Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
Putin lubi łupie zagrywki, ale nie aż takie żeby nas zaatakować
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Polska bez fikcji - Adrenalina (Cały Film) Dokument - YouTube
-
SPOTY RADOMSKIE
a u mnie taka sytuacja ---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:14 ---------- A propos Radomia wygrzebałem filmik z moim synkiem i on też chyba uprzedzony ... :decayed:
-
SPOTY RADOMSKIE
chodziło mi o to że na markę złodziejaszków i oszustów długo Radom pracował i długo się będzie z tego podnosił ...
-
SPOTY RADOMSKIE
dziesięć lat spędziłem w Radomiu w techniku i na studiach i niestety nie jest to miasto marzeń, ale nie można też generalizować
-
Strefa Śmiechu
Smog.pl - Holowanie w Rosji - robisz to źle! ---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ---------- Smog.pl - Kontakt z OBCYMI - oni już tu są!
-
SPOTY RADOMSKIE
Smog.pl - Holowanie w Rosji - robisz to źle! :grin:
-
SPOTY RADOMSKIE
Mydlił mi barana! PL - YouTube
-
SPOTY RADOMSKIE
no to juz ulep jest na maxa Ale przypomniało mi sie że jak dla teściowej Borę targaliśmy z Niemcowni to tez urwal się łacznik na rurze cisnieniowej za turbiną i też poszływ w ruch "trtytki" i o dziwo po dziś dzień smiga bez problemów a bedzie juz ze 2 lata
-
SPOTY RADOMSKIE
serwo w automacie i manualu jest to samo
-
SPOTY RADOMSKIE
wiedziałem że poczekasz na właściwy moment, ty a ty go nie podpusciłeś zeby te fotke jebnął
-
SPOTY RADOMSKIE
No to w Grodzisku czy w czarnej d*pie? jeden h*j :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
no trudno bedziemy dzialac sami
-
SPOTY RADOMSKIE
moze jak ją jutro potargamy to cos z niej bedzie, przyjedz rano do Robcia to cos pomożesz
-
SPOTY RADOMSKIE
Z reklamacją? broń cie Panie Boże, trzeba niebieskiego parcha znowu ciągać ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- najgrubsza jaką miałem na stanie, ale LCD 50 cali można powiesić i sie nie urwie
-
SPOTY RADOMSKIE
Roberto jestem jutro o 8.00
-
SPOTY RADOMSKIE
w przypadku jednej niebieskiej ESY nic innego nie pomoże Masz racje , przy odkrecaniu zacisków z przodu ten zestaw moze byc nieoceniony nie tylko
-
SPOTY RADOMSKIE
w przypadku jednej niebieskiej ESY nic innego nie pomoże
-
SPOTY RADOMSKIE
taa tu chodzi o te składaki co do niego podjeżdżają
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
ale jestem pewny że nie odpadnie co bym tam nie zawiesił ---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:00 ---------- pierdzenie w fotel w mercu... bedziesz miał co dzieciom opowiadać
-
SPOTY RADOMSKIE
prowizorka czasem najlepsza, ale nie daruje ci Robert że pozwoliłes mu dotknąć merca przecież mógł go popsuć
-
SPOTY RADOMSKIE
no jak ją dziś Vito targalismy to aż iskry szły po asfalcie a i tak nie odpaliła
-
SPOTY RADOMSKIE
to czym ty jeździsz jak ona ciągle u Robcia stoi