Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czucz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czucz

  1. czucz odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    Kolego to bardzo dużo za dorobienie - w centrum handlowym dorabiałem 2 kluczyki i wyszło ok. 140 zł wraz z docięciem grota. Drugie wyjście - przełożyć pastylkę ze starego "rozbieralnego" kluczyka.
  2. Mam pytanie, może ktoś podłączał wyświetlacz w sposób zgodny z rozpiską kostek licznika z tego wątku: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=13560.0 Idąc za opisem: Złącze wielostykowe 20-stykowe, czerwone: [...] 5 - Temperatura zewnętrzna [...] Więc czy jest sens podłączanie odpowiedniego pina do klimatronika? Orientujecie się może jak to jest podłączone w oryginale? Dorwałem wyświetlacz z wtyczką i obciętymi kabelkami na długości ok 10cm i jestem ciekawy jak oryginalnie poprowadzone było to podłączenie (w fabrycznie zamontowanych wyświetlaczach).
  3. Dzięki za namiar - zakupiłem NISSENS-a w Intercarsie.
  4. Witam, po dzisiejszej wizycie w zakładzie obsługującym klimatyzacje naliczono u mnie około 14 dziurek w chłodnicy . Brak jest śladów uderzeń w tych miejscach, dopiero po sprawdzeniu UV wszystko stało się jasne. Skraplacz wymieniany niecałe 2 lata temu. Możecie polecić jakąś firmę/model chłodnicy? Znalazłem na allegro takie coś, lecz nie jestem pewien czy podejdzie do 1z i jest warte uwagi: http://allegro.pl/vw-passat-b5-97-00-audi-a4-chlodnica-klimatyzacji-i1759482390.html Czy szukać może oryginalnej z rozbiórki?
  5. Kolego kilka dni temu wymieniłem obydwa łączniki, nie było żadnego problemu - pomocny był drugi podnośnik, którym od dołu ścisnąłem amortyzator o jakieś 2-3cm do góry. Cała operacja na dwie strony - max 30-40 minut. Najwięcej zabawy z tego wszystkiego było z rozkręceniem śrub, ale wd40 dał radę.
  6. czucz odpowiedział(a) na gulo10 temat w Audi A4 B6/B7
    Raczej na pewno masz immo, chyba że ktoś to wyciął, ale nie sądzę. W kluczyku masz pastylkę, która przy włożeniu kluczyka w stacyjkę jest rozpoznawana przez czujnik. A alarm ma prawdopodobnie dodatkowe odcięcie zapłonu, dlatego nie odpala jak nie przyciśniesz przycisku.
  7. Kolego jeżeli to jest ta lampa "STOP" o której myślę w spojlerze (chyba VALEO) to nie da rady dokupić samego plastiku. Stanowi to jednolitą całość, ma tylko 2 dziury na śrubki i wyjście na kabel. Pozostaje dokupienie całego światełka.
  8. Witam, Mam pytanie tak jak w temacie - orientujecie się może czy taka wymiana jest mocno skomplikowana? Lepiej oddać do blacharza czy daje radę własnymi siłami w garażu? Planuję zakup klapy w kolorze auta i chciałbym uniknąć malowania - mam na oku w bardzo dobrym stanie w wersji bez spojlera (teraz jest z i lakier na tym plastiku jest ). Czy taka operacja ma sens? Czy nastawiać się od razu na malowanie?
  9. Kolego odpuśc sobie takie oponki, nie ma w tym nic dobrego. Jak coś jest do wszystkiego to...
  10. O tym rozwiązaniu słyszałem. Ale bardziej interesowałoby mnie coś zintegrowanego z alarmem, a ciężko znaleźć jakieś konkretne rozwiązania.
  11. Witam! Czy mieliście może do czynienia z tego typu alarmem: http://allegro.pl/item823607789_alarm_samochodowy_z_powiadomieniem_na_komorke_gsm.html Warto inwestować w coś takiego czy raczej odpuścić ten temat? Zastanawiam się czy nie szkoda wydać tyle pieniędzy, jeśli będzie to totalna chińszczyzna. Pozdrawiam!
  12. Witam wszystkich użytkowników forum. Noszę się z zamiarem zakupu Audi A4. Pozdrawiam wszystkich!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.