Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
jak tam pogoda, klaruje sie ?
-
SPOTY RADOMSKIE
jak nie będzie padać podlece
-
SPOTY RADOMSKIE
w piątek może podlecę pod OBI
-
SPOTY RADOMSKIE
od początku nie byłem jako założyciel wątku ja tylko wskoczyłem po pewnych komplikacjach
-
SPOTY RADOMSKIE
tak jak tomaszu napisał, było dużo wiecej, ale kiedyś się ciśnienie zrobiło i dużo poleciało do kosza
-
SPOTY RADOMSKIE
mercedes 280 ce /8 w114 | eBay
-
F1, Rajdy i Motorsport
Red Bull ja pier**le :facepalm: Ale gość dostał kołem
-
SPOTY RADOMSKIE
Na Słowackiego (jadąc w kierunku centrum, przed wiaduktem) jest taki punkt. Warto tam podjechać. a rowerowe też mają ?
-
Strefa Śmiechu
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KAJ5pNGgOZQ
- SPOTY RADOMSKIE
-
F1, Rajdy i Motorsport
no miejsce w Red Bullu się zwalnia
-
SPOTY RADOMSKIE
gdzie w Radomiu można wynająć lub kupić box dachowy ?
-
F1, Rajdy i Motorsport
Vettel tez miał nacięte opony a wiec gdzieś tor chyba tnie ---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:35 ---------- i koniec dla Vettela
-
F1, Rajdy i Motorsport
prezent dla Vettela ---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- może byc ciekawie, idą lewe tylne opony ---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ---------- no to już nie przypadek
-
Strefa Śmiechu
[h=5]Idzie wieczorem babcia, patrzy: w bramie stoją trzy ku*wy. Babcia pyta: - Za czym ta kolejka? - Za landrynkami! Babcia więc stanęła i stoi. Podchodzi policjant i mówi: - Te panie, że tu stoją, to rozumiem, ale co pani tu robi? Babcia: - Pogryźć nie pogryzę, bo zębów nie mam, ale possać mogę...[/h] [h=5]W autobusie siedzi młody chłopak i ciągle wpatruje się w dekolt młodej dziewczyny. Ona nie wytrzymuje i po chwili mówi: - Chcesz w gębę? - Tak, a potem na twarz![/h]
-
SPOTY RADOMSKIE
mnie po 100 km na naszych "drogach" d*pa boli, ale za przyjemności trzeba płacić
-
SPOTY RADOMSKIE
a miało byc tak pięknie
-
SPOTY RADOMSKIE
a wiec d*pa siedze w domu chyba że do 20 cos sie rozjasni
-
SPOTY RADOMSKIE
dziś po ok 20 bede na 99% ---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ---------- jak tam pogoda u was w Radumiu bo widze czarne chmury, a do dyspozycji mam dzis tylko 2 kółka i nie wiem czy sie wybierac
-
SPOTY RADOMSKIE
to jest jakis sklep ? dałbys namiar jak masz bo jutro rano bede w radumiu to bym podskoczył
-
SPOTY RADOMSKIE
kwinto czy u was w OBI dostanie sie piaskową pompę do basenów , lub ewentualnie gdzie w Radumiu, chodzi mi konkretnie o cos takiego : Pompa piaskowa do basenów 4542L/h INTEX 56686 (3324959900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY RADOMSKIE
Osz ty, ja bałem się tyle jechać. dziś zarejestrowałem, więc myślę że w piątek się pojawię na spocie
-
SPOTY RADOMSKIE
dziś już przez jednego matoła co scinał zakręt, złapałem pobocza na szczęscie szybkośc nie była duża i obyło się bez wywrotki aha i nie radziłbym się proastować na moto przy 220 km/h
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
wreszcie mam nową zabawkę na 33 urodziny fotki wkrótce ---------- Post dopisany 15-06-2013 at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany 14-06-2013 at 22:07 ---------- [/img]