Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

salata

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez salata

  1. Dziekowac, moze troszke za duza gleba ale wygladqa jak dla mnie kozacko:P
  2. Ladna, taka jak moja
  3. Dzieki wg mnie fajnie by to wygladalo, mam jeszcze jeden wzor I jeszcze prosba o lekkie przyciemnienie szyb:)
  4. Jak na razie jezdze po Dublinie :gwizdanie: ile ludzi tyle wersji
  5. Witam czy moglby ktos sprobowac "przymierzyc" ta felge do mojego auta??
  6. Mi sie udalo znalesc w pierwszy dzien poszukiwan takze chyba mialem szczescie a czasu mialem malo takze sie udalo i po paru dniach wrocilem nia do Irlandi
  7. Wyposazenie to m.in: Klima El.szyby x2 Ksenon Audi Concert El. reg. odcinka ledzwiowego 6 biegow FiS Naped itp.. Planowane zmiany: Przedni zderzak s-line Gwintowane zawieszenie Dokladki w kolor Kierownica MF z B7 Podswietlane kratki nawiewow Felgi 18 cali Zawias 30mm w dol Tylny zderzak na dwie rurki:) Polskora Galka s-line Nowy wylacznik swiatel :> A oto pare zdjec:
  8. Od dzis jestem posiadaczem A4 B6 AVF 1.9TDI kombi, takze juz niedlugo zaloze nowy temat, no i przede wszystkim z kierownica po normalnej stronie :>
  9. aparat juz mam , a co do tych lamp to chetnie bym zamienil na te poliftowe albo sprzedal [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2009, 19:10_________________________________________________no tylko w wersji ang :gwizdanie:
  10. Spoko przednie lampy beda zmienione na II lift takze beda pasowac, a co do zdjec to nie mam zamiaru dawac robionych komorka pod supermarketem :gwizdanie:
  11. Co z nimi nie tak No moze wymienie na II lift
  12. No na razie jest umyta za tydzien planuje polerke takze mysle ze sie bedzie swiecic jeszcze bardziej hehe A dzis zostalo zalozone kompletne zawieszenie przednie MS i wymieniona zostala uszczelka pod pokrywa zaworow, a przy tym olej i filtry. Co pozniej?? moze gwint??
  13. Wlasnie mialem o to pytac wiec nie zakladam nowego tematu To jak jest z tym tunelem i konsola srodkowa??wymienial moze ktos??Potrzebuje wymienic i zastanawiam sie czy ten tunel po II lifcie pasuje do I ??
  14. Jak dla mnie to wiocha
  15. Ja mam je w rozmiarze 18 i pasuja elegancko :gwizdanie:
  16. Ok 500euro :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2009, 14:10_________________________________________________Z dzisiejszej sesji
  17. Bo kapsle byly VW jak kupilem dlatego odklejone, a tak mi sie nawet podoba :gwizdanie:
  18. Z bialymi kierunkami: Tak sie zastanawiam co jeszcze zmienic Jakies propozycje??
  19. hmm ale jakiego spojlera??? :mysli:spojler byl pierwsza rzecza jaka sciagnalem...
  20. Kolega mi przywozi bo akurat jest na wakacjach w PL [br]Dopisany: 19 Kwiecień 2009, 09:38_________________________________________________
  21. Co tu duzo mowic: mi sie nie podoba, ale to moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.