Treść opublikowana przez mcm
-
SPOTY RADOMSKIE
A co ty taki zagorzały katolik
-
SPOTY RADOMSKIE
A tam miesza, pomóc chce [emoji41]
-
Zakup auta w Niemczech na handel
Płacisz tylko w skarbowce 160 zł, + akcyza 3,1 % od auta poniżej 2000 ccm, 18,6% od auta powyżej 2000ccm, 500 za recykling i tak możesz auto sprzedać na kogoś kto je sobie dopiero zarejestruje Dochodzą do tego koszty tłumaczenia dokumentow
-
Strefa motocyklistów
Pogoda jest gorzej z czasem [emoji6]
-
SPOTY RADOMSKIE
To co teraz ryjecie?
-
SPOTY RADOMSKIE
W poniedziałek jeszcze była zamknięta
-
SPOTY RADOMSKIE
I znowu lizanie się po fiutach[emoji3]
-
SPOTY RADOMSKIE
Nie daliśmy rady Szkotom ale widać już drużynę a nie indywidualności jak kiedyś brawo
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
nie takich problemów chyba dzieci nie mają
-
SPOTY RADOMSKIE
chyba takie i takie
-
SPOTY RADOMSKIE
- F1, Rajdy i Motorsport
bo to kur_wa niemiaszek, a to takie chamy są- F1, Rajdy i Motorsport
ładnego farfocla ma Rosberg na antenie- Strefa motocyklistów
cena ?- Strefa motocyklistów
Duży jak na pierwsze moto ale dobrze się prowadzi- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
mój najmłodszy ma dwa lata i popierdziela na biegowym aż miło ---------- Post dopisany at 20:27 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------- SPOTY RADOMSKIE
na biegowych i tradycyjnych jeździli, ale pierwszy był trójkołowiec na biegowym dzieciaki szybciej równowagę łapią- SPOTY RADOMSKIE
ok 4-5 lat juz cos ukladali- SPOTY RADOMSKIE
Siku ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:12 ---------- SIKU - sklep z zabawkami, modele, samochody, traktory, kombajny, autobusy ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- moje chłopaki mają chyba cale wiadro tego- SPOTY RADOMSKIE
PLAY na kartę nawet nieźle sobie tu radzi:- SPOTY RADOMSKIE
Pany potrzebuję interneta na kartę, na tydzień (do Ustki ) z jakiej sieci najlepiej wziąć ?- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Pracujemy nad zniwelowaniem niżu demograficznego. wpaść pomóc ? Tak - potrzymasz mi Olka. buahahahahahahahahaha :polew: - F1, Rajdy i Motorsport