Treść opublikowana przez salata
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
no mysle ze na wiosne bede szukal 19cali, ew moze sie ktos chce zamienic 19 na 18
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
18" z opona 215/35, no i tak jak piszecie albo dystans albo 19cali , bo to 18 to sie troche gubi
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
Przodu juz sie nie da bo by nie dało rady jezdzic:) musze dzwignąc lekko tyl[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 09:10_________________________________________________No i pare zdjec z dzisiaj:
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
Zdjecia z nowymi kołami:
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no ja bym go troszke obnizyl
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
widzialem dzis pod sfera twoje audi, oklejona fajnie ale felgi mi sie nie widza, avusy wg mnie lepsze, ale to tylko moja ocena no i stoi troche jak koza:P
-
[B6 AWX] Moja szarlotka 131KM + wirus ledy, xenon, alu 18"
a te przyciski w klimatroniku i radiu kto ci tak wydrapał?? zrób pierwsze coś z tym a nie ledy kupujesz
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
no niezle to wyglada ale jak bedzie kasa to pomaluje
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
juz ponad rok w pl, kiera lepsza od standardowej i kupiona okazyjnie
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
spoko bedzie jak bedzie kasa
-
[B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
Kiera dlatego nie 3 ramienna bo ta byla w bardzo dobrych pieniadzadzach :> , paczki przychodza a nie ma kiedy montowac [br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 09:42_________________________________________________Gwint wkoncu zalozony [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2011, 19:24_________________________________________________Jest i dokladka
-
[B6 AWX] Work in progress...
ale balon sie zrobil z kiery;/
-
[B6 AVF] Zestaw naprawczy zacisków
a nie orientujesz sie ile takie cos moze kosztowac?? bo nie chce zeby mi wcisnal cene z kosmosu
-
[B6 AVF] Zestaw naprawczy zacisków
Witam mam pytanie jakie wymiary maja tloczki do moich zaciskow? a4 2002 avf quattro tarcza 288mm, gosciu w sklepie powiedzial ze sa 3 rodzaje?? da rade to jakos sprawdzic??
-
[ALL B6] 8.5 i 9.5cala do quattro
http://moto.allegro.pl/5x112-18-8-5-9-5j-amg-mercedes-audi-a4-vw-passat-i1635986747.html witam czy taka fela nie bedzie tarla w a4 b6?? i czy moga byc dwie szerokosci tz 8,5cala na przod i 9,5 cala na tyl do quattro??
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
tez mam gwint i popieram
-
Avant quattro, S-line, skóry, Remap, RS4 19" zderzak na 2 kominy. SPRZEDANY!!!
piekny mam nadzieje ze moj niedlugo tez tak bedzie wygladal
-
[B6 AWX] A oto moje autko;)
zmien ten podlokietnik
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
doszly i do mnie
-
KYLUCK - choinki zapachowe AUDI
ja wplacilem a mi nie doszly;/
-
[ALL B6] Obsługa koncert 2 z kiery mf z b7
Witam jakiefunkcje obsluguje taka kiera w radiu concert2, bo jak na razie dziala mi tylko glosnosc I gdzie moge dostac kabel do podlaczenia ori subwoofera pod to radio?? pzdr
-
[B6 AVF] Płyn chłodniczy do avf
ok to rozciencze 1:1 dzieki
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
mnie tez interesuje to samo, moze byc na pw
-
[B6 AVF] Płyn chłodniczy do avf
a jak to rozcienczyc?? 1:1??
-
[B6 AVF] Płyn chłodniczy do avf
Witam mam pytanie jaki mam kupic plyn chlodniczy na dolewke do avf?? Moze byc taki?? http://www.badzoryginalny.com.pl/product.php?id_product=95