaje mi sie ze to w tylnej czesci skrzyni ale podobno dzwiek moze sie niesc ze sprzegla sam juz nie wiem jezdze z tym juz chyba 8 miesiecy i jakos sie to nie nasila dlatego nie ma cisnienia zeby sie za to zabrac tym bardziej ze innych objawow nie ma tylko na postoju jak sie dobrze wsluchac to troche to denerwuje a czy u ciebie przenosza sie jakies delikatne drgania na bude?
  22. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w Audi A4 B6/B7
    Ok dzieki za info pozdrawiam
  23. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam moj problem polega na tym ze czasami bo nie zawsze wystepuje u mnie lekkie mruganie, drganie xenonu przewaznie mruga jedna lampa czasem lewa czasem prawa co to moze byc?? gdy wylacze swiatla i ponownie je wlacze mruganie ustaje ale po jakims czasie znow sie zaczyna
  24. Witam wiem ze to troche nie ten dzial ale moze ktos z kolegow z olsztyna zna kogos kto naprawia webasto w olsztynie lub okolicach (poza Janczarem) z gory dzieki za pomoc pozdrawiam
  25. Witam szykuje sie do zrzucenia skrzyni biegow ale wczesniej chce zapytac o rade was moze ktos sie z tym juz spotkal i powie mi na co musze sie szykowac (wymiana skrzyni, dwumasu...itd.) powod jest taki ze czesto ale nie zawsze na biegu jalowym slychac w tylnej czesci skrzyni chrobotanie (jest to na 100% dzwiek skrzyni biegow sprawdzone na podnosniku) po wcisnieciu sprzegla owy dzwiek ustaje rowniez gdy chce bez sprzegla wrzucic jaki kilwiek bieg oczywiscie z wyczuciem aby go faktycznie nie wrzucic:) chrobotanie ustaje. Dodam ze podczas jazdy przyspieszania nic sie nie dzieje i auto nie wydaje zadnych obcych dzwiekow prowadzi sie bez problemow. Auto to audi a4 b6 avf 1.9tdi 6 biegow. Z gory dziekuje za podzielenie sie opinia na ten temat.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.