Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
no a ja dziś na Niemcownie uderzyłem i do S8 pod Wroclawiem jakieś 280 km jechalo sie ok 50 km/h czyli ok 5 godzin i żadnej piaskarki po drodze :facepalm:, a jak wskoczyłem na S8 to na miejsce dotarłem w 7 godzin (ok 850 km) czili 1120 km - 12 godzin a w normalnych warunkach można zejśc do 9 godzin
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
do przystanku dorobił kółka i wyszła przyczepka- SPOTY RADOMSKIE
murarz tynkarz akrobata- SPOTY RADOMSKIE
merc odebrany i jak zwykle Robert ogarnął temat na 200%- SPOTY RADOMSKIE
to za tydzień proponuje- F1, Rajdy i Motorsport
ważne że nic im nie jest, i dalej będą straszyć konkurentów- SPOTY RADOMSKIE
powinno byc dobrze na nowych bez polerowania, przedniej szyby sie nie powinno polerować bo to nic nie pomoze a może zaszkodzić, jesli nowe wycieraczki nie pomogą zostaje wymienic szybe- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
moje zawsze lubiły dźwięk suszarki, jeden nawet potrafił usnąć jak żona suszyła włosy- Nowicjusz - wątek powitalny
- Jakie sprężyny na tył
ja u siebie eibachy zakladalem, ale obniżałem i bylem zadowolony- SPOTY RADOMSKIE
beż to to chyba nie jest- SPOTY RADOMSKIE
to byla babka starsza księgowa czy coś- SPOTY RADOMSKIE
bedzie na jutro czy raczej na sobote ? ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ---------- ekhem...ekhem...ekhem... a kto mi opowiadał ze zdjałeś tapicerke z drzwi a tam rozklad jazdy linii 113 ???? :grin: jak to autobus to i przystanek wyjdzie ---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ---------- a w to dziabnął młody tym autobusem- SPOTY RADOMSKIE
byś się tyle lakierów nawąchał to też byś był wesoły- SPOTY RADOMSKIE
spoko panowie nie ma rzeczy niemożliwych, a jeśli są to trzeba zawołać kogoś, kto o tym nie wie (Robert ) przyjdzie i to zrobi- SPOTY RADOMSKIE
ważne żeby jutro oddał czysty- SPOTY RADOMSKIE
na szczęście w tym tygodniu kończy- SPOTY RADOMSKIE
nadzieja matką.. ekhem Dzis cały dzien robilismy ese ,prawie doszlismy do tego co nie gra ale jeszcze jutro sie zejdzie BTW viano ładnie sie prezentuje pod kurnikiem tia...- SPOTY RADOMSKIE
żadnych boków nie robię, viano prawie cały garaż zajmuje, działam cały czas do przodu,. mam nadzieję w piątek na wieczór odebrać- SPOTY RADOMSKIE
pfffff doba ma 24 godziny płacę za każdą z nich 24/7 ---------- Post dopisany at 18:53 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ---------- Ty tam lepiej do tej chaty garaż dostawiaj bo widzisz co tu się dzieje:kox: spoko spoko garaż też przewidziany- SPOTY RADOMSKIE
Panowie Robercikowi proszę d*py nie zawracać !!! bo ma bardzo ważny projekt do skończenia na piątek PS: Robercik streszczaj się bo widze, że walisz jakieś nieplanowane boki, a mnie sie walą terminy- SPOTY RADOMSKIE
na pierwsze miesiące są zazwyczaj w zestawach z wózkami dobrej marki ja mialem jeden z firmy Bebecar a drugi chyba Navington, jak juz siedza dobrze i glowe trzymają sztywno (ok roku) to mam maxi cosi priori, a dwoch starszych jeździ na recaro monza- F1, Rajdy i Motorsport
jak na razie nie jest dobrze : Lekarze: życie Schumachera zagrożone - Sport - WP.PL ---------- Post dopisany 31-12-2013 at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany 30-12-2013 at 17:55 ---------- Lekarze: stan Schumachera nieco się poprawił - Sport - WP.PL - SPOTY RADOMSKIE