Treść opublikowana przez dziaba5
-
Olej przed turbo
Ok przemysle sprawe a czy jesli to zostawie tak jak jest to moze to zaszkodzic silnikowi?
-
Olej przed turbo
Ok tak zrobie a to ze ten olej wogole tam jest to normalne ??? to olej z odmy czy zturbiny???
-
Olej przed turbo
Witam dzis zauwazylem lekkie zapocenie na rurce od odmy i lekki wyciek(taka wieksza kropla sobie wisi) u dolu gumowej rury wchodzacej do turbo dodam ze od wymiany do wymiany (10 000) stan oleju na bagnecie z poziomu max spada moze o 7mm czy cos z tym robic??? i skad ten olej w tym miejscu??? http://www.directupload.net/file/d/3761/hucvu6ob_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3761/ygji3j45_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3761/s5qbd6hj_jpg.htm
-
Koncowki drazkow
Witam mam pytanie chce kupic koncowki drazka lewa i prawa firmy lemforder jaki numer katalogowy powinny miec aby pasowaly do mojego auta (a4 b6 1.9 130km 2003r) i czy jest on wybity na samej koncowce??? Czy lewa i prawa koncówka maja rozne numery???
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka z olejem i filtrami dotarła wszystko ok. Polecam Marcina
-
Kolizja służbowym autem ze starszą Panią - wniosek do sądu
Dostaniesz jeszcze wezwanie na komisariat (ta pani rowniez) i tam bedziesz jeszcze raz wszystko wyjasnial policja bedzie analizowac zeznania twoje i tej pani i po jakims czasie dostaniesz wezwanie i zapytanie czy zgadzasz sie z opinia policji czyli albo wina twoja i tej pani ,twoja, lub tej pani jesli sie zgodzisz z opinia policjant zaproponuje mandat(chyba ze ustala ze to ona jest sprawca) i nie musisz stawiac sie na rozprawie i po wszystkim przynajmniej ja tak mialem w podobnej sytuacji i kosztow sadowych nie ponioslem wina obopolna
-
Webasto
Witam mam problem z webasto po wlaczeniu na poczatek wlacza sie kilmatronic pozniej slychac pompke paliwa nastepnie rusza pompka wody i po 2-3 min sie wylacza bledy to NO FLAME czyli brak plomienia dodam jescze ze czuc zapach ropy jakies pomysly co to moze byc???
-
dziwny dzwiek po wymianie rozrzadu
Derantis fajnie ze udalo ci sie to ogarnac a powiedz czy trzeba to zrobic bo mozna uszkodzic pasek czy to tylko kwestia dzwieku ktory juz tak naprawde przestal mi przeszkadzac:)
-
Prosze o ocene logow
Ok tak zrobie dzieki ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 18:04 ---------- Witam mam jeszcze pytanie dotyczace moich pompowtryskow a mianowicie w jakim sa stanie i czy dlugo mi jeszcze posluza???
-
Prosze o ocene logow
zapomnialem jeszcze napisac ze gdy chce zgasic samochod naciskajac na ten silownik auto nie gasnie co moze byc przyczyna?
-
Prosze o ocene logow
Dzieki za info a z egr tez wszystko ok bo ostatnio zauwazylem ze przy gaszeniu auta silownik klapy gaszacej wogole sie nie rusza i trzesie autem
-
Prosze o ocene logow
Witam oto reszta logow prosze o opinie logi statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Prosze o ocene logow
Spanky a czy powinienem jeszcze zrobic jakies logi czy jest to zbedne zeby wszystko dokladnie sprawdzic??? czy z tych logow wynika w jakim stanie sa pompowtryski???
-
Prosze o ocene logow
Witam to moje pierwsze logi prosze o ocene w jakim stanie jest turbina, pompowtryski, przeplywomierz jesli oczywiscie to mozliwe pozdrawiam VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
dziwny dzwiek po wymianie rozrzadu
Czekalem az to sprawdzisz derantis bo sam jestem ciagle ciekawy skad ten dzwiek a u siebie jeszcze nie zagladalem i skad wiesz ze to na 100% napinacz ??? czyli co jak wymienisz napinacz to to pomoze co Ci powiedzial mechanik???
- Polecam w Olsztynie
-
dziwny dzwiek po wymianie rozrzadu
Witam jak znajdziesz przyczyne to tez sie chetnie dowiem co to za dzwiek takze czekam na diagnoze powodzenia
-
Dziwny dzwiek silnika
A to oznacza ze trzeba ja wymienic czy po prostu ona tak pracuje i sobie tym glowy nie zawracac ?
-
Dziwny dzwiek silnika
A skad ten dzwiek sie bierze ten pasek sie gdzies obciera ??? u ciebie tez tak jest ??? jest mozliwos pozbycia sie tego dzwieku ??? i jak to sprawdziles ze to pasek?
-
Dziwny dzwiek silnika
I co koledzy nikt nie ma podobnego dzwieku w swoim samochodzie lub nie wie co to moze byc??? chodzi mi o material z pierwszego postu???
-
Dziwny dzwiek silnika
Witam mam podobny dzwiek silnika jak na filmiku czy ktos moze wie co to za dzwiek??? I czy mozna z tym jezdzic???---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Znalazlem jeszcze drugi material z podobnym dzwiekiem
-
Czujnik G2
Witam moze ktos podpowie co mam zrobic blad po kasowaniu wraca??? VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 038 906 019 JT Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G000SG 1572 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 63251 Additional Info: WAUZZZ8E44A017611 AUZ6Z0C0145113 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8E0 614 517 Component and/or Version: ABS/ESP front 3429 Software Coding: 04255 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 36-10 - Open Circuit - Intermittent
-
Prośba o analize logów
Dzieki za odpowiedz a co jesli chodzi o blad 00526 - Brake Light Switch-F 36-10 - Open Circuit - Intermittent i czasami wlaczajaca sie kontrolka esp???
-
Prośba o analize logów
Witam, błedy kasowałem 2 tyg. temu jednak dzisiaj powróciły. Jakieś pomysły? czasami zapala mi sie kontrolka od esp podczas jazdy i wydaje mi sie ze auto wolno sie rozgrzewa z gory dziekuje za odpowiedz (audi a4 b6 1.9 tdi 130km) VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 038 906 019 JT Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G000SG 1572 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 63251 Additional Info: WAUZZZ8E44A017611 AUZ6Z0C0145113 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8E0 614 517 Component and/or Version: ABS/ESP front 3429 Software Coding: 04255 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 36-10 - Open Circuit - Intermittent