Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XYKwqj5QViQ
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XYKwqj5QViQ
-
SPOTY RADOMSKIE
dzieki i mówisz że kumają temat automatów ?
-
SPOTY RADOMSKIE
w piątek jadę do Polszy więc coś wymyślimy ---------- Post dopisany at 20:04 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- dawaj na PW
-
SPOTY RADOMSKIE
dziękuję postoję ---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:28 ---------- stamtąd został odebrany i katastrofa dobrze że udało się kasę odzyskać
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie znacie jakąś firmę godną polecenia, która zajmie się automatem w mercedesie B klasa
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
u nie taka sytuacja: wiosna hmm... prawie lato ...- SPOTY RADOMSKIE
ciekawe są te faktury, ja też dostałem kiedyś też z plusa na 0,00 zł a papier i wysłanie pewnie ich coś kosztuje- SPOTY RADOMSKIE
Zlot był więc pewnie Moskalito pojechał- YouTube - filmy warte obejrzenia
Smog.pl - Lk wysokoci? Dla nich to mieszne!- SPOTY RADOMSKIE
- F1, Rajdy i Motorsport
Powtórka na Polsat Sport News katastrofa, nie dość ze w h*j reklam:thumbdown: to jeszcze w połowie w wiadomościach h*je powiedzieli kto wygrał , a specjalnie nic TV i internetu nie oglądałem- F1, Rajdy i Motorsport
w programie jest F1 do godz. 14:10 wiec może niedługo puszczą powtórkę kwalifikacji- F1, Rajdy i Motorsport
jak na razie oglądam sesję treningową P3, a nie kwalifikacje na Polsacie sport News- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
nie, do poniedziałku jestem w PL- SPOTY RADOMSKIE
powiem tak gość stara szkoła i robi robotę jak trzeba , a nie odpierdala maniany jak ci "dzisiejsi" ---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- sezon ruszył- SPOTY RADOMSKIE
Auto-Szlif. Mechanika pojazdowa. Sobieszek B., Zwoleń, Samochody - stacje obsługi, mechanicy - pkt.pl o tym mówicie głowic ?- SPOTY RADOMSKIE
- F1, Rajdy i Motorsport
albo RTL niemiecki- SPOTY RADOMSKIE
no tu pole do popisu bedą mieli bo partaczy u nas nie brakuje- SPOTY RADOMSKIE
czemu fotografujesz moja posiadłosc w Niemczech hmm gość bardziej do Majkiego podobny- SPOTY RADOMSKIE
Widoczek z okna w robocie i to jeszcze nie wszystkie auta gościa - SPOTY RADOMSKIE