Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziaba5

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziaba5

  1. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w 1.9TDI
    Ok przemysle sprawe a czy jesli to zostawie tak jak jest to moze to zaszkodzic silnikowi?
  2. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w 1.9TDI
    Ok tak zrobie a to ze ten olej wogole tam jest to normalne ??? to olej z odmy czy zturbiny???
  3. dziaba5 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam dzis zauwazylem lekkie zapocenie na rurce od odmy i lekki wyciek(taka wieksza kropla sobie wisi) u dolu gumowej rury wchodzacej do turbo dodam ze od wymiany do wymiany (10 000) stan oleju na bagnecie z poziomu max spada moze o 7mm czy cos z tym robic??? i skad ten olej w tym miejscu??? http://www.directupload.net/file/d/3761/hucvu6ob_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3761/ygji3j45_jpg.htm http://www.directupload.net/file/d/3761/s5qbd6hj_jpg.htm
  4. dziaba5 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam mam pytanie chce kupic koncowki drazka lewa i prawa firmy lemforder jaki numer katalogowy powinny miec aby pasowaly do mojego auta (a4 b6 1.9 130km 2003r) i czy jest on wybity na samej koncowce??? Czy lewa i prawa koncówka maja rozne numery???
  5. Paczka z olejem i filtrami dotarła wszystko ok. Polecam Marcina
  6. Dostaniesz jeszcze wezwanie na komisariat (ta pani rowniez) i tam bedziesz jeszcze raz wszystko wyjasnial policja bedzie analizowac zeznania twoje i tej pani i po jakims czasie dostaniesz wezwanie i zapytanie czy zgadzasz sie z opinia policji czyli albo wina twoja i tej pani ,twoja, lub tej pani jesli sie zgodzisz z opinia policjant zaproponuje mandat(chyba ze ustala ze to ona jest sprawca) i nie musisz stawiac sie na rozprawie i po wszystkim przynajmniej ja tak mialem w podobnej sytuacji i kosztow sadowych nie ponioslem wina obopolna
  7. dziaba5 opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Witam mam problem z webasto po wlaczeniu na poczatek wlacza sie kilmatronic pozniej slychac pompke paliwa nastepnie rusza pompka wody i po 2-3 min sie wylacza bledy to NO FLAME czyli brak plomienia dodam jescze ze czuc zapach ropy jakies pomysly co to moze byc???
  8. Derantis fajnie ze udalo ci sie to ogarnac a powiedz czy trzeba to zrobic bo mozna uszkodzic pasek czy to tylko kwestia dzwieku ktory juz tak naprawde przestal mi przeszkadzac:)
  9. Ok tak zrobie dzieki ---------- Post dopisany 07-06-2014 at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany 28-04-2014 at 18:04 ---------- Witam mam jeszcze pytanie dotyczace moich pompowtryskow a mianowicie w jakim sa stanie i czy dlugo mi jeszcze posluza???
  10. zapomnialem jeszcze napisac ze gdy chce zgasic samochod naciskajac na ten silownik auto nie gasnie co moze byc przyczyna?
  11. Dzieki za info a z egr tez wszystko ok bo ostatnio zauwazylem ze przy gaszeniu auta silownik klapy gaszacej wogole sie nie rusza i trzesie autem
  12. Witam oto reszta logow prosze o opinie logi statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM logi BS VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  13. Spanky a czy powinienem jeszcze zrobic jakies logi czy jest to zbedne zeby wszystko dokladnie sprawdzic??? czy z tych logow wynika w jakim stanie sa pompowtryski???
  14. Witam to moje pierwsze logi prosze o ocene w jakim stanie jest turbina, pompowtryski, przeplywomierz jesli oczywiscie to mozliwe pozdrawiam VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  15. Czekalem az to sprawdzisz derantis bo sam jestem ciagle ciekawy skad ten dzwiek a u siebie jeszcze nie zagladalem i skad wiesz ze to na 100% napinacz ??? czyli co jak wymienisz napinacz to to pomoze co Ci powiedzial mechanik???
  16. Witam jak znajdziesz przyczyne to tez sie chetnie dowiem co to za dzwiek takze czekam na diagnoze powodzenia
  17. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w 1.9TDI
    A to oznacza ze trzeba ja wymienic czy po prostu ona tak pracuje i sobie tym glowy nie zawracac ?
  18. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w 1.9TDI
    A skad ten dzwiek sie bierze ten pasek sie gdzies obciera ??? u ciebie tez tak jest ??? jest mozliwos pozbycia sie tego dzwieku ??? i jak to sprawdziles ze to pasek?
  19. dziaba5 odpowiedział(a) na dziaba5 temat w 1.9TDI
    I co koledzy nikt nie ma podobnego dzwieku w swoim samochodzie lub nie wie co to moze byc??? chodzi mi o material z pierwszego postu???
  20. dziaba5 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam podobny dzwiek silnika jak na filmiku czy ktos moze wie co to za dzwiek??? I czy mozna z tym jezdzic???---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ---------- Znalazlem jeszcze drugi material z podobnym dzwiekiem
  21. dziaba5 odpowiedział(a) na MichalPoti temat w 1.9TDI
    Witam moze ktos podpowie co mam zrobic blad po kasowaniu wraca??? VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 038 906 019 JT Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G000SG 1572 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 63251 Additional Info: WAUZZZ8E44A017611 AUZ6Z0C0145113 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8E0 614 517 Component and/or Version: ABS/ESP front 3429 Software Coding: 04255 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 36-10 - Open Circuit - Intermittent
  22. Dzieki za odpowiedz a co jesli chodzi o blad 00526 - Brake Light Switch-F 36-10 - Open Circuit - Intermittent i czasami wlaczajaca sie kontrolka esp???
  23. Witam, błedy kasowałem 2 tyg. temu jednak dzisiaj powróciły. Jakieś pomysły? czasami zapala mi sie kontrolka od esp podczas jazdy i wydaje mi sie ze auto wolno sie rozgrzewa z gory dziekuje za odpowiedz (audi a4 b6 1.9 tdi 130km) VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 038 906 019 JT Component and/or Version: 1,9l R4 EDC G000SG 1572 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 63251 Additional Info: WAUZZZ8E44A017611 AUZ6Z0C0145113 1 Fault Found: 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent VAG-COM Version: Release 409.1-S Control Module Part Number: 8E0 614 517 Component and/or Version: ABS/ESP front 3429 Software Coding: 04255 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 00526 - Brake Light Switch-F 36-10 - Open Circuit - Intermittent

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.