Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
Jak tam panowie ze spocikiem w Piątek...
-
SPOTY RADOMSKIE
po 16 byłem i palili ładnie
-
SPOTY RADOMSKIE
Widziałem jak Kalotka i Kazana ładnie w parze śmigali
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
spocimy coś jutro ?
-
SPOTY RADOMSKIE
Mówiąc "w ciemno" miałem na myśli, żeby jednak Marcin zerknął. w tym tygodniu nie dam rady może w przyszłym
-
SPOTY RADOMSKIE
BMW E 30 Cabrio in Ladenburg | eBay tomaszu
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Pomyślimy PS. kto od nas mam B6 sedan srebrny WR... chyba s-line widziałem dziś na Struga skręcał w 25 Czerwca, jakis elegancik w koszuli w paski siedział
-
SPOTY RADOMSKIE
jakoś mnie nie przekonują auta j**nięte w zawieszenie
-
SPOTY RADOMSKIE
to ci się trochę zejdzie
-
SPOTY RADOMSKIE
Muszę tam pojechać. chyba polecieć
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
a ja k**wa mam chyba angine, telepie mnie jak wój...:facepalm:- SPOTY RADOMSKIE
ja do Ustki wyjechałem w niedziele ok 23, w trasie 1,5 godziny snu i na miejscu bylem ok 9 rano. Co do pseudo wybuchu reaktora to trzeba będzie zwiekszyć dawki jodu któru notabene wdychamy od wczoraj- SPOTY RADOMSKIE
napisze jeszcze czy dam rade ---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 15:45 ---------- ok 20 moge podleciec- SPOTY RADOMSKIE
coś sie dziś szykuje ?- SPOTY RADOMSKIE
tomaszu cos dla ciebie Mercedes Benz 280 SE W116 Tüf/Asu und H Kennzeichen neu | eBay- SPOTY RADOMSKIE
ja mogę być 26 lipca a pózniej dopiero 9 sierpnia- SPOTY RADOMSKIE
na 17 na pewno lepszy na naszych drogach i oponki tańsze- SPOTY RADOMSKIE
NOWE FELGI R220 LINE AUDI A3 A4 S-Line A5 A6 17 (3360133924) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja bym brał te- SPOTY RADOMSKIE
pewnie ze pasek to jest b4 tzw rekin rekin to było stare bmw 5 , a na takiego passata mówiło się szczupak:wink: o tototo...- SPOTY RADOMSKIE
na szczęście dopiero pod Zwoleniem mnie mały deszczyk zlapał- SPOTY RADOMSKIE
pierwsza jazda w deszczu zaliczona, nie było źle ale jaja mokre- SPOTY RADOMSKIE
bede chyba musiał się przebić przez deszcz bo u mnie się chmurzy - SPOTY RADOMSKIE